آموزش تصویری مجوز گرفتن برای کانال تلگرام | آدرس سایت جواز کانال و گروه تلگرام

آخرین ارسال های انجمن

کمی طاقت داشته باشید...
عنوانپاسخبازدیدتوسط
03733majalefarsi
02746majalefarsi
02631majalefarsi
01901majalefarsi
01282majalefarsi
01204majalefarsi
02652majalefarsi
01965majalefarsi
06317majalefarsi
02294majalefarsi
02728majalefarsi
03641majalefarsi
02764majalefarsi
03423majalefarsi
09122majalefarsi
03840majalefarsi
03308majalefarsi
03819majalefarsi
011752majalefarsi
03646majalefarsi

اخبار ایران و جهان , اخبار فرهنگی و هنری ,

آموزش تصویری مجوز گرفتن برای کانال تلگرام | آدرس سایت جواز کانال و گروه تلگرام

آموزش تصویری مجوز گرفتن برای کانال تلگرام | آدرس سایت جواز کانال و گروه تلگرام

 

آموزش تصویری مجوز گرفتن برای کانال تلگرام | آدرس سایت جواز کانال و گروه تلگرام

سامانه ی ثبت کانال های تلگرام ، آدرس سامانه ی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای ثبت تلگرام ،آموزش ثبت کانال تلگرام،آموزش تلگرام ، آموزش ثبت کانال تلگرام ،تلگرام ثبت کانال تلگرام ،دریافت مجوز فعالیت کانال تلگرام ،ساماندهی کانال های تلگرام، سامانه ساماندهی گروه کانال تلگرام، کانال تلگرام بدون مجوز فیلتر می شوند ؟، سایت مجوز گرفتن گروه تلگرام

نتیجه تصویری برای آموزش تصویری مجوز گرفتن احراز هویت تایید صلاحیت برای کانال تلگرام جواز کانال و گروه تلگرام

 

 

برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 

 

 

 

نحوه ثبت کانال های تلگرام در سایت وزارت ارشاد برای گرفتن مجوز

آموزش مرحله به مرحله ثبت کانال تلگرام در سایت وزارت ارشاد 

مای پیکس لاو : همانطور که در خبرها شنیدید بنا بر تصمیم جدی شورای عالی مجازی مبنی بر نظارت دقیق تر بر محتوای پیام رسان تلگرام، صاحبان کلیه کانال های تلگرام دارای بیش از ۵ هزار نفر عضو موظف هستند که هویت خود را در سامانه «ساماندهی» وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت برسانند. نحوه ی این ثبت نام به چه شکل می باشد؟

 

کانال های تلگرامی که احراز هویت نشوند، می‌شوند

کانال های تلگرامی که احراز هویت نشوند، فیلتر می‌شوند . گروه تصمیم عجیب آموزش جواز تایید صلاحیت  تصویری کانال تلگرام

آموزش تصویری نحوه گرفتن مجوز فعالیت تلگرام از ساماندهی

مای پیکس لاو نقل از کلیک – از این پس احتمالا ادامه کار بسیاری از کانال های تلگرام بدون ثبت رسمی در سامانه وزارت ارشاد امکان پذیر نیست و باید این کانال ها ثبت رسمی شوند،صاحبان کانال های دارای بیش از ۵ هزار عضو لازم است از تاریخ ۷ بهمن لغایت ۷ اسفند ۱۳۹۵ نسبت به احراز هویت کانال خود در وبسایت «ساماندهی» وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اقدام کنند. با این روند از این پس ادامه فعالیت کانال های پرجمعیت تلگرامی بدون دریافت مجوز از وزارت  فرهنگ و ارشاد اسلامی غیر ممکن خواهد بود.

مرتضی موسویان، رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اذعان داشته تا این لحظه ۱۱ هزار و ۱۰ کانال تلگرامی با بیش از ۵ هزار کاربر شناسایی شده که گردانندگان آن ها ملزم به ثبت اطلاعات خود در این سامانه هستند.

اما چگونه می توان کانال های تلگرام را در سامانه ی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت برسانیم؟ با این آموزش مراحل گام به گام آن را خواهید آموخت.

۱- ابتدا برای  ثبت نام وارد وبسایت samandehi.ir شوید. پس از ورود به ویسایت  لینک از گوشه بالا و سمت راست صفحه روی نوشته قرمز رنگ «ثبت نام و ثبت رسانه» کلیک کنید. مدارک مورد نیاز برای تکمیل ثبت نام در این قسمت شامل شماره تلفن همراه و کد ملی خود را هم وارد نمایید.

آموزش مراحل ثبت کانال تلگرام در سامانه وزارت ارشاد

کانال تلگرامی باید جواز و مجوز بگیرد + آموزش تصویری

آموزش ثبت کانال و  گروه تلگرام در ساماندهعی فیلترینگ  سامانه احراز هویت کانال‌های تلگرامی  / کانال هایی که ثبت‌نام نکنند فیلتر می‌شوند   کانال های تلگرامی خود را به راحتی پیدا کنید + آموزش  استیکرتصویری  مورد کانال تلگرام  تایید صلاحیت قرار گرفتن

در این مرحله کد ملی وارد شده بلافاصله با مشخصات تان در سامانه ثبت احوال کشور مقایسه شده و در صورت درست بودن، تأیید می گردد.

۲- در این مرحله هویت شما به عنوان صاحب کانال در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده. حالا نوبت آن است که اطلاعات کانال را وارد کنید. وارد قسمت «افزودن رسانه بر خط» شده و در قسمت نوع رسانه «کانال تلگرام» را برگزینید.

سپس در فیلدهای خالی به ترتیب عنوان کانال و شناسه کانال (بدون نوشتن @) را وارد نمایید.

چگونه نماد اعتماد الکترونیکی کانال تلگرام بگیریم؟ 

تأیید صلاحیت و احراز هویت دو گزینه مهم برای اعتمادسازی کانال تلگرام متقاضیان حقیقی: ۱- تصویر مجوز فعالیت (کانال وگروه تلگرام )

آموزش مراحل ثبت کانال تلگرام در سامانه وزارت ارشاد

۳- بعد آن که اطلاعات کانال تان را وارد کردید، باید به سامانه وقت بدهید که پس از بررسی محتوا آن را از نظر فنی تأیید کند. جهت ارائه درخواست بررسی فنی، روی گزینه «انجام تأییدیه فنی» اشاره کنید.

آموزش مراحل ثبت کانال تلگرام در سامانه وزارت ارشاد

۴- این مرحله، مرحله ی اصلی  ثبت کانال است . پس از فشردن دکمه انجام تأییدیه فنی، صفحه ای نمایان شده و یک کُد مخصوص در اختیارتان قرار می گیرد. کد مذکور باید چنین شکلی داشته باشد: عدد هشت رقمی-اسم کانال-verify.

برای تأیید کانال ارائه این کد ضروری است.

تلگرام :: ITanalyze

اما الان مشکل فضای مجازی مشکل گرفتن یا نگرفتن مجوز احراز هویت کانال های بیش از 5 هزار عضوتلگرام پس از تایید ربات مذکور کانال یک کد یکتا به نام شامک دریافت میکند.اینگروه 

آموزش مراحل ثبت کانال تلگرام در سامانه وزارت ارشاد

کانال تلگرامی باید در ارشاد ثبت شوند بانو حمیرا 

 گروه سامانه احراز هویت کانال‌های تلگرامی آغاز به کار کرد / کانال هایی که ثبت‌نام نکنند . کانال های تلگرامی خود را به راحتی پیدا کنید + آموزش . اسامی رد صلاحیت شدگان کانال های تلگرام صلاحیت گرفتن.

۵- در مرحله ی  بعدی شما باید این کد را به یک ربات تلگرامی ارائه کنید؛ رباتی طراحی شده توسط سامانه ساماندهی به نام iransamandehibot@ که می بایست آن را برای مدتی کوتاه به عنوان یکی از ادمین های کانال تان معرفی کنید.

برای این کار باید در تنظیمات کانال iransamandehibot را به عنوان ادمین معرفی کرده و سپس دکمه استارت را بزنید. اینجا ربات از شما کدی که در مرحله قبلی دریافت کرده اید را طلب می کند. کد را وارد کرده و منتظر تأیید بنشینید.

۶-  در این مرحله تأیید بلافاصله انجام می شود، و ربات هم به طور خودکار از لیست ادمین ها حذف خواهد شد.، کانال شما در این مرحله با موفقیت به ثبت رسیده است. حالا باید پیغامی مشابه تصویر پایین ببینید:

کانال های تلگرام بدون مجوز فیلتر می شوند

« کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir » گروه  سامانه احراز هویت کانال‌های تلگرامی  / کانال هایی که ثبت‌نام کانال در حوزه ازدواج و جوانان فعال هستند/ فعالیت بدون مجوز اکثریت کانال‌ها  آموزش 

آموزش مراحل ثبت کانال تلگرام در سامانه وزارت ارشاد

در نهایت این سامانه کدی  را هم به عنوان شاهد در اختیار کانال ها قرار می دهد و ادمین ها می توانند با قرار دادن لینک دریافتی از سامانه، مخاطبین را از ثبت شدن کانال آگاه کنند.

علت اجرای این کار از نقطه نظر مسئولین دولتی به ااین علت است که قانونی بودن این کانال ها  می تواند جلوی بسیاری از کلاه برداری ها، اقدامات غیر قانونی و اشاعه فحشا در محیط این پیام رسان محبوب را گرفته و اعتماد به عملکرد کانال ها را برای مردم آسان تر کند.

ولی سوالی که مطرح می شود این است که سرنوشت کانال هایی که تا مهلت تعیین شده برای ثبت رسمی اقدام نکنند چیست؟ در صورتی که قرار باشد الگوی ساماندهی سایت های اینترنتی در تلگرام نیز دنبال شود، یقینا کانال های غیر اخلاقی و حاوی محتوای مجرمانه نیز می بایست مسدود گردند.

اما این سوال مطرح می شود که آیا انجام این کار از لحاظ فنی شدنی است؟ اگر پاسخ  مسئولین به این سوال مثبت است، پس چرا تا کنون کانال های تلگرامی حاوی محتوای غیر اخلاقی مسدود نشده اند؟

ثبت کانال تلگرام در سامانه «ساماندهی» وزارت فرهنگ ارشاد

احراز هویت صاحبان کانال های تلگرامی در وبسایت ساماندهی آغاز شد  آموزش ثبت رسمی کانال تلگرام در سایت ساماندهی وزارت ارشاد ش بررسی صلاحیت ادمین‌های کانال‌های تلگرامی با بیش از ۵۰۰۰وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حاضر شد پس از گرفتن  گروه و کانال تلگرام

مدیران کانال های تلگرام مجوز نمی‌گیرند بلکه احراز صلاحیت میشوند.

 وزارت ارشاد مدیران کانال‌های تلگرام مجوز نمی‌گیرند بلکه احراز هویت می‌شوند.

در هر صورت باید منتظر ماند و دید که آیا این افزایش فشار و نظارت بر کانال ها در نهایت نتیجه مثبتی در پی خواهد داشت یا بالعکس، کاربران ایرانی را از فعالیت در محیط تلگرام دلسرد کرده و آن ها را برای مهاجرت به پیام رسان های دیگر تشویق خواهد کرد.

کانال های تلگرامی پرکاربر باید در وزارت ارشاد ثبت شوند 

دبیر شورای عالی فضای مجازی بابیان ثبت ۷۰۰ کانال (شبه رسانه) تلگرام با بیش از 5000 عضو گروه فضای مجازی برای تایید مجوز کانال‌های فعال خبری در شبکه های اجتماعی کانال هایی که درسامانه احراز هویت

آموزش تصویری مجوز گرفتن برای کانال تلگرام ،

 آدرس سایت جواز کانال و گروه تلگرام

تاریخ انتشار : جمعه 27 اسفند 1395 ساعت: 16:32
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]