انشا در مورد تعطیلات عید نوروز 97

آخرین ارسال های انجمن

کمی طاقت داشته باشید...
عنوانپاسخبازدیدتوسط
02802majalefarsi
02030majalefarsi
01939majalefarsi
0979majalefarsi
0694majalefarsi
0643majalefarsi
01938majalefarsi
01368majalefarsi
04532majalefarsi
01733majalefarsi
02093majalefarsi
02806majalefarsi
02205majalefarsi
02742majalefarsi
06896majalefarsi
03329majalefarsi
02685majalefarsi
03046majalefarsi
06318majalefarsi
02844majalefarsi

جعبه دانلود , دانلود نمونه سوال ,

انشا در مورد تعطیلات عید نوروز 97

انشا در مورد تعطیلات عید نوروز 97

انشا در مورد لحظه سال تحویل انشا درباره تعطیلات نوروز انشا درمورد تعطیلات نوروز انشا طنز عید نوروز انشا کوتاه در مورد عید نوروز تعطیلات عید انشا خاطرات عید نوروز درباره عید نوروز شعر سعدی درباره عید نوروز شعر عید نوروز شعر کوتاه عید نوروز عید نوروز موضوع انشا تعطیلات عید نوروز

انشای زیبا درباره تعطیلات عید

انشا در مورد تعطیلات عید نوروز

 

 

 

برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 

 

 

موضوع انشا تعطیلات عید نوروز

عید نوروز عید باستانی ایران است. ۱۳ روز عید به مناسبت دید و بازدید و … ، تعطیلات رسمی است. تعطیلاتی که خیلی هایمان بابت آن بسیار خوشحالی می کنیم چون لااقل ۱۳ روز را ساعت ۶ صبح از خواب بیدار نمی شویم! خلاصه این ایام باستانی هم مزایایی برایمان دارد!

روز اول عید نوروز را همراه خانواده و در کنار سفره هفت سین، منتظر تحویل سال جدید می شویم؛ صدای پرتاب شدن توپ که می آید، صدای ماچ کردن و روبوسی های ماهم شروع می شود. بحث عیدی گرفتن از بزرگترها هم که بحث ویژه ای است که ما پس از تحویل سال از آن دست نمی کشیم!

ساعاتی بعد، دید و بازدید هایمان شروع می شود؛ ابتدا کوچکترها به خانه بزرگتر ها می روند و برعکس. دید و بازدیدها شاید یک هفته طول بکشد. پس از آن نوبت به شروع تفریحات خانوادگی است تفریحاتی که دور از چشم درس و مدرسه می توانیم بدون استرس هرجایی که دلمان خواست برویم!!

تعطیلات عید نوروز جزء آن دسته تعطیلاتی است که در یک چشم بهم زدن مثل برق و باد می گذرد و پشت سرشان را هم نگاه نمی کنند. آخرین روز تعطیلات عید نوروز، روز سیزده بدر است؛ همان روز سیزدهم عید.

این روز هم مانند روزهای دیگر عید به خوش گذرانی و تفریح سپری می شود اما تنها فرقش این است که دیگر پایان تعطیلات و خوش گذرانی هایمان فرا رسیده! شاید این حس برای خیلی از دانش آموزان مشترک باشد که در روز سیزده بدر هم خوشحال اند هم ناراحت! خوشحال از اینکه تفریح می کنند و ناراحت از اینکه این تفریحات، ساعاتی بعد به پایان می رسد.

حالا اگر شانس بیاوریم و فردای سیزده بدر پنج شنبه یا جمعه باشد!  وگرنه غروب سیزده بدر غروب بسیار غم انگیزی خواهد شد:) از هرچه بگذریم سخن درس شیرین تر است. (الکی مثلا!) تعطیلات عید خوش بگذره ….

برخیز که می‌رود زمستان
بگشای در سرای بستان

نارنج و بنفشه بر طبق نه
منقل بگذار در شبستان

وین پرده بگوی تا به یک بار
زحمت ببرد ز پیش ایوان

برخیز که باد صبح نوروز
در باغچه می‌کند گل افشان

خاموشی بلبلان مشتاق
در موسم گل ندارد امکان

آواز دهل نهان نماند
در زیر گلیم عشق پنهان

بوی گل بامداد نوروز
و آواز خوش هزاردستان

بس جامه فروختست و دستار
بس خانه که سوختست و دکان

ما را سر دوست بر کنارست
آنک سر دشمنان و سندان

چشمی که به دوست برکند دوست
بر هم ننهد ز تیرباران

سعدی چو به میوه می‌رسد دست
سهلست جفای بوستانبان

سعدی

 

 

منبع : دانش چی http://www.daneshchi.ir

 

 

 

موضوع انشاء: عید نوروز

اگه تونستم بازیابیشون کنم حتما عکسشونو میذارم .... یادش بخیر ... مدرسه که میرفتیم بعد از عید اولین انشای کلاس در مورد تعطیلات نوروز بود و من هم که این رو میدونستم هر سال توی دفتر خاطراتم تمام اتفاقات مهم نوروز رو مینوشتم که برای انشای کلاس یادم باشه !!! این هم انشای امسال من : تعطیلات نوروز امسال خیلی خوش گذشت .... حسابی زده ...

انشا در مورد تعطیلات عید نوروز را چگونه گذراندید - دلبرانه

انشا در مورد تعطیلات عید نوروز را چگونه گذراندید به نام خدا که معلم را آفرید و ما دانش آموزان را که امروز بتوانیم قلم در دست بگیریم و انشا بنویسیم که تعطیلا.

انشاء درباره عید نوروز

انشاء در مورد چگونه تعطیلات ,انشاء درباره عید نوروز,عید با شروع فصل بهار و شورو حال عجیب قبل از عید همراه است همان شور و حالی که همه مردم قبل از عید به.

2 انشا درمورد عید نوروز و سال نو - دانش‌چی

انشای درباره ی عید نوروز و تعطیلات نوروز - 2 انشا با متن روان و ساده با موضوع سال نو فصل بهار - مهارت نوشتاری ، طبیعت و خانه تکانی.

تعطیلات عید نوروز خود را چگونه گذراندید؟ - پارسینه

Apr 4, 2013 - به نام خدا که معلم را آفرید و ما دانش آموزان را که امروز بتوانیم قلم در دست بگیریم و انشا بنویسیم ...

عید نوروز - بیتوته

... و یکی از کهن‌ترین جشن‌های به جا مانده از دوران باستان است.خاستگاه عید نوروز در ایران باستان می باشد و هنوز مردم مناطق مختلف فلات ایران عید نوروز را جشن می‌گیرند. امروزه زمان برگزاری عید نوروز، در آغاز فصل بهار است. عید نوروز در ایران و افغانستان آغاز سال نو محسوب می‌شود و در برخی دیگر از کشورها تعطیل رسمی است. زمان عید نوروز.

انشا - انشا در مورد عید نوروز

ما باید در تعطیلات به مرور درسهایی که در طول سال خوانده ایم بپردازیم چون ممکن است این تعطیلات باعث شود آنها را فراموش کنیم. با این کار برای امتحانات آخر سال هم آماده میشویم و تابستان خوبی خواهیم داشت. ما خیلی تعطیلات نوروز را دوست داریم برای اینکه معمولا از بزرگ تر ها عیدی میگیریم و پسر عمو و پسر خاله و دای و پسر عمه هایمان را ...

ایپک - موضوع انشا : تعطيلات نوروز را چگونه گذرانديد ؟

Apr 22, 2008 - ایپک - موضوع انشا : تعطيلات نوروز را چگونه گذرانديد ؟ - نوشته های فرهاد باغشمال. ... امسال صاحب خانه مان هزار تومان به من عيدي داد که من آن را لاي کتاب علوم قائم کردم که مامان آن را پيدا نکند چون اگر آن را پيدا مي کرد مي برد و به بزاز محله مي داد تا از قسطش کم شود . من تصميم نگرفته بودم که با هزار تومان عيديم چکار کنم و ...

انشا در مورد عید نوروز + تحقیق و مقاله درباره عید نوروز - ناز طل

مطلب و تحقیق و مقاله و انشا با موضوع عید نوروز انشا در مورد تعطیلات عید نوروز انشا در مورد عید باستانی نوروز انشا کوتاه درباره عید نوروز تحقیق در مورد تاریخچه عید نوروز مطلب درباره عید نوروز مقاله درباره عید نوروز موضوع انشاء: عید نوروز هر سال نزدیک نوروز حال و هوای دوستان و اطرافیان عوض میشود و به خاطر خانه تکانی و.

تعطیلات عید خود را چگونه گذراندید ؟ - تبیان

May 1, 2009 - موضوع انشای ما در باره ی تعطیلات نوروز است و ما معنی اش را از بابای مان پرسیدیم و او به ما گفت که برای این عید سعید باستانی است که مردم از ان قدیم ندیم ها در این روز ها می رفتند خانه ی هم و سعادت می کردند که یک پرتغال تامسون کیلویی 1500 تومان را به بچه های شان نشان بدهند و گاهی اوقات هم این سعادت را بخورند .

انشاء با موضوع عید نوروز و تعطیلات ایام عید (متن انشاء و خاطره نویسی)

6 days ago - آکاایران: متن انشاء و خاطره نویسی. موضوع انشاء بعد از تعطیلات عید هر سال نوروز و تعطیلات و اینکه در نوروز به کجا مسافرت رفتید و اینطور انشاء ها میباشد. در اینجا چندین مورد انشاء در مورد عید نوروز و تعطیلات نوروز برای شما قرار گرفته. اگر میخواهید در مورد نوروز برای انشاء خود بنویسد این مطلب کامل کمک بزرگی به ...

انشا در مورد عید نوروز به کجا رفتیم - انشا سرا

Oct 28, 2017 - تحقیق مقاله یا انشا در مورد عید نوروز به کجا رفتیم. تعطیلات عید نوروز و مسافرت و خوشگذرانی خیلی کم پیش می اید که یک خانواده عید نوروز به مسافرت نرود. اکثر مردم در عید نوروز به مسافرت میروند و خوش میگذرانند همچنین اکثر مردم برای مسافرت شمال کشور را انتخاب میکنند زیرا دارای طبیعت و منظره ی بی نظیری ...

انشا درباره چگونه تعطیلات نوروز خود را گذراندید - انشا سرا

Oct 16, 2017 - تعطیلات نوروز زمان خیلی مهم برای کسانیست که میتوانند درس هایی که انباشته شده اند را جبران کنند و ما بچه ها باید سعی کنیم که وقتمان را بیهوده هدر ندیم زمان همانند طلایست که اگه به موقع ازش استفاده نکنیم از ارزش ان کاسته میشود میخوام در همین حال خاطره ی براتون تعریف کنم . کلاس ۸ راهنمایی بودم عید نوروز نزدیک ...

تعطیلات عید نوروز خود را چگونه گذراندید؟ - پایگاه خبری تحلیلی پارسینه

Apr 4, 2013 - به نام خدا که معلم را آفرید و ما دانش آموزان را که امروز بتوانیم قلم در دست بگیریم و انشا بنویسیم که تعطیلات عید خود را چگونه گذراندیم و با سواد شده و مدرک بگیریم و مثل برادرم دنبال کار بگردیم!

خطم خالی - موضوع انشا:تعطیلات عید را چگونه گذراندید؟

خطم خالی - موضوع انشا:تعطیلات عید را چگونه گذراندید؟ - در گویش خوانساری یعنی رنگارنگ. ... و اینگونه بود که نوروز 88 آغاز شد و ما نفهمیدیم که فرقش با چند لحظه قبل چی بوده؟! البته می دیدیم که مردم با هم روبوسی می ... نتیجه گیری :ما از این انشا نتیجه می گیریم که عید خوب است چون تعطیل است.تعطیلی خوب است در صورتیکه آدم پول ...

انشاء درباره عید نوروز -

Feb 20, 2018 - موضوع انشاء عید نوروز(شماره ۱):. عید با شروع فصل بهار و شورو حال عجیب قبل از عید همراه است همان شور و حالی که همه مردم قبل از عید به تکاپو می افتند تا به همه ی کارهای خود رسیدگی کنند تا در تعطیلات نوروزی ب خیال راحت در کنار یکدیگر خاطرات جدیدی در سال جدید رقم بزنند… عید با خرید قبل آن و تهیه وسایل سفره ...

۷ استان دیدنی برای سفر در عید نوروز

Feb 28, 2017 - هیچوقت قبل از تعطیلات کسی از ما نمی خواست انشایی بنویسیم که "تعطیلات عید را چگونه بگذرانیم؟" بلکه همیشه بعد از تعطیلات همیشه اولین انشا این بود : " تعطیلات عید را چگونه گذراندیم" و شاید یکی از دوست داشتنی ترین انشاها بود.

همه چیز درباره نوروز، عید به زبان ساده - نی نی بان

Aug 12, 2017 - حالا که در تعطیلات هستید و بیشتر وقت دارید بخشی از وقت روزانه تان را به آن ها اختصاص دهید. برایشان کتاب بخوانید، با آن ها بازی کنید و کاری کنید که در وقت آزادی که دارند، چیزی به رشد آنها اضافه شود.

موضوع انشا : تعطیلات نوروز !!! | نقش هستی

Apr 12, 2012 - اگه تونستم بازیابیشون کنم حتما عکسشونو میذارم .... یادش بخیر ... مدرسه که میرفتیم بعد از عید اولین انشای کلاس در مورد تعطیلات نوروز بود و من هم که این رو میدونستم هر سال توی دفتر خاطراتم تمام اتفاقات مهم نوروز رو مینوشتم که برای انشای کلاس یادم باشه !!! این هم انشای امسال من : تعطیلات نوروز امسال خیلی خوش ...

 

 

تاریخ انتشار : شنبه 19 اسفند 1396 ساعت: 20:48
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی