بیوگرافی بهرام افشاری بازیگر نقش هرمز در سریال علی البدل

آخرین ارسال های انجمن

کمی طاقت داشته باشید...
عنوانپاسخبازدیدتوسط
03738majalefarsi
02750majalefarsi
02633majalefarsi
01906majalefarsi
01285majalefarsi
01209majalefarsi
02654majalefarsi
01967majalefarsi
06321majalefarsi
02299majalefarsi
02733majalefarsi
03644majalefarsi
02768majalefarsi
03427majalefarsi
09125majalefarsi
03843majalefarsi
03312majalefarsi
03831majalefarsi
011765majalefarsi
03657majalefarsi

اخبار ایران و جهان , اخبار سینما ,

بیوگرافی بهرام افشاری بازیگر نقش هرمز در سریال علی البدل

بیوگرافی بهرام افشاری بازیگر نقش هرمز در سریال علی البدل

بهرام افشاری بازیگر نقش هرمز در سریال علی البدل بازیگر نقش هرمز در علی البدل بازیگر هرمز در سریال علی البدل بازیگر هرمز در علی البدل بهرام افشاری بهرام افشاری 2017 بهرام افشاری 96 بهرام افشاری instagram بهرام افشاری ازدواج بهرام افشاری ازدواج کرد بهرام افشاری ال مجاست بهرام افشاری اهل کجاست بهرام افشاری بیوگرافی بهرام افشاری در پایتخت 2 بهرام افشاری در سال 96 بهرام افشاری در سریال علی البدل بهرام افشاری در علی البدل بهرام افشاری سال 96 بهرام افشاری کیست بهرام افشاری متولد بهرام افشاری هرمز در سریال علی البدل بهرام افشاری هرمز در علی البدل بهرام افشاری هرمز علی البدل بهرام افشاری و همسرش بهرام افشاری ویکی پدیا بیوگرافی بازیگر نقش هرمز در علی البدل بیوگرافی بهرام افشاری بیوگرافی بهرام افشاری همسر بهرام افشاری بیوگرافی بهرام افشاری ویکی پدیا بیوگرافی هرمز در علی البدل پدر بهرام افشاری پیج بهرام افشاری تلگرام بهرام افشاری خانواده بهرام افشاری زندگینامه بهرام افشاری سریال های بهرام افشاری شماره بهرام افشاری عقد بهرام افشاری عکس های بهرام افشاری عکس های بهرام افشاری و همسرش فیلم های بهرام افشاری کودکی بهرام افشاری مادر بهرام افشاری مراسم ازدواج بهرام افشاری مراسم عقد بهرام افشاری نام همسر بهرام افشاری نقش هرمز در سریال علی البدل نقش هرمز در علی البدل هرمز در سریال علی البدل هرمز در علی البدل هرمز در علی البدل کیست همسر بهرام افشاری

بیوگرافی بهرام افشاری + عکس (بازیگر نقش هرمز در سریال علی البدل)

 

 

برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 

 

 

 

بهرام افشاری در سریال علی البدل بازی می کند. بهرام افشاری در علی البدل نقش هرمز را ایفا می کند. هرمز  در علی البدل نقش یکی از خواستگاران دختران نوذرخان را بازی می کند. اگر می خواهید با هرمز در سریال علی البدل بیشتر آشنا شوید که بیوگرافی بهرام افشاری به همراه عکس های بهرام افشاری را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

زندگینامه بهرام افشاری

بهرام افشاری بازیگر سینما و تلویزیون متولد سال ۱۳۶۶ در شهر همدان می باشد و هم اکنون ۳۰ سال سن دارد.

وی از سال ۸۲ کار آماتور را شروع کرد و ازسال ۸۸ به تهران آمد و خودش گفته است که افتخار این رو داشتم که شاگرد استاد سمندریان باشم و بعد از آن وارد بدنه حرفه ای تئاتر شدم منتها چون بیشتر دغدغه من حوزه تئاتر بود زیاد تمایل فعالیت در سینما و تلویزیون رو نداشتم اما بصورت جدی از سال ۹۲ با کار آقای درمشیان در و بعد از آن هم با آقای جوزانی در فیلم ایران برگر بازیگری را شروع نمود. البته وی پیش از این نقش کوتاهی در سریال پایتخت ۲ نیز داشت.

البته وی امسال در جشنواره فجر در فیلم کارگر ساده نیازمندیم به کارگردانی منوچهر هادی حضور داشت و در سریال علی البدل نیز که نوروز ۹۶ پخش میگردد در نقش هرمز حضور دراد.

بهرام افشاری تاکنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.

بهرام افشاری قد بلندترین بازیگر ایران می باشد!.

او در این خصوص گفته است :

«اگر بخواهم از دیدگاه خودم بگویم من این فیزیک بدنی را یک امتیاز می‌دانم. شاید این قدبلند برای هر نقشی خوب نباشد اما سلیقه خودم هم نیست که در همه کانال‌ها و سریال‌ها باشم. بیشتر به‌درد نقش‌های خاص و تجربه‌های خاص می‌خورم که متفاوت‌تر از کارهای عامیانه است.»

فیلم های بهرام افشاری

عصبانی نیستم

لانتوری

ایران برگر

نیوکاسل

کارگر ساده نیازمندیم

سریال های بهرام افشاری

پایتخت ۲

آسمان من (محمدرضا اهنج)

علی البدل (سیروس مقدم -۱۳۹۵)

مصاحبه با بهرام افشاری

جشنواره فجر زمستان گذشته محل خودنمایی برخی بازیگران تئاتر بود که با درخشش خود در فیلم های مختلف نشان دادند در مدیوم پرحاشیه تر و البته شاید جذاب تر سینما هم حرف های زیادی برای گفتن دارند.یکی از این چهره ها بهرام افشاری بازیگر بلندقامتی است که جدا از فیزیک متفاوتش قدرت بیان و اکت مناسبی در بازیگری دارد و کم کم دیده می شود. حالا می شود نقش آفرینی او را در «لانتوری» زیر نظر گرفت و به کارهای بعدی اش با وسواس بیشتری دقیق شد. بهرام افشاری از آن دست بازیگرانی است که هم خوب حرف می زند هم برای صحبت کردن درباره خودش حوصله دارد، حتی اگر بعد از یک روز طولانی فیلمبرداری در کوه های الوند جلوی دوربین سیروس مقدم خسته شده باشد.

گفتید سر فیلمبرداری بودید.

الآن در دامنه دو هزارمتری کوه های الوند در جاده اشتران هستیم و اگر کیفیت صدا خوب نیست به خاطر همین موقعیت ماست. ما داریم سریال علی البدل را کار می کنیم.حتماً درباره اش شنیده اید.

بله می دانم کار سیروس مقدم و بسیار پر بازیگر است.

بله ما دو ماه و نیم است در این سریال مشغولیم. الآن هم آقای هومن حاجی عبداللهی کنار من نشسته و مدام شوخی می کند. قبل از این ایشان داشتند با تلفن حرف می زدند که من اذیتشان کردم و حالا ایشان می خواهد انتقام بگیرد.

کار سینمایی چطور. «لانتوری» اکران شده است اما در پروژه دیگری هم حضورداشته اید؟

در سینما «کارگر ساده» را به کارگردانی منوچهر هادی کارکردم که تجربه خیلی خوبی بود. نمی خواهم از عبارت نقش اصلی یا نقش مکمل استفاده کنم چون هر نقشی قابلیت های خودش را دارد و به اندازه خودش مهم است اما در آن کار ۴۰ روز فیلمبرداری داشتم. این کار برای فجر امسال آماده می شود. جدا از این یکسری فیلمنامه به دستم رسیده که در اسرع وقت درباره حضور در کار بعدی ام تصمیم گیری می کنم.

چه اتفاقی افتاد که به پروژه «لانتوری» پیوستید و کار با رضا درمیشیان چطور بود؟

قبلاً من در اولین کار سینمایی ام با رضا درمیشیان در «عصبانی نیستم» کارکرده بودم. آنجا اتفاقاتی افتاد که در حق کارگردان و فیلمش ظلم شد که دیگر نمی خواهم به آن بپردازم اما در آن فیلم ما باهم همکاری خیلی مناسبی داشتیم. وقتی ایشان فیلمنامه «لانتوری» را در دست داشتند درباره نقش و خواسته کارگردان از من باهم صحبت کردیم و گپ زدیم و اوایل سال گذشته بود که این کار را شروع کردیم. «لانتوری» برای من تجربه خوبی بود چون هم در تئاتر هم در سریال «پایتخت» که چاشنی کمدی داشت کارکرده بودم و احساس می کردم در کار جدی پتانسیل های بیشتری داشته باشم. «لانتوری» محصول و مصداق حرف و هدفی است که داشتم و هر کس برود ببیند به این فضای کاری متمایز پی می برد.خودم می خواستم این فضای متفاوت را ایجاد کنم و بیشتر با کاراکترهایی که قبلاً در فضای طنز تلویزیون یا تئاتر داشتم فاصله بگیرم.

در «لانتوری» نقش کوتاهی دارید اما آن هایی که فیلم را دیده اند از بازی شما تعریف می کنند.

نقش من کوتاه نیست و من جزو اعضای اصلی «لانتوری» هستم اما چون کار پر بازیگر است و به گروه های دیگری که در فیلم سهم دارند اشاره می شود، احساس می کنید که نقش کوتاه است. خدا را شاکرم که می گویید در جشنواره کارم را پسندیدند چون مخاطب است که نظر می دهد . خدا را شکر اتمسفری که دور و بر این فیلم وجود داشت خیلی خوب بود و امیدوارم دیده شود.

در جشنواره فجر سال گذشته بازیگران تئاتری در برخی فیلم ها حضور داشتند و درخشیدند و نقدهای مثبتی هم در این زمینه دیده شد.

به خاطر این است که اول ازهمه اعتماد باید وجود داشته باشد. اعتماد به بازیگران تئاتر. همه جا خوب و بد هست، بی تجربه و باتجربه هست ، باسواد و بی سواد هست اما باید اعتماد شود. در چند سال گذشته مدام به ما می گفتند بازیگران تئاتری در بازی هایشان اغراق بیش ازاندازه دارند یا کارهایشان مینی مالیستی نیست اما این حرف درستی نبود .بازیگری الآن مثل علم پیشرفت کرده و همه اعضایی که در مدیوم های مختلف کار می کنند سعی دارند خودشان را آداپته کنند. مخصوصاً نسل جوان هایی مثل نوید محمد زاده عزیز یا خیلی های دیگران که در روزهای آینده گذر زمان خودشان را نشان خواهند داد. این ماحصل اعتماد کارگردان ها و البته مخاطبان است چون سلیقه ها هم دیگر فرق کرده و مردم به همان میزان که بازیگر چشم قشنگ و خوشگل و زیبا را می پسندند، دنبال آرتیست حرفه ای هم هستند. آن ها هزینه می کنند که بازی ببینند، آرتیست و کاراکتر ببینند و فیلم تماشا کنند. خدا را شکر که به این فضا بها داده شده و همین باعث شکل گرفتن بازی های متفاوت و شخصیت های متفاوت شده است . ما هم این فضا را احساس کرده ایم و حالا رابطه خوبی بین بازیگران و مخاطبانشان ایجادشده است.

باوجود درخشش بازیگران تئاتر در سینما مثل حمیدرضا آذرنگ، سیامک صفری یا علی سرابی اما بیشتر این بازیگران نقش های فرعی فیلم ها را ایفا می کنند و علی رغم درخشش در این نقش ها هیچ وقت نقش اصلی به آن ها داده نمی شود.دلیلش را چه می دانید؟

این را باید از خود چهره هایی که نام بردید بپرسید. من می توانم درباره خودم صحبت کنم .اگر بخواهم درباره خودم بگویم نقش اصلی آن چنان برای من جذاب و هیجان انگیز نیست و در عوض به نظرم نقش مکمل خیلی ماندگارتر و هیجان انگیزتر است چون هر چه محدودتر شوی مثل یک فنر پتانسیل بیشتری پیدا می کنی و انرژی بیشتری در کار می گذاری.

شما با قدبلندی که دارید صاحب فیزیک متفاوتی هستید که حضورتان در فیلم های سینمایی و پذیرفتن نقش ها را با چالش هایی مواجه کرده.خودتان جایی گفته بودید الآن به بازیگر خوب متمایز نیاز داریم.آیا این متمایز بودن به شما کمک کرده؟

اگر بخواهم از دیدگاه خودم بگویم من این فیزیک را یک امتیاز می دانم. شاید این قدبلند برای هر نقشی خوب نباشد اما سلیقه خودم هم نیست که در همه کانال ها و در لحظه به لحظه سریال ها باشم . این ویژگی از این نظر برای من خوب است چون به درد نقش های خاص و تجربه های خاص می خورم که متفاوت تر از کارهای عامیانه است. البته من کارهای عامیانه را هم دوست دارم اما حضور در نقش های متفاوت را بیشتر می پسندم . نمونه اش شیرافکن در سریال «پایتخت» . حالا بهتر است این نقش را با نقشم در «لانتوری» مقایسه کنید.بعد «لانتوری» را با «کارگر ساده» و «کارگر ساده» را با «علی البدل» مقایسه کنید تا به این موضوع پی ببرید. اگر این نقش ها را راحت نگاه کنید فاصله ها را می بینید و من هم خوشحالم که در این سن چهار یا پنج نقش متفاوت اجرا کرده ام . البته این حرف ها بر اساس غرور و منیت نیست. اوایل ناراحت بودم که به خاطر فیزیکم برخی نقش ها از من گرفته می شد چراکه کارگردان احساس می کرد در ترکیب بندی با پارتنرم من به درد آن نقش نمی خورم و آن ترکیبی که در ذهنش بوده شکل نمی گرفت .الآن من به سلیقه کارگردان ها احترام می گذارم و برای من قابل احترام هستند اما من خودم شخصاً این فیزیک را یک پوینت می دانم. البته این مسئله را خیلی بزرگ نمی کنم اما شاید در بازیگری راه نسل آدم های دو متری را بازکنم.

عکس های جدید بهرام افشاری ۹۶

بیوگرافی بهرام افشاری + عکس (بازیگر نقش هرمز در سریال علی البدل) بیوگرافی بهرام افشاری + عکس (بازیگر نقش هرمز در سریال علی البدل) بیوگرافی بهرام افشاری + عکس (بازیگر نقش هرمز در سریال علی البدل) بیوگرافی بهرام افشاری + عکس (بازیگر نقش هرمز در سریال علی البدل) بیوگرافی بهرام افشاری + عکس (بازیگر نقش هرمز در سریال علی البدل) بیوگرافی بهرام افشاری + عکس (بازیگر نقش هرمز در سریال علی البدل) بیوگرافی بهرام افشاری + عکس (بازیگر نقش هرمز در سریال علی البدل)

عکس کودکی بهران افشاری

 

 

منبع : پورتال وهاران www.vaharan.ir

 

 


bahram afshari bahram afshari 2017 bahram afshari 96 bahram afshari instagram bahramafshariofficial instagram bahram afshari instagram bahramafshariofficial instagram بهرام افشاری آدرس بهرام افشاری ازدواج بهرام افشاری اسم بازیگر هرمز در سریال علی البدل اسم همسر بهرام افشاری ایمیل بهرام افشاری اینستاگرام bahram afshari اینستاگرام بهرام افشاری بازیگر نقش هرمز در سریال علی البدل بازیگر نقش هرمز در علی البدل بازیگر هرمز در سریال علی البدل بازیگر هرمز در علی البدل بهرام افشاری بهرام افشاری 2017 بهرام افشاری 96 بهرام افشاری instagram بهرام افشاری ازدواج بهرام افشاری ازدواج کرد بهرام افشاری ال مجاست بهرام افشاری اهل کجاست بهرام افشاری بیوگرافی بهرام افشاری در پایتخت 2 بهرام افشاری در سال 96 بهرام افشاری در سریال علی البدل بهرام افشاری در علی البدل بهرام افشاری سال 96 بهرام افشاری کیست بهرام افشاری متولد بهرام افشاری هرمز در سریال علی البدل بهرام افشاری هرمز در علی البدل بهرام افشاری هرمز علی البدل بهرام افشاری و همسرش بهرام افشاری ویکی پدیا بیوگرافی بازیگر نقش هرمز در علی البدل بیوگرافی بهرام افشاری بیوگرافی بهرام افشاری همسر بهرام افشاری بیوگرافی بهرام افشاری ویکی پدیا بیوگرافی هرمز در علی البدل پدر بهرام افشاری پیج بهرام افشاری تلگرام بهرام افشاری خانواده بهرام افشاری زندگینامه بهرام افشاری سریال های بهرام افشاری شماره بهرام افشاری عقد بهرام افشاری عکس های بهرام افشاری عکس های بهرام افشاری و همسرش فیلم های بهرام افشاری کودکی بهرام افشاری مادر بهرام افشاری مراسم ازدواج بهرام افشاری مراسم عقد بهرام افشاری نام همسر بهرام افشاری نقش هرمز در سریال علی البدل نقش هرمز در علی البدل هرمز در سریال علی البدل هرمز در علی البدل هرمز در علی البدل کیست همسر بهرام افشاری

 

 

 

تاریخ انتشار : شنبه 12 فروردين 1396 ساعت: 20:19
برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]