دانلود تلگرام نسخه تماس صوتی تصویری | دانلود برنامه کالگرام | callgram

آخرین ارسال های انجمن

کمی طاقت داشته باشید...
عنوانپاسخبازدیدتوسط
03854majalefarsi
02868majalefarsi
02744majalefarsi
02019majalefarsi
01403majalefarsi
01330majalefarsi
02772majalefarsi
02058majalefarsi
06429majalefarsi
02421majalefarsi
02847majalefarsi
03770majalefarsi
02872majalefarsi
03554majalefarsi
09244majalefarsi
03960majalefarsi
03417majalefarsi
03941majalefarsi
011895majalefarsi
03782majalefarsi

جعبه دانلود , دانلود نرم افزار اندروید ,

دانلود تلگرام نسخه تماس صوتی تصویری | دانلود برنامه کالگرام | callgram

دانلود تلگرام نسخه تماس صوتی تصویری | دانلود برنامه کالگرام | callgram

Callgram Telegram free calls, دانلود تلگرام نسخه تماس صوتی, دانلود کالگرام, دانلود تلگرام تماس صوتی, دانلود تلگرام تماس تصویری, دانلود برنامه تلگرام با تماس صوت, دانلود تماس صوتی تلگرام, دانلود نخسه تماس صوتی تلگرام, دانلود برنامه کالگرام تلگرام, دانلود کالگرام تماس تصویری

دانلود تلگرام نسخه تماس صوتی  دانلود تلگرام Callgram Telegram free calls  دانلود برنامه تلگرام تماس صوتی تصویری رایگان ، دانلود نرم افزار تلگرام تماس تصویری و صوتی رایگان برای کامپیوتر 2017 ،نسخه تماس صوتی , دانلود تلگرام نسخه تماس صوتی برای اندروید, دانلود تلگرام نسخه تماس صوتی برای کامپیوتر  , در مورد تلگرام نسخه تماس صوتی , دانلود نسخه اندروید تلگرام نسخه تماس صوتی ,دانلود نسخه کامپیوتر تلگرام نسخه تماس صوتی برنامه  Callgram Telegram free calls  برای تبلت, دانلود نرم افزار  Callgram Telegram free calls, Callgram, دانلود برنامه Callgram از بازار

 

 

برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 

 

 

 


 به جرات میتوان گفت که دیگر اکنون اکثر دارندگان گوشیهای هوشمند با برنامه تلگرام آشنا هستند؛  اپلیکیشن پیام‌رسانی که از محبوبیت بسیار بالایی در ایران برخوردار بوده و میلیونها کاربر را جذب خودد نموده است. بدون شک قابلیتهای مناسب و کاربردی نظیر سبکی، سرعت استثنایی و امنیت بسیار بالا است که تلگرام را به این سطح از محبوبیت رسانده است. با همه مزایا و نقاط قوتی که میتوان برای این مسنجر متصور شد، کمبودی بزرگ در آن احساس میشود و آن چیزی نیست جز قابلیت برقرار نمودن تماسهای صوتی. کمپانی نرم افزاری RedCool Media SL با تشخیص درست این مورد دست بکار شده و با ایجاد تغییراتی در برنامه تلگرام امکان مکالمه صوتی را نیز در آن گنجانده تا لیست ویژگیهای آن بیش از پیش تکمیل شود. این نسخه که با نام Callgram - Telegram free calls 1.2.4 در گوگل پلی معرفی شده یک تفاوت کوچک  دیگر با تلگرام اصلی دارد و آن اینست که اضافه کردن قابلیت مکالمه به قیمتت نمایش تبلیغات تمام شده تا هزینه سرورهای VoIP تامین شود. 

لازم بذکر است که تمامی ویژگیهای این برنامه همانند تلگرام اصلی است؛ بنابراین از تکرار آنها جلوگیری میکنیم.

دانلود کالگرام Callgram - Telegram free calls 1.2.4 - برنامه تلگرام با تماس صوتی برای اندروید دانلود کالگرام Callgram - Telegram free calls 1.2.4 - برنامه تلگرام با تماس صوتی برای اندروید دانلود کالگرام Callgram - Telegram free calls 1.2.4 - برنامه تلگرام با تماس صوتی برای اندروید

 

 

 

دانلود با لینک مستقیم

 

اگر امکان دارد آن را به فارسی رایانامه کنید

دانلود تلگرام نسخه 3.18 به همراه تماس صوتی

 امکان برقراری تماس صوتی با تلگرام ، از جمله قابلیت‌هایی است که کاربران به طور مداوم از شرکت پشتیبان درخواست افزوده شدن آن را دارند. تلگرام

دانلود کالگرام Callgram - Telegram free calls 1.2.4 - برنامه

دانلود آخرین نسخه و جدیدترین ورژن کالگرام Callgram - Telegram free calls برنامه تلگرام با تماس صوتی برای گوشی و تبلت اندروید با لینک مستقیم.


امکان برقراری تماس صوتی با تلگرام ، از جمله قابلیت‌هایی است که کاربران به طور مداوم از شرکت پشتیبان درخواست افزوده شدن آن را دارند. تلگرام حقیقتا در زمینه پیام‌رسانی، چند سر و گردن بالاتر از بقیه اپلیکیشن‌ها ایستاده و قابلیت‌های منحصربه‌فردی را ارائه می‌کند، اما نبود امکان برقراری تماس صوتی سبب می‌شد تا کاربران مجبور باشند برای این کار، نرم افزار جداگانه‌ای نصب کنند. امکان برقراری تماس صوتی با تلگرام بدون شک کاربران ایرانی را بسیار خوشحال خواهد کرد، چرا که بیش از نیمی از کاربران این پیام‌رسان را هموطنان عزیزمان تشکیل می‌دهند.

RedCool Media SL, Callgram Telegram free calls, دانلود  Callgram Telegram free calls, دانلود برنامه  Callgram Telegram free calls  برای اندروید, آخرین ورژن  Callgram Telegram free calls  برای اندروید, Callgram Telegram free calls  APK, اپلیکیشن  Callgram Telegram free calls, 

از قرار معلوم تلگرام، از چند ماه قبل فعالیت را برای افزودن قابلیت تماس صوتی آغاز کرده است. این فرآیند، از آنجایی که تلگرام سعی داشته تماس صوتیش با بهترین کیفیت، سرعت و امنیت ممکن ارائه شود، کمی زمان‌بر و طولانی شده است. امکان برقراری تماس صوتی با تلگرام اکنون در دسترس کاربران اروپا است، اما بنابر گفته‌های وب سایت رسمی تلگرام، به زودی کاربران در سراسر دنیا می‌توانند از آن استفاده کنند. رابط کاربری تماس صوتی تلگرام بسیار سرراست بوده و استفاده از آن راحت است.

 

امنیت تماس صوتی با تلگرام

رمزنگاری نقطه به نقطه این بار در تماس صوتی تلگرام نیز گنجانده شده است، به این معنی که تنها دو طرف تماس قادر به شنیدن پیام هستند. به عبارت دیگر، اگر فردی به هر طریقی بین دو کاربر قرار گرفته و اطلاعات رد و بدل شده بین آن‌ها را شنود کند، این اطلاعات برایش غیر قابل مشاهده خواهند بود. ترفند جالبی برای تماس صوتی با تلگرام تعیین شده است. حین برقراری تماس، چهار اموجی به تماس‌گیرنده نمایش داده می‌شوند. کاربر باید این اموجی‌ها را با کاربر مقصد چک کند. اگر اموجی‌های نمایش داده شده برای وی نیز همین موارد بودند، یعنی تماس صوتی آن‌ها به طور صد درصد ایمن برقرار خواهد شد. دیگر خبری از کدهای طولانی و یا پیچیده برای اطمینان از امنیت تماس نیست.

, تلگرام نسخه تماس صوتی , مشخصات تلگرام نسخه تماس صوتی , معرفی تلگرام نسخه تماس صوتی , آموزش تصویری تلگرام نسخه تماس صوتی , تلگرام نسخه تماس صوتی چیست

 

سریع و قدرتمند

به لطف استفاده از بهترین کدک‌های صوتی، وعده داده شده تا تماس صوتی با تلگرام تبدیل به بهترین تجربه کاربران خواهد شد، چرا که کیفیت تماس‌ها بسیار بالاست. در زمان اقدام برای برقراری تماس، تلگرام تلاش می‌کند اتصال نظیر به نظیری را بین کاربران برقرار کند. اگر این اتصال به هر دلیل برقرار نشد، تلگرام از نزدیکترین سرور به کاربر تماس‌گیرنده، برای برقراری تماس وی با مخاطب مورد نظرش به سریعترین شیوه ممکن استفاده می‌کند. برخلاف دیگر اپلیکیشن‌ها، تلگرام زیرساخت‌های خود را در سراسر جهان توزیع کرده است، به همین دلیل سرعت پیام‌رسانی و ارسال هر نوع فایلی با آن، به مراتب بالاتر از دیگر اپلیکیشن‌ها است.

به عبارت دیگر، پیام‌رسان‌ها تنها دارای یک یا چند سرور در منطقه خود هستند. وقتی کاربر پیامی را به یک مخاطب ارسال می‌کند، این پیام باید ابتدا به دست این سرور، که در آن‌سوی دنیا قرار دارد، برسد و از آنجا به دست کاربر دیگری که ممکن است در یک ناحیه دورتر باشد، رسانده شود. اما تلگرام، در سراسر دنیا سرورهای توزیع دارد. بعد از برقراری تماس صوتی با تلگرام و مشاهده کیفیت آن، تاثیر پراکنده بودن زیرساخت را متوجه خواهید شد.

 

هوش مصنوعی قدرتمند

هر زمانی که اقدام به برقراری تماس صوتی با تلگرام می‌کنید، یک شبکه عصبی، از تماس شما و بازخورد آن درس می‌گیرد. البته، این اتفاق به این معنی نیست که به محتوای جابه‌جا شده میان شما و کاربر مقصد دسترسی وجود دارد، بلکه منظور کنترل سرعت شبکه، زمان پینگ، درصد از دست رفتن پکت‌ها و دیگر موارد تکنیکی است. این ماشین هوشمند، پارامترهای بسیار مختلفی را بسته به اطلاعات دریافتی از طرفین تماس بهینه‌سازی می‌کند تا به این وسیله در هر زمان تلاش برای برقراری تماس، کیفیت بهتر و بهتری در اختیار کاربران قرار بگیرد.

توان هوش مصنوعی پیاده‌سازی شده توسط تلگرام به اندازه‌ای بالاست که حتی می‌تواند حین تماس نیز برخی از پارامترها را بسته به شرایط موجود بهینه‌سازی کند. به این ترتیب، به محض تغییر وضعیت اتصال به اینترنت، دسته‌ای از پارامترها برای بالا نگه داشتن کیفیت تماس تغییر می‌کنند. بر اساس آزمایشات انجام شده، کیفیت تماس صوتی با تلگرام ، چند سر و گردن از دیگر رقبا بالاتر است. همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، به لطف توانایی زیاد هوش مصنوعی تلگرام، این کیفیت به مرور زمان نیز بهبود پیدا می‌کند.

کنترل کامل تماس صوتی تلگرام

هیچ کاربری مورد آزار و اذیت قرار گرفتن را دوست ندارد! در تلگرام، کاربر می‌تواند به طور دقیق تعیین کند چه افرادی قادر به تماس با وی هستند. همچنین می‌تواند کاربران مورد نظرش را بلاک کرده و هرگز هیچ تماسی از آن‌ها دریافت نکند. حتی می‌توان تماس صوتی با تلگرام را به طور کامل خاموش کرد، به این ترتیب هیچ کاربری نخواهد توانست از طریق تلگرام با شما تماس بگیرد.

تنظیمات حریم خصوصی تماس صوتی

به صورت پیشفرض، تماس صوتی تلگرام پهنای باند کمی مصرف کرده و به صورت خودکار، خود را با اتصال کاربران وفق می‌دهد. به این ترتیب، کمترین حجم اینترنت ممکن حین تماس صوتی با تلگرام مصرف می‌شود. اما هنوز این امکان وجود دارد تا به قیمت کاهش کیفیت تماس، حجم مصرفی را باز هم بین ۲۵ تا ۳۰ درصد کاهش داد. با فعال‌سازی گزینه Use Less Data در بخش Data and Storage، این قابلیت ممکن می‌شود.

رابط کاربری ساده

اگرچه اغلب کاربران تلگرام را به عنوان پیام‌رسانی سریع می‌شناسند، اما محبوبیت اصلی آن به خاطر سادگی در استفاده است. این ویژگی در تماس صوتی تلگرام نیز تکرار شده و استفاده از رابط کاربری آن بسیار راحت است. به محض اینکه اقدام به برقراری تماس صوتی با تلگرام کنید، در آی او اس امکان افزودن یک تب اختصاصی برای تماس‌ها در صفحه اصلی ارائه می‌شود. به جای این کار، می‌توان تب تماس‌ها (Calls) را از بخش Recent Calls در تنظیمات فعال کرد. در اندروید، تب تماس‌ها از طریق منوی کشویی واقع در سمت  چپ رابط کاربری قابل دسترسی است (کشیدن انگشت به سمت چپ).

در هر صورت، حتی با باز نکردن تب تماس‌ها نیز برقراری تماس صوتی با تلگرام سریع است. به محض اینکه امکان استفاده از این قابلیت در کشور شما مهیا شود، آیکون تماس در گوشه پروفایل تمامی مخاطبین به نمایش درمی‌آید. در اندروید، کاربران همچنین می‌توانند از طریق منو ‘…’ در گفتگوهای خود، اقدام به برقراری تماس کنند.

 

یک مورد دیگر

معدود کاربرانی که به تماس صوتی با تلگرام اهمیت نمی‌دهند، باید بدانند نسخه ۳٫۱۸ قابلیت‌های دیگری را نیز به همراه دارد. امکان مدیریت کیفیت ویدیوهای به اشتراک‌گذاری شده با دیگر کاربران را باید از قابلیت‌های ویژه نسخه جدید تلگرام دانست. به این ترتیب، می‌توان پیش از ارسال ویدیو، میزان فشرده‌سازی را تعیین کرد. همچنین برای نخستین بار در تاریخ اپلیکیشن‌های پیام‌رسان، این امکان فراهم شده تا کاربر پیش ارسال ویدیو، یک پیش نمایش از آنچه در حال ارسال است را مشاهده کند.

گفتنی است اپلیکیشن، نرخ فشرده‌سازی تعیین شده را به خاطر سپرده و از این پس به طور پیشفرض، آن را پیش از ارسال اعمال می‌کند. اگر جزو مشتاقان تماس صوتی با تلگرام هستید، بعد از دریافت به روزرسانی جدید از گوگل پلی و یا آیتونز، مرتبا امکان استفاده از این قابلیت را کنترل کنید. به محض فعال‌سازی آن در کشور ایران، ما را در جریان این اتفاق قرار دهید.

منبع : مای پیکس لاو mypixlove.blogsky.com

دانلود تلگرام نسخه تماس صوتی - مجله فارسی

 دانلود آخرین نسخه و جدیدترین ورژن کالگرام Callgram - Telegram free calls برنامه تلگرام با تماس صوتی برای گوشی و تبلت اندروید با لینک

آپدیت جدید تلگرام: اضافه شدن تماس صوتی و امکان فشرده 

 بعد از مدت‌ها انتظار نسخه ۳.۱۸ تلگرام و تماس صوتی از راه رسیدند و امکان البته برای دانلود این بروزرسانی چندان عجله نکنید؛ چراکه در حال حاضر

  •  دانلود تلگرام ۳٫۱۸ برای سیستم عامل اندروید با لینک مستقیم 
  •  دانلود تلگرام ۳٫۱۸ برای سیستم عامل اندروید ( گوگل پلی )
  •  دانلود تلگرام ۳٫۱۸ برای سیستم عامل آی او اس (اپ استور)

 

قابلیت مکالمه صوتی به آخرین نسخه بتای تلگرام اضافه شد 

 این قابلیت را می توانید با دریافت آخرین نسخه بتای تلگرام تجربه کنید. ... تلگرام برای تماس های صوتیتنظیمات حریم خصوصی نسبتا کاملی در ... می توانید با مراجعه به این کانال نسبت به دانلود آخرین نسخه بتای تلگرام اقدام نمایید. .... طی سال 2017 · پشتیبانی از فرمان صوتی در لاک اسکرین به نسخه اندروید

تماس صوتی به تلگرام اضافه شد! (معرفی و آموزش) - نیو صدا

studioapk.i/قابلیت-تماس-صوتی-به-تلگرام-اضافه-شد؛-س  دانلود تلگرام نسخه تماس صوتی برای اندروید و کامپیوتر 

دانلود telegram برنامه تلگرام با قابلیت جدید تماس صوتی 

دانلود نسخه جدید برنامه تلگرام با قابلیت تماس صوتی برای اندروید ، جدیدترین نسخه نرم افزار تلگرام با قابلیت نرم افزار های اندروید شنبه 18  2017  

دانلود مسنجر محبوب Telegram 3 18 1 2017 تلگرام اندروید ...

دانلود تلگرام نسخه تماس صوتی برای اندروید و کامپیوتر دانلود تلگرام نسخه تماس صوتی , دانلود تلگرام نسخه تماس صوتی برای اندروید , دانلود تلگرام نسخه تماس 

 

دانلود تلگرام نسخه تماس صوتی | 96 2017

دانلود تلگرام نسخه تماس صوتی تصویری | دانلود برنامه کالگرام | callgram

تاریخ انتشار : شنبه 12 فروردين 1396 ساعت: 9:52
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]