دانلود تلگرام نسخه تماس صوتی

آخرین ارسال های انجمن

کمی طاقت داشته باشید...
عنوانپاسخبازدیدتوسط
03751majalefarsi
02765majalefarsi
02643majalefarsi
01915majalefarsi
01296majalefarsi
01225majalefarsi
02664majalefarsi
01974majalefarsi
06332majalefarsi
02309majalefarsi
02743majalefarsi
03659majalefarsi
02779majalefarsi
03442majalefarsi
09140majalefarsi
03856majalefarsi
03324majalefarsi
03847majalefarsi
011792majalefarsi
03679majalefarsi

جعبه دانلود , دانلود نرم افزار کامپیوتر , دانلود نرم افزار اندروید ,

دانلود تلگرام نسخه تماس صوتی

دانلود تلگرام نسخه تماس صوتی

 

 

 

برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 

 

 

 

 

 


 به جرات میتوان گفت که دیگر اکنون اکثر دارندگان گوشیهای هوشمند با برنامه تلگرام آشنا هستند؛  اپلیکیشن پیام‌رسانی که از محبوبیت بسیار بالایی در ایران برخوردار بوده و میلیونها کاربر را جذب خودد نموده است. بدون شک قابلیتهای مناسب و کاربردی نظیر سبکی، سرعت استثنایی و امنیت بسیار بالا است که تلگرام را به این سطح از محبوبیت رسانده است. با همه مزایا و نقاط قوتی که میتوان برای این مسنجر متصور شد، کمبودی بزرگ در آن احساس میشود و آن چیزی نیست جز قابلیت برقرار نمودن تماسهای صوتی. کمپانی نرم افزاری RedCool Media SL با تشخیص درست این مورد دست بکار شده و با ایجاد تغییراتی در برنامه تلگرام امکان مکالمه صوتی را نیز در آن گنجانده تا لیست ویژگیهای آن بیش از پیش تکمیل شود. این نسخه که با نام Callgram - Telegram free calls 1.2.4 در گوگل پلی معرفی شده یک تفاوت کوچک  دیگر با تلگرام اصلی دارد و آن اینست که اضافه کردن قابلیت مکالمه به قیمتت نمایش تبلیغات تمام شده تا هزینه سرورهای VoIP تامین شود. 

لازم بذکر است که تمامی ویژگیهای این برنامه همانند تلگرام اصلی است؛ بنابراین از تکرار آنها جلوگیری میکنیم.

دانلود کالگرام Callgram - Telegram free calls 1.2.4 - برنامه تلگرام با تماس صوتی برای اندروید دانلود کالگرام Callgram - Telegram free calls 1.2.4 - برنامه تلگرام با تماس صوتی برای اندروید دانلود کالگرام Callgram - Telegram free calls 1.2.4 - برنامه تلگرام با تماس صوتی برای اندروید

 

 

 

دانلود با لینک مستقیم

 

اگر امکان دارد آن را به فارسی رایانامه کنید

دانلود تلگرام نسخه 3.18 به همراه تماس صوتی

 امکان برقراری تماس صوتی با تلگرام ، از جمله قابلیت‌هایی است که کاربران به طور مداوم از شرکت پشتیبان درخواست افزوده شدن آن را دارند. تلگرام

دانلود کالگرام Callgram - Telegram free calls 1.2.4 - برنامه

دانلود آخرین نسخه و جدیدترین ورژن کالگرام Callgram - Telegram free calls برنامه تلگرام با تماس صوتی برای گوشی و تبلت اندروید با لینک مستقیم.


امکان برقراری تماس صوتی با تلگرام ، از جمله قابلیت‌هایی است که کاربران به طور مداوم از شرکت پشتیبان درخواست افزوده شدن آن را دارند. تلگرام حقیقتا در زمینه پیام‌رسانی، چند سر و گردن بالاتر از بقیه اپلیکیشن‌ها ایستاده و قابلیت‌های منحصربه‌فردی را ارائه می‌کند، اما نبود امکان برقراری تماس صوتی سبب می‌شد تا کاربران مجبور باشند برای این کار، نرم افزار جداگانه‌ای نصب کنند. امکان برقراری تماس صوتی با تلگرام بدون شک کاربران ایرانی را بسیار خوشحال خواهد کرد، چرا که بیش از نیمی از کاربران این پیام‌رسان را هموطنان عزیزمان تشکیل می‌دهند.

RedCool Media SL, Callgram Telegram free calls, دانلود  Callgram Telegram free calls, دانلود برنامه  Callgram Telegram free calls  برای اندروید, آخرین ورژن  Callgram Telegram free calls  برای اندروید, Callgram Telegram free calls  APK, اپلیکیشن  Callgram Telegram free calls, 

از قرار معلوم تلگرام، از چند ماه قبل فعالیت را برای افزودن قابلیت تماس صوتی آغاز کرده است. این فرآیند، از آنجایی که تلگرام سعی داشته تماس صوتیش با بهترین کیفیت، سرعت و امنیت ممکن ارائه شود، کمی زمان‌بر و طولانی شده است. امکان برقراری تماس صوتی با تلگرام اکنون در دسترس کاربران اروپا است، اما بنابر گفته‌های وب سایت رسمی تلگرام، به زودی کاربران در سراسر دنیا می‌توانند از آن استفاده کنند. رابط کاربری تماس صوتی تلگرام بسیار سرراست بوده و استفاده از آن راحت است.

 

امنیت تماس صوتی با تلگرام

رمزنگاری نقطه به نقطه این بار در تماس صوتی تلگرام نیز گنجانده شده است، به این معنی که تنها دو طرف تماس قادر به شنیدن پیام هستند. به عبارت دیگر، اگر فردی به هر طریقی بین دو کاربر قرار گرفته و اطلاعات رد و بدل شده بین آن‌ها را شنود کند، این اطلاعات برایش غیر قابل مشاهده خواهند بود. ترفند جالبی برای تماس صوتی با تلگرام تعیین شده است. حین برقراری تماس، چهار اموجی به تماس‌گیرنده نمایش داده می‌شوند. کاربر باید این اموجی‌ها را با کاربر مقصد چک کند. اگر اموجی‌های نمایش داده شده برای وی نیز همین موارد بودند، یعنی تماس صوتی آن‌ها به طور صد درصد ایمن برقرار خواهد شد. دیگر خبری از کدهای طولانی و یا پیچیده برای اطمینان از امنیت تماس نیست.

, تلگرام نسخه تماس صوتی , مشخصات تلگرام نسخه تماس صوتی , معرفی تلگرام نسخه تماس صوتی , آموزش تصویری تلگرام نسخه تماس صوتی , تلگرام نسخه تماس صوتی چیست

 

سریع و قدرتمند

به لطف استفاده از بهترین کدک‌های صوتی، وعده داده شده تا تماس صوتی با تلگرام تبدیل به بهترین تجربه کاربران خواهد شد، چرا که کیفیت تماس‌ها بسیار بالاست. در زمان اقدام برای برقراری تماس، تلگرام تلاش می‌کند اتصال نظیر به نظیری را بین کاربران برقرار کند. اگر این اتصال به هر دلیل برقرار نشد، تلگرام از نزدیکترین سرور به کاربر تماس‌گیرنده، برای برقراری تماس وی با مخاطب مورد نظرش به سریعترین شیوه ممکن استفاده می‌کند. برخلاف دیگر اپلیکیشن‌ها، تلگرام زیرساخت‌های خود را در سراسر جهان توزیع کرده است، به همین دلیل سرعت پیام‌رسانی و ارسال هر نوع فایلی با آن، به مراتب بالاتر از دیگر اپلیکیشن‌ها است.

به عبارت دیگر، پیام‌رسان‌ها تنها دارای یک یا چند سرور در منطقه خود هستند. وقتی کاربر پیامی را به یک مخاطب ارسال می‌کند، این پیام باید ابتدا به دست این سرور، که در آن‌سوی دنیا قرار دارد، برسد و از آنجا به دست کاربر دیگری که ممکن است در یک ناحیه دورتر باشد، رسانده شود. اما تلگرام، در سراسر دنیا سرورهای توزیع دارد. بعد از برقراری تماس صوتی با تلگرام و مشاهده کیفیت آن، تاثیر پراکنده بودن زیرساخت را متوجه خواهید شد.

 

هوش مصنوعی قدرتمند

هر زمانی که اقدام به برقراری تماس صوتی با تلگرام می‌کنید، یک شبکه عصبی، از تماس شما و بازخورد آن درس می‌گیرد. البته، این اتفاق به این معنی نیست که به محتوای جابه‌جا شده میان شما و کاربر مقصد دسترسی وجود دارد، بلکه منظور کنترل سرعت شبکه، زمان پینگ، درصد از دست رفتن پکت‌ها و دیگر موارد تکنیکی است. این ماشین هوشمند، پارامترهای بسیار مختلفی را بسته به اطلاعات دریافتی از طرفین تماس بهینه‌سازی می‌کند تا به این وسیله در هر زمان تلاش برای برقراری تماس، کیفیت بهتر و بهتری در اختیار کاربران قرار بگیرد.

توان هوش مصنوعی پیاده‌سازی شده توسط تلگرام به اندازه‌ای بالاست که حتی می‌تواند حین تماس نیز برخی از پارامترها را بسته به شرایط موجود بهینه‌سازی کند. به این ترتیب، به محض تغییر وضعیت اتصال به اینترنت، دسته‌ای از پارامترها برای بالا نگه داشتن کیفیت تماس تغییر می‌کنند. بر اساس آزمایشات انجام شده، کیفیت تماس صوتی با تلگرام ، چند سر و گردن از دیگر رقبا بالاتر است. همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، به لطف توانایی زیاد هوش مصنوعی تلگرام، این کیفیت به مرور زمان نیز بهبود پیدا می‌کند.

کنترل کامل تماس صوتی تلگرام

هیچ کاربری مورد آزار و اذیت قرار گرفتن را دوست ندارد! در تلگرام، کاربر می‌تواند به طور دقیق تعیین کند چه افرادی قادر به تماس با وی هستند. همچنین می‌تواند کاربران مورد نظرش را بلاک کرده و هرگز هیچ تماسی از آن‌ها دریافت نکند. حتی می‌توان تماس صوتی با تلگرام را به طور کامل خاموش کرد، به این ترتیب هیچ کاربری نخواهد توانست از طریق تلگرام با شما تماس بگیرد.

تنظیمات حریم خصوصی تماس صوتی

به صورت پیشفرض، تماس صوتی تلگرام پهنای باند کمی مصرف کرده و به صورت خودکار، خود را با اتصال کاربران وفق می‌دهد. به این ترتیب، کمترین حجم اینترنت ممکن حین تماس صوتی با تلگرام مصرف می‌شود. اما هنوز این امکان وجود دارد تا به قیمت کاهش کیفیت تماس، حجم مصرفی را باز هم بین ۲۵ تا ۳۰ درصد کاهش داد. با فعال‌سازی گزینه Use Less Data در بخش Data and Storage، این قابلیت ممکن می‌شود.

رابط کاربری ساده

اگرچه اغلب کاربران تلگرام را به عنوان پیام‌رسانی سریع می‌شناسند، اما محبوبیت اصلی آن به خاطر سادگی در استفاده است. این ویژگی در تماس صوتی تلگرام نیز تکرار شده و استفاده از رابط کاربری آن بسیار راحت است. به محض اینکه اقدام به برقراری تماس صوتی با تلگرام کنید، در آی او اس امکان افزودن یک تب اختصاصی برای تماس‌ها در صفحه اصلی ارائه می‌شود. به جای این کار، می‌توان تب تماس‌ها (Calls) را از بخش Recent Calls در تنظیمات فعال کرد. در اندروید، تب تماس‌ها از طریق منوی کشویی واقع در سمت  چپ رابط کاربری قابل دسترسی است (کشیدن انگشت به سمت چپ).

در هر صورت، حتی با باز نکردن تب تماس‌ها نیز برقراری تماس صوتی با تلگرام سریع است. به محض اینکه امکان استفاده از این قابلیت در کشور شما مهیا شود، آیکون تماس در گوشه پروفایل تمامی مخاطبین به نمایش درمی‌آید. در اندروید، کاربران همچنین می‌توانند از طریق منو ‘…’ در گفتگوهای خود، اقدام به برقراری تماس کنند.

 

یک مورد دیگر

معدود کاربرانی که به تماس صوتی با تلگرام اهمیت نمی‌دهند، باید بدانند نسخه ۳٫۱۸ قابلیت‌های دیگری را نیز به همراه دارد. امکان مدیریت کیفیت ویدیوهای به اشتراک‌گذاری شده با دیگر کاربران را باید از قابلیت‌های ویژه نسخه جدید تلگرام دانست. به این ترتیب، می‌توان پیش از ارسال ویدیو، میزان فشرده‌سازی را تعیین کرد. همچنین برای نخستین بار در تاریخ اپلیکیشن‌های پیام‌رسان، این امکان فراهم شده تا کاربر پیش ارسال ویدیو، یک پیش نمایش از آنچه در حال ارسال است را مشاهده کند.

گفتنی است اپلیکیشن، نرخ فشرده‌سازی تعیین شده را به خاطر سپرده و از این پس به طور پیشفرض، آن را پیش از ارسال اعمال می‌کند. اگر جزو مشتاقان تماس صوتی با تلگرام هستید، بعد از دریافت به روزرسانی جدید از گوگل پلی و یا آیتونز، مرتبا امکان استفاده از این قابلیت را کنترل کنید. به محض فعال‌سازی آن در کشور ایران، ما را در جریان این اتفاق قرار دهید.

منبع : مای پیکس لاو mypixlove.blogsky.com

دانلود تلگرام نسخه تماس صوتی - مجله فارسی

 دانلود آخرین نسخه و جدیدترین ورژن کالگرام Callgram - Telegram free calls برنامه تلگرام با تماس صوتی برای گوشی و تبلت اندروید با لینک

آپدیت جدید تلگرام: اضافه شدن تماس صوتی و امکان فشرده 

 بعد از مدت‌ها انتظار نسخه ۳.۱۸ تلگرام و تماس صوتی از راه رسیدند و امکان البته برای دانلود این بروزرسانی چندان عجله نکنید؛ چراکه در حال حاضر

  •  دانلود تلگرام ۳٫۱۸ برای سیستم عامل اندروید با لینک مستقیم 
  •  دانلود تلگرام ۳٫۱۸ برای سیستم عامل اندروید ( گوگل پلی )
  •  دانلود تلگرام ۳٫۱۸ برای سیستم عامل آی او اس (اپ استور)

 

قابلیت مکالمه صوتی به آخرین نسخه بتای تلگرام اضافه شد 

 این قابلیت را می توانید با دریافت آخرین نسخه بتای تلگرام تجربه کنید. ... تلگرام برای تماس های صوتیتنظیمات حریم خصوصی نسبتا کاملی در ... می توانید با مراجعه به این کانال نسبت به دانلود آخرین نسخه بتای تلگرام اقدام نمایید. .... طی سال 2017 · پشتیبانی از فرمان صوتی در لاک اسکرین به نسخه اندروید

تماس صوتی به تلگرام اضافه شد! (معرفی و آموزش) - نیو صدا

studioapk.i/قابلیت-تماس-صوتی-به-تلگرام-اضافه-شد؛-س  دانلود تلگرام نسخه تماس صوتی برای اندروید و کامپیوتر 

دانلود telegram برنامه تلگرام با قابلیت جدید تماس صوتی 

دانلود نسخه جدید برنامه تلگرام با قابلیت تماس صوتی برای اندروید ، جدیدترین نسخه نرم افزار تلگرام با قابلیت نرم افزار های اندروید شنبه 18  2017  

دانلود مسنجر محبوب Telegram 3 18 1 2017 تلگرام اندروید ...

دانلود تلگرام نسخه تماس صوتی برای اندروید و کامپیوتر دانلود تلگرام نسخه تماس صوتی , دانلود تلگرام نسخه تماس صوتی برای اندروید , دانلود تلگرام نسخه تماس 

 

دانلود تلگرام نسخه تماس صوتی | 96 2017

دانلود تلگرام نسخه تماس صوتی تصویری | دانلود برنامه کالگرام | callgram

 

 

 

دانلود کالگرام Callgram - Telegram free calls 1.2.4 - برنامه تلگرام

دانلود آخرین نسخه و جدیدترین ورژن کالگرام Callgram - Telegram free calls برنامه تلگرام با تماس صوتی برای گوشی و تبلت اندروید با لینک مستقیم.

آپدیت جدید تلگرام: اضافه شدن تماس صوتی و امکان فشرده سازی ویدیو

 لحظاتی پیش نسخه 3.18 تلگرام در مارکت‌های موبایل قرار گرفت و سرانجام امکان تماس صوتی (در حال حاضر برای اروپا) به این اپلیکیشن اضافه شد.

قابلیت مکالمه صوتی تلگرام برای غرب اروپا منتشر شد؛

 آخرین نسخه تلگرام هم اکنون در اپ استور و گوگل پلی منتشر شده، اما احتمال دارد که فعلا قادر به استفاده از مکالمه صوتی آن نباشید. البته با توجه به ...

تلگرام جدید با قابلیت مکالمه صوتی منتشر شد

در کنار امنیت بالا، مکالمات صوتی تلگرام به لطف ارتباط Peer to Peer ... با دریافت آخرین نسخه تلگرام می توانید میزان فشردگی ویدیوها پیش از ...

اضافه کردن تماس صوتی به تلگرام اندروید

با رفع این مشکل (نداشتن قابلیت تماس صوتی) دیگر می توان برنامه تلگرام را از ... از ۵ می باشد و جدیدترین نسخه آن هم اکنون در اندروید سیتی قرار گرفته که امیدواریم ...

دانلود تلگرام نسخه 3.18 به همراه تماس صوتی منتشر شد

 امکان برقراری تماس صوتی با تلگرام ، از جمله قابلیت‌هایی است که کاربران به طور مداوم از شرکت پشتیبان درخواست افزوده شدن آن را دارند. تلگرام ...

تماس صوتی تلگرام بالاخره از راه رسید

اپلیکیشن تلگرام بالاخره قابلیت تماس صوتی را در جدیدترین نسخه اپلیکیشن خود به کاربران عرضه کرد.

دانلود Callgram - Telegram free calls v1.2.0 - تلگرام با تماس صوتی ...

دانلود برنامه کالگرام - تماس صوتی با تلگرام اندروید Callgram - Telegram free calls 1.2.0 معرفی نسخه جدید نرم افزار ( 1.2.0 ) برای اولین بار از رسانه جوان م.

تماس صوتی در تلگرام ؛ شواهدی از قابلیت مکالمه تلفنی در تلگرام

 تماس صوتی در تلگرام؛ آیا تلگرام به یک اپلیکیشن همه فن حریف تبدیل ... پس از انتشار آخرین نسخه تلگرام ، امکانات جدید آن در وب‌سایت رسمی آن ...

آموزش کامل استفاده از قابلیت تماس صوتی تلگرام و نحوه تنظیمات آن

برای فعال کردن تماس صوتی تلگرام باید از آخرین نسخه اپ این برنامه برای سیستم عامل گوشی خود استفاده کنید ، فعلا این قابلیت در سیستم عامل ...

سرانجام تماس صوتی به تلگرام اضافه شد

 به گزارش کلیک، تغییرات بسیار مفیدی در نسخه ۳٫۱۸ تلگرام اعمال شده اند. از جمله این تغییرات می توان به اضافه شدن امکان تماس صوتی و اضافه شدن ...

در تلگرام تماس صوتی برقرار کنید

تنظیمات تماس صوتی و روش استفاده از آن که در نسخه جدید تلگرام آپدیت می شود.

آموزش برقراری تماس صوتی در نسخه جدید تلگرام

در ماه های گذشته، شایعات زیادی درباره ی اضافه شدن قابلیت تماس صوتی به پیام رسان تلگرام شنیده میشد و خوشبختانه امروز تلگرام نیز در بلاگ ...

دانلود Callgram 1.2.1 کالگرام اضافه کردن تماس صوتی به تلگرام

دانلود نصب نسخه جدید و آخرین ورژن برنامه Callgram کالگرام برای اندروید اضافه کردن تماس صوتی به مسنجر تلگرام.

آپدیت جدید تلگرام: اضافه شدن تماس صوتی و امکان فشرده‌سازی ویدئوها

 بعد از مدت ها انتظار نسخه 3.18 تلگرام و تماس صوتی از راه رسیدند و امکان برقراری تماس صوتی در تلگرام به طور رسمی به این اپلیکیشن اضافه شد.

ایجاد تماس صوتی در تلگرام - آموزش

 با آسارایان همراه باشید تا به شما آموزش دهم که چگونه با این نسخه از نرم افزار تلگرام میتوانید تماس صوتی برقرار کنید.(توجه داشته باشید که باید ...

تاریخ انتشار : جمعه 11 فروردين 1396 ساعت: 21:0
برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]