دانلود قسمت 1 پاتریکس جسور و زیبا

آخرین ارسال های انجمن

کمی طاقت داشته باشید...
عنوانپاسخبازدیدتوسط
03748majalefarsi
02763majalefarsi
02641majalefarsi
01913majalefarsi
01294majalefarsi
01223majalefarsi
02662majalefarsi
01972majalefarsi
06329majalefarsi
02307majalefarsi
02741majalefarsi
03657majalefarsi
02777majalefarsi
03440majalefarsi
09138majalefarsi
03854majalefarsi
03322majalefarsi
03845majalefarsi
011788majalefarsi
03677majalefarsi

جعبه دانلود , دانلود سریال ,

دانلود قسمت 1 پاتریکس جسور و زیبا

دانلود قسمت 1 پاتریکس جسور و زیبا

دانلود سریال پاتریکس - جسور و زیبا قسمت ,1 , دانلود دوبله فارسی قسمت ,1 پاتریکس - جسور و زیبا , سریال ترکی پاتریکس - جسور و زیبا قسمت ,1 , دانلود سریال پاتریکس - جسور و زیبا , دانلود قسمت ,1سریال پاتریکس - جسور و زیبا , دانلود قسمت ,1 پاتریکس - جسور و زیبا , ,1 پاتریکس - جسور و زیبا , دوبله فارسی قسمت ,1 سریال پاتریکس - جسور و زیبا , دانلود پاتریکس - جسور و زیبا ,1 , دانلود قسمت ,1 سریال پاتریکس - جسور و زیبا از نماشا , نماشا قسمت ,1 سریال پاتریکس - جسور و زیبا , پاتریکس - جسور و زیبا ,1 , دانلود قسمت ,1 پاتریکس - جسور و زیبا با لینک مستقیم , بیوگرافی بازیگران سرال پاتریکس - جسور و زیبا , دوبله قسمت ,1 سریال پاتریکس - جسور و زیبا , دوبله قسمت ,1پاتریکس - جسور و زیبا , دانلود دوبله قسمت ,1 پاتریکس - جسور و زیبا , قسمت ,1 یکم سریال پاتریکس - جسور و زیبا , دانلود قسمت ,1 پاتریکس - جسور و زیبا از نماشا , نماشا قسمت ,1پاتریکس - جسور و زیبا , سریال پاتریکس - جسور و زیبا قسمت ,1 , پخش آنلاین قسمت ,1 سریال پاتریکس - جسور و زیبا , پخش اینترنتی قسمت ,1 پاتریکس - جسور و زیبا

 

دانلود سریال پاتریکس - سایت مجله فارسی www.majalefarsi.ir

 

 

 

برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 

 

 

 سایت مجله فارسی www.majalefarsi.ir

کیوانچ تاتلیتوغ و طوبی بیوک اوستون دو بازیگر مشهور و نامی ترکیه بازیگران اصلی این سریال می باشند
پسر شجاع و جسور ( کیوانچ تاتلیتوغ ) سریال که جوانی خوشتیپ و جذاب است از شهر خود به یک شهر کوچک حرکت میکند
 در این شهر کوچک خانواده ای زندگی میکنند که ملک و زمین های زیادی دارند و بسیار ثروتمند هستند که این خانواده دختری بسیار زیبا به نام سوهان (طوبی بیوک اوستون) دارد که زیبایی آن زبانزد بود.
 تو ملاقات اول جسور و سوهان عشقی پرشور بین شان شروع می شود فقط بین این دو موضوع های بسیار زیادی وجود دارد که دو طرف از آنها بی خبرند.
 خانواده جسور و خانواده سوهان در زمان های بسیار قدیم همدیگر را می شناختند و بین این دو خانواده یک جنگ و دعوای بسیار بزرگی رخ داده بود که دو عضو جوان این دو خانواده از این موضوع بی خبر هستند.


 سایت مجله فارسی www.majalefarsi.ir این حساب بسته نشده قدیمی بین دو خانواده بر روی عشق دو عضو جوان این خانواده ها سایه انداخت و حوادث گذشته بین دو خانواده عشق این دو را به حالت ناممکن در آورده است.
با گذشت زمان علت و راز آمدن جسور به این شهر کوچک بر ملا خواهد شد
سایت مجله فارسی www.majalefarsi.ir-پاتریکس-5
سریال پاتریکس یکی از پرمخاطب ترین و موفق ترین سریال های ترکیهاست. به گزارش دیلی پخش این سریال به زودی در گروه شبکه های “جم” نیز آغاز خواهد شد. بازیگران نقش اصلی این مجموعه کیوانچ تاتلیتوء وطوبی بیوک اوستون می باشند. آنها را در سریال های مختلف و موفق  بسیاری دیده اید و می شناسید. این کار دومین پروژه مشترک طوبی و کیوانچچ است. این دو هنرپیشه در گذشته در کمپین تبلیغاتی یک برند ادکلن، برای یک شرکت عربی با هم همکاری کرده اند.. *سریال پاتریکس *با یک اتفاق آغاز می شود. کیوانچ با ماشین در راه است و اسب طوبی به صورت ناگهانی جلوی راه او قرار می گیرد. اسب از راه خود خارج شده و به سوی پرتگاه می تازد. اما کیوانچ به دنبال آنها رفته و دختر اسب سوار را نجات می دهد. به این طریق دو شخصیت اصلی داستان با هم آشنا می شوند.  داستان در واقع حکایت یک انتقام قدیمی است.. کیوانچ به دلیل گرفتن انتقام زندگی از دست رفته پدرش با یک نقشه قبلی وارد دهکده کورلوداء شده و سعی بر اجرای نقشه اش دارد. به روایتی این داستان اقتباسی از یک حکایت واقعی است که تصویر میان عشق و انتقام را نشان می دهد
سایت مجله فارسی www.majalefarsi.irpatrix

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال ترکی پاتریکس + بیوگرافی بازیگران سایت مجله فارسی www.majalefarsi.ir

-پاتریکس-4
لوکیشن اصلی سریال جدید پاتریکس ویلایی در دل طبیعت است
سایت مجله فارسی www.majalefarsi.ir
سریال پاتریکس محصول شرکت پروداکشن آی یاپیم است و با هزینه های هنگفتی شروع به کار کرده است. همچنین بازیگران نقش اصلی آن نیز در لیست گران قیمت ترین بازیگران ترک قرار دارند. این مجموعه در استانبول تصویربرداری می شود. لوکیشن اصلی این مجموعه منزل خانواده سیماوی در پولنزکوی است که یکی از مطرح ترین خانواده های جامعه اشراف استانبول می باشند. مکان تصویربرداری، بسیار راحت و مناسب کار بوده و در عین حال نزدیک به مرکز شهر است. به همین دلیل بازیگران و اکیپ این کار به راحتی می توانند رفت و آمد کنند. طبق اخبار سایت های خبری ترک، این ویلای لوکس سه طبقه، دارای یک مزرعه و یک برکه در اطراف آن نیز هست و در دل طبیعت قرار دارد. مبلغ کرایه این ویلای بسیار باشکوه در اخبار ذکر نشده است. گفته می شود خانواده سیماوی برای جلوگیری از آسیب های احتمالی، اشیاء آنتیک و گران قیمت منزل خود را به انبار منتقل کرده اند.

 سایت مجله فارسی www.majalefarsi.irدکوراسیون داخلی لوکیشن اصلی سریال پاتریکس سایت مجله فارسی www.majalefarsi.ir
پاتریکس نه تنها از سناریو قوی و بازیگران موفقی برخوردار است، بلکه در زمینه دکوراسیون داخلی و طراحی صحنه نیز موردتوجه قرار می گیرد و  خبرساز می شود. دکور این منزل سبکی مدرن کلاسیک دارد. تناسب رنگ ها در این تصاویر بسیارر چشمگیر بوده و می تواند منبع الهام دکوراسیون های لاکچری باشد. ویلای سه طبقه ای که لوکیشن سریال “پاتریکس”  است، با دیوارهای بلندی در اطراف آن پوشیده شده و امنیت بسیاری دارد. سالن بزرگی که در ورودی این ویلای لوکس قرارر دارد، محل گردهمایی خانواده است. در این قسمت شومینه ای بسیار زیبا به چشم می خورد و کفپوش از جنس چوب است که فضای شیک و در عین حال گرم و صمیمانه ای را فراهم کرده است. کتابخانه ای که در اطراف شومینه وجود دارد نیز بسیار متفاوت است. مبلمان رنگ بژ استفاده شده در این قسمت بسیار راحت و قابل استفاده بوده و با مبلمان چرم قهوه ای رنگ هماهنگی خاصی دارد. مجسمه های آنتیک و تابلوهای موجود در این ویلا بسیار زیبا و خاص می باشند. میز غذاخوری هشت نفره در بخش دیگری از سالن قرار دارد و صندلی های زرشکی رنگ اطراف این میز بسیار لوکس و زیباست و با جزئیات دیگر موجود در آن قسمت هماهنگ شده است. پنجره های چوبی اطراف این فضا نور آفتاب را به داخل هدایت می کنند. در طراحی دکوراسیون بیشتر قسمت های این ویلا از طبیعت اطراف الهام گرفته شده و به همین دلیل از چوب استفاده بسیاری شده است. این ویلا سمبل زندگی لوکس و مدرن در دل طبیعت است
سایت مجله فارسی www.majalefarsi.irpatrix

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال پاتریکس + بیوگرافی بازیگران

معرفی و بیوگرافی بازیگران سریال پاتریکس

-پاتریکس-35

patrix

سایت مجله فارسی-پاتریکس-28

کیوانچ تاتلیتوغ (Kıvanç Tatlıtuğ) در نقش جسور
کیوانچ تاتلیتوغ ((به ترکی استانبولی: Kıvanç Tatlıtuğ) متولد ۲۷۷ اکتبر ۱۹۸۳) هنرپیشه و مدل ترک است
کیوانچ تاتلیتوغ در شهر آدانا در جنوب ترکیه متولد شد. او ۴۴ خواهر و برادر  دارد. مادربزرگ او (از طرف پدری) مهاجر بوسنی وو هرزگوین به ترکیه است. مادر او متولد ادرنه و پدرش متولد آدانا است. او می گوید

سایت مجله فارسی در آدانا به دنیا آمده، بزرگ شده و خانواده او برای مدت بیشتر از صد سال در کار نانوایی بوده اند.
او تحصیلات خود را در دبیرستان Yenice Çağ Private High Schooll در حالی که در دوران دبیرستان در بازی بسکتبال عالی بود تمام کرد.

سایت مجله فارسی هنگامی که پدر او مریض شد آنها به استانبول نقل مکان کردند تا پدرشان درمان مناسب را دریافت کند. در استانبول او به عنوان بازیکن بسکتبال آماتور به عضویت باشگاه ورزشی بشیکتاش درآمد. کیوانچ تاتلیتوغ در سال ٢٠٠٢ به عنوان نماینده کشور ترکیه توانست عنوان بهترین مدل مرد جهان را به دست آورد و بعدها هم جوایز بسیاری در عرصه بازیگری کسب کرد.
 معروفیت کیوانچ تاتلیتوغ بیشتر به خاطر بازی در سریال های عشق ممنوع، ایزل و کوزی گونی بوده است
سایت مجله فارسی

-پاتریکس-23

طوبی بیوک اوستون (Tuba Büyüküstün) در نقش سوهان
خدیجه طوبا بویوک‌اوستون (به ترکی استانبولی:  Hatice Tuba Büyüküstün) در تاریخ ۵/۸/۱۹۸۲۲ در استانبول متولد شد،، دوران مدرسه را در همان شهر گذراند و سپس در رشته طراحی صحنه و دکور و طراحی لباس در دانشگاه هنرهای زیبایی معمار سنان استانبول به تحصیلات خود ادامه داد. ضمن تحصیل در دانشگاه برای اولین بار در تبلیغ مول‌پد جلوی دوربین فیلمبرداری رفت.
در سال ۲۰۰۳ در ۴ قسمت آخر سریال مقام سلطان (Sultan Makamıı) بازی کرد. پس از آن در سال ۲۰۰۴ اولین فیلم سینمائی به نام پدرم و پسرم (Babam ve Oğlum) نقش کوتاهی را بازی کرد.
در همان سال در یک سریال تلویزیونی به نام Çemberimde Gül Oyaa بازی کرد و پس از آن در یک فیلم تلویزیونی به نام گلعذار (Gülizar) بازی کرد. سپس در سال ۲۰۰۵ با ایفای نقش در سریال Ihlamurlar Altında در کشورهای عربی به شهرت رسید و طرفداران زیادی پیدا کرد. در سال ۲۰۰۷ در سریال دیگری به نام عاصی (Asi) بازی کرد.
طوبا بویوک‌اوستون در ضمن بازی در این سریال‌ها در چند تبلیغ تلویزیونی از جمله شامپوی پانتنت، ماکزیمم کارت، شکلات، لباس جین مارک کولینز و تبلیغ یک پارفوم در دوبی نیز بازی کرد.
وی در تابستان ۲۰۰۹۹ در یک سریال تلویزیونی به نام بینی و بینک بازی کرد، این سریال محصول مشترک با کشورهای عربی بود و از کانال ام‌بی‌سی پخش شد.
طوبا بویوک‌اوستون در سال ۲۰۰۹۹ اولین نقش اول یک فیلم سینمائی به نام Yüreğine Sor را به عهده گرفت. بعد از آن به ایفای نقش در سریال تلویزیونی به نام GÖNÜLÇELEN یا همان دلربا می‌باشد پرداخت که سال ۲۰۱۰ از تلویزیون aTV پخش شد. هم اکنون او از شهرت خاصی در بین کشورهای عربی و کشوهای بلوک شرق برخوردار است وسریال‌های او از کانالهای تلویزیونی این کشورها پخش شده‌است طوبابویوک اوستون در سریالی بنام ۲۰ دقیقه ۲۰dakika به کارگردانی «سردار ایشیک» محصول ۲۰۱۳ که از شبکه استار پخش شد ایفای نقش کرد. وی در این سریال نقش «ملک» را بر عهده داشت؛ ولی این سریال در ترکیه بیننده زیادی نداشت و فقط ۲۵ قسمت طول کشید و در یک فصل به پایان رسید.
جدیدترین سریال او سریال لطیفه است که از ۱۲ مارچ سال ۲۰۱۴۴ از کانال atv شروع به پخش شده است. او در این سریال پربیینده همبازی انگین اکیورک شده است و در نقش لطیفه دنیزر بازی می‌کند.

-پاتریکس-34

سیزن آکباش اوگولاری (Sezin Akbaşoğulları)سایت مجله فارسی
۲۲ آوریل ۱۹۸۱۱ در شهر ازمیر بدنیا آمده است. او در پروژه های بسیار معروفی حضور داشته است که می توان به سریال Racon Ailem İçin  بازیگر نقش صدف و مجموعه سپتامبر اشاره کرد.
سایت مجله فارسی

-پاتریکس-31

 تامر لونت (Tamer Levent) بازیگر نقش تحسین سایت مجله فارسی
بازیگر پیشکسوت ترکیه ای در ۱۳ اکتبر ۱۹۵۰۰ در ازمیر بدنیا آمده است. آخرین نقشی که از او پخش شده است سریال Aşk Yeniden می باشد که در آن نقش شوکت رئیس را بازی کرده است که در سریال جسور و زیبا بازیگر نقش پدر سوهان می باشد.
سایت مجله فارسی

-پاتریکس-27

نیهان بویوک آغاچ (Nihan Büyükağaç)
این بازیگر در ۲۸ سپتامبر ۱۹۸۱۱ در استانبول بدنیا آمده است. او در سریال Muhteşem Yüzyıl که در ایران به اسم خرم سلطان شناخته میشه بازیگر نقش گلشاه بوده است.

-پاتریکس-32

دوریم یاکوت (Devrim Yakut)سایت مجله فارسی
در ۲۷ مه ۱۹۶۸۸ در آنکارا بدنیا آمده است و آخرین نقش به یاد ماندنی او در سریال من را فراموش نکن (Unutma Beni) بوده است.
سایت مجله فارسی

-پاتریکس-29

ارکان آوچی (Erkan Avcı)سایت مجله فارسی
او در ۱ ژانویه ۱۹۸۲۲ در شهر دیاربکیر بدنیا آمده است. مشهورترین نقش او در سریال معروف کارادایی بود که بازیگر نقش باروت بود.
سایت مجله فارسی

-پاتریکس-30

 گوزده تورک پنجه (Gözde Türkpençe)سایت مجله فارسی
این بازیگر زیبا ۲۸ اکتبر ۱۹۸۴۴ در شهر استانبول بدنیا آمده است. از دانشگاه معمار سینان Mimar Sinan فارغ التحصیل شده است و در ۶ سالگی آموزش رقص باله دیده است. از آخرین نقش های او میتوان به کاراکتر اسرا در سریال استانبول اشاره کرد.
سایت مجله فارسی

-پاتریکس-33

فیرات آلتون مشه (Fırat Altunmeşe)سایت مجله فارسی
این بازیگر جوان و خوشتیپ در سال ۱۹۹۰۰ در استانبول بدنیا آمده است. آخرین نقشی که از وی پخش شده است سریال کهربا (Kehribar) است که در آن کاراکتر پسر اورهان یاریمجالی را ایفا کرده بود
سایت مجله فارسی

patrix

عکس های جدید سریال پاتریکسسایت مجله فارسی

-پاتریکس-24

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال ترکی پاتریکس + بیوگرافی بازیگرانسایت مجله فارسی

 -پاتریکس-6

خلاصه داستان سریال پاتریکسسایت مجله فارسی

-پاتریکس-7

  آخر سریال ترکی پاتریکس
سایت مجله فارسی

-پاتریکس-8

اخر سریال پاتریکس
سایت مجله فارسی

-پاتریکس-9

عکس های جذاب بازیگران سریال پاتریکس

-پاتریکس-10

سریال پاتریکس قسمت آخر و تمام قسمت های پاتریکس

-پاتریکس-11

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال ترکی پاتریکس + بیوگرافی بازیگران

-پاتریکس-12

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال ترکی patrix+ بیوگرافی بازیگران
سایت مجله فارسی

-پاتریکس-13

سریال ترکی پاتریکس

-پاتریکس-14

 سریال پاتریکس
سایت مجله فارسی

-پاتریکس-15

قسمت آخر سریال ترکی پاتریکس

-پاتریکس-16

 آخر سریال ترکی پاتریکس
سایت مجله فارسی

-پاتریکس-17

خلاصه سریال ترکیه ای پاتریکس

-پاتریکس-18

تصاویر سریال ترکی پاتریکس + بیوگرافی بازیگران

-پاتریکس-19

عکس های قسمت آخر سریال ترکی پاتریکس + بیوگرافی بازیگران

-پاتریکس-20

خلاصه داستان و آخر سریال ترکی پاتریکس + عکس جدید

-پاتریکس-21

 پاتریکس

-پاتریکس-22

 داستان سریال ترکی پاتریکس سایت مجله فارسی-پاتریکس-25

موضوع سریال ترکی پاتریکس

-پاتریکس-26

اتفاقات قسمت آخر سریال ترکی پاتریکس
سایت مجله فارسی

قسمت آخر سریال ترکی پاتریکس | خلاصه داستان آخرین قسمت سریال جسور و زیبا

 

منبع : مای پیکس لاو

 

ه نام فامیل خود را به علمدار
تاریخ انتشار : پنجشنبه 31 فروردين 1396 ساعت: 20:46
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]