رئال مادرید و بایرن مونیخ | 29 فروردین 96 | خلاصه بازی و نتیجه

آخرین ارسال های انجمن

کمی طاقت داشته باشید...
عنوانپاسخبازدیدتوسط
03852majalefarsi
02867majalefarsi
02742majalefarsi
02018majalefarsi
01401majalefarsi
01327majalefarsi
02771majalefarsi
02056majalefarsi
06427majalefarsi
02418majalefarsi
02845majalefarsi
03768majalefarsi
02870majalefarsi
03551majalefarsi
09240majalefarsi
03959majalefarsi
03415majalefarsi
03939majalefarsi
011893majalefarsi
03780majalefarsi

اخبار ایران و جهان , اخبار ورزشی ,

رئال مادرید و بایرن مونیخ | 29 فروردین 96 | خلاصه بازی و نتیجه

رئال مادرید و بایرن مونیخ | 29 فروردین 96 | خلاصه بازی و نتیجه

 دانلود خلاصه بازی و گلهای رئال مادرید بایرن مونیخ سه شنبه 29 فروردین 96 , فیلم خلاصه بازی و گلهای رئال مادرید بایرن مونیخ سه شنبه 29 فروردین 96 , دانلود فیلم خلاصه بازی و گلهای رئال مادرید بایرن مونیخ سه شنبه 29 فروردین 96 , پیش بازی خلاصه بازی و گلهای رئال مادرید بایرن مونیخ سه شنبه 29 فروردین 96 , پخش آنلاین خلاصه بازی و گلهای رئال مادرید بایرن مونیخ سه شنبه 29 فروردین 96 , پخش آنلاین بازی و گلهای رئال مادرید بایرن مونیخ سه شنبه 29 فروردین 96 , دانلود بازی رئال مادرید بایرن مونیخ سه شنبه 29 فروردین 96 , خلاصه گل های رئال مادرید بایرن مونیخ سه شنبه 29 فروردین 96 , خلاصه بازی رئال مادرید بایرن مونیخ سه شنبه 29 فروردین 96 , دانلود فیلم رئال مادرید بایرن مونیخ سه شنبه 29 فروردین 96 , خلاصه بازی و دانلود فیلم رئال مادرید بایرن مونیخ سه شنبه 29 فروردین 96 , پخش آنلاین فیلم رئال مادرید بایرن مونیخ سه شنبه 29 فروردین 96 , پخش آنلاین بازی رئال مادرید بایرن مونیخ سه شنبه 29 فروردین 96 , پخش آنلاین رئال مادرید بایرن مونیخ سه شنبه 29 فروردین 96

 

 

 


برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 

 

 

 

به گزارش "ورزش سه"، رئالی ها که در دیدار رفت 2-1 حریف را شکست داده بودند، در این دیدار در وقت های قانونی 2-1 مغلوب شدند اما با زدن 3 گل در وقت های اضافه، توانستند راهی مرحله بعد شوند.

 

رئالی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی بیشتر صاحب توپ بودند؛ هرچند موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد نکردند.

 

در دقیقه 6 بود که رئال صاحب یک ضربه آزاد شد اما شوت کریس رونالدو به دیوار دفاعی حریف برخورد کرد و این موقعیت از دست رفت.

 

پس از این موقعیت بایرنی ها ابتکار عمل را در دست گرفتند و چیزی نمانده بود که در دقیقه 9 به گل برسند اما حضور به موقع مارسلو، دروازه میزبان را بسته نگه داشت و ضربه روبن هم به کنار دروازه کیلور ناواس برخورد کرد.

 

 

 

 

برتری بایرنی ها ادامه داشت و بازیکنان این تیم فشار بیشتری روی دروازه حریف وارد می کردند اما دفاع فشرده رئالی ها، مانع از ایجاد موقعیت می شد.

 

در ادامه بازی متعادل تر شد و رئالی ها چند بار از روی ارسال از کناره ها موقعیت هایی روی دروازه بایرن ایجاد کردند اما نتوانستند از این فرصت ها به گل برسند.

 

رئال دو بار در دقایق 25 و 27 تا آستانه باز کردن دروازه بایرن پیش رفت اما واکنش خوب مانوئل نویر روی شوت دنی کارواخال و حضور به موقع هوملس روی ضربه سرخیو راموس، مانع از رسیدن آنها به گل شد.

 

بازی هجومی دو تیم ادامه پیدا کرد و هر دو تیم موقعیت های بسیار خوبی داشتند که نتوانستند از آنها استفاده کنند و در نهایت نیمه اول بدون اینکه توپی از خط دروازه ها عبور کند، به پایان رسید.

 

نیمه دوم را رئال بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در دقیقه 49 به گل برسد اما شوت دیدنی ایسکو با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

بایرنی ها خیلی سریع این حمله واکنش نشان دادند و روبن می توانست با یک ضربه، در دقیقه 50 تیمش را پیش بیندازد اما حضور به موقع مارسلو، دروازه رئال را بسته نگه داشت.

 

حملات بایرن ادامه پیدا کرد و دو دقیقه بعد، خطای کاسمیرو روی روبن، یک ضربه پنالتی نصیب بایرن کرد. لواندوفسکی پشت ضربه قرار گرفت و برخلاف جهت حرکت کیلور ناواس، توپ را وارد دروازه کرد.

 

 

 

 

 

دو دقیقه بعد چیزی نمانده بود که ویدال برتری بایرن را به دو گل افزایش بدهد اما ضربه این ستاره شیلیایی از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

در حالی که رئالی ها تلاش می کردند تا از زیر فشار بایرن خارج شوند، این تیم میهمان بود که همچنان توپ و میدان را در اختیار داشت و حملات خطرناک تری روی دروازه حریف ترتیب می داد.

 

در ادامه برای دقایقی از فشار حملات بایرن کاسته شد و این فرصتی برای رئالی ها فراهم کرد تا موقعیت های نصفه و نیمه ای روی دروازه حریف ایجاد کردند و سرانجام روی یکی از همین موقعیت ها، به گل تساوی رسیدند.

 

روی حرکت کاسمیرو و ارسال او به محوطه جریمه بود که کریس رونالدو با یک ضربه سر دیدنی، توپ را به گوشه دروازه بایرن فرستاد.

 

اما این نتیجه تنها یک دقیقه پایدار بود و بایرن توانست در دقیقه 77 به گل دوم برسد. روی حمله نه چندان خطرناک بود که ناچو و سرخیو راموس در دفع توپ تعلل کردند و در نهایت با ضربه رو به عقب راموس، دروازه رئال باز شد.

 

 

 

 

بعد از این گل رئالی ها از لاک دفاعی خارج شدند و می توانستند در دقیقه 83 به گل برسند اما ضربه خطرناک واسکز، از کنار دروازه نویر به بیرون رفت.

 

یک دقیقه بعد تکل خشن ویدال روی مارکو آسنسییو، دومین کارت زرد را برای او به همراه داشت و بایرن مانند دیدار رفت، 10 نفره شد.

 

رئالی ها به لطف برتری نفری شان در دقایق پایانی فشار زیادی برای زدن گل دوم انجام دادند اما نتوانستند دروازه بایرن را باز کنند و بازی به وقت های اضافه کشیده شد.

 

برتری رئال در وقت های اضافه هم ادامه پیدا کرد بازیکنان این تیم بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند تا اینکه در دقیقه 104 به گل رسیدند.

 

روی یک ارسال از سرخیو راموس بود که رونالدو پشت مدافع بایرن و در موقعیت آفساید صاحب موقعیت شد و با یک شوت محکم، دروازه بایرن را باز کرد. هرچند رونالدو به وضوح جلوتر از بازیکنان حریف بود اما داور گل را پذیرفت. در نهایت نیمه اول وقت های اضافه با همین نتیجه به پایان رسید.

 

نیمه دوم هم با حملات رئال آغاز شد و در دقیقه 109 بود که رئال روی حرکت انفرادی عالی از مارسلو، به گل سوم رسید. مدافع چپ برزیلی رئال که در میانه زمین صاحب توپ شده بود، با عبور از مدافعان حریف، وارد محوطه جریمه شد و با یک پاس در عرض، رونالدو را در موقعیت تک به تک قرار داد. او هم به یک بغل پای ساده، کار را تمام کرد.

 

خط دفاع بایرن که کاملا به هم ریخته بود، در دقیقه 112 برای بار چهار تسلیم شد. این بار روی حرکت عالی مارکو آسنسیو بود که مدافعان بایرن یکی بعد از دیگری تسلیم شدند و ضربه این هافبک جوان در گوشه دروازه نویر قرار گرفت.

 

 

 

 

در دقایق باقی مانده اتفاق خاصی رخ نداد و در نهایت بازی با همان نتیجه 4-2 به سود رئال به پایان رسید. 

 

پخش آنلاین بازی رئال مادرید و بارسلونا به صورت اینترنتی / بر روی اینجا کلیک نمایید.

 

 

 

***********************************

 

پیش بازی :

 

تاریخ

  زمان مکان
سه شنبه 29 فروردین ماه 95 ساعت 23:15 به وقت ایران ورزشگه سانتیاگوبرنابئو

سانتیاگوبرنابئومادرید

داور مسابقه: آقای ویکتور کاسای از مجارستان

ویکتور کاسای

این داور که سابقه قضاوت دیدار بین این دو تیم را دارد، دیدار برگشت فصل 2012-13 در مادرید که با پیروزی 2-1 رئال راهی ضربات پنالتی شد را قضاوت کرد. همچنین دیدار حماسی فصل گذشته برای مادریدی ها که با برد 3-0 آن ها برابر وولفسبورگ همراه بود را این داور  قضاوت کرده است.

پیش بازی

فوتبال است و همین زیبایی هایش. همین که شاید دو تیم بارها برابر هم به میدان رفته اند، اما هر دفعه به مانند اولین بار داغ و جذاب است. قصه رویارویی های بایرن مونیخ و رئال مادرید ها سر دراز دارد، اما هر بار که خبر از رویارویی این دو تیم به گوش می رسد، فوتبالدوستان با شوق بیشتری نسبت به بار پیش در انتظار آن می نشینند.

هر دو تیم هفته گذشته در دیداری که در دور رفت در آلمان برگزار شد به مصاف هم رفتند و در پایان این مادریدی ها بودند که از 10 نفره شدن حریفشان نهایت استفاده را کردند و با نتیجه 2-1 خاک المان را ترک کردند، نتیجه ای که می تواند برای مادریدی ها بسیار ارزشمند باشد. دیدار این هفته اما داستان متفاوت تری دارد، زیدان و شاگردانش اگرچه در خانه بازی می کنند، اما می دانند که حریف آلمانی چیزی برای از دست دادن ندارد و می آید که به دور بعد صعود کند. هر دو تیم در خط دفاع با مشکلات زیادی روبرو هستند. رئال مادرید په په و واران را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و در آن سو مارتینز محروم است و بازی کردن هوملس و بواتنگ هنوز مشخص نیست.

بدون شک هر ستاره ای که در زمین باشد، این دیدار همانند یک شطرنج میان شاگرد و استادیست که با هم به اوج رسیدند و حالا در مقابل هم قرار گرفته اند و باید صبر کرد و دید که آیا جمله معروف لئوناردو داوینچی به حقیقت می پیوندد یا نه: 

"بیچاره آن شاگردی که از استاد خود جلو نزند."

لئوناردو داوینچی

... لئوناردو داوینچی ...

ترکیب احتمالی دو تیم

آمار کلی دو تیم در این تورنمنت

مسیر رسیدن تیم ها به این مرحله

رئال مادرید:
این تیم در گروه F با تیم های دورتموند،لژیا ورشو و اسپورتینگ لیسبون هم گروه بود و در نهایت با کسب 12 امتیاز بعد از دورتموند در رتبه دوم جای گرفت و به مرحله بعدی رسید. رئال در یک هشتم با نتایج مشابه 3 بر 1 ناپولی را کنار  زد.
بایرن مونیخ:
این تیم در گروه D رقابت ها با تیم های روستوف، پی اس وی آیندهوون و اتلتیکو مادرید هم گروه بود و در نهایت با کسب 122 امتیاز  وقرار گرفتن در رتبه دوم، به مرحله بعد رسید. در یک هشتم نهایی نیز  طی دو بازی آرسنال را در هم کوبید. با نتایج مشابه 5 بر 11.

آمار و نکاتی از این دیدار

 رئال مادرید در 9 بازی قبلی اش در این تورنمنت حداقل 2 گل زده است.
    این تیم در 13 بازی قبلی اش در لیگ قهرمانان شکست نخورده است.
    بایرن 4  دیدار از 6 بازی قبلی اش در لیگ قهرمانان را پیروز شده است.
    بایرن در 4  بازی از 6  جدال قبلی اش در این تورنمنت حداقل 2 گل به ثمر رسانده است.
رئال مادرید در 5 بازی از 6 رویارویی آخر این دو تیم در همه تورنمنت ها پیروز بوده است.

غایبین دو تیم در این دیدار

- برای رئال مادرید گرت بیل، په په و رافائل وارا نبه دلیل مصدومیت غایب هستند.

- برای بایرن مونیخ مارتینز به دلیل محرومیت غایب است و حضور متس هوملس و ژروم بواتنگ مشخص نیست.

هوملس و بواتنگ

بهترین بازیکنان، گلزنان و پاس گل دهندگان دو تیم در این فصل لیگ قهرمانان اروپا

رویارویی های اخیر دو تیم در دیدارهای رسمی و غیررسمی
پیش بینی نتیجه این دیدار توسط وبسایت هواسکورد

رویارویی های بایرن و رئال

1-2

 

 

 

منبع : سایت مجله فارسی به نقل از طرفداری / پست اختصاصی است کپی بدون منبع حرام است.

 

 

 

 

تاریخ انتشار : سه شنبه 29 فروردين 1396 ساعت: 13:58
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]