روش غیر فعال کردن اس ام اس و پیامک های تبلیغاتی | *800# | ایرانسل ، همراه اول

آخرین ارسال های انجمن

کمی طاقت داشته باشید...
عنوانپاسخبازدیدتوسط
03748majalefarsi
02763majalefarsi
02641majalefarsi
01913majalefarsi
01294majalefarsi
01223majalefarsi
02662majalefarsi
01972majalefarsi
06329majalefarsi
02307majalefarsi
02741majalefarsi
03657majalefarsi
02777majalefarsi
03440majalefarsi
09138majalefarsi
03854majalefarsi
03322majalefarsi
03845majalefarsi
011788majalefarsi
03677majalefarsi

اخبار ایران و جهان , اخبار فناوری ,

روش غیر فعال کردن اس ام اس و پیامک های تبلیغاتی | *800# | ایرانسل ، همراه اول

روش غیر فعال کردن اس ام اس و پیامک های تبلیغاتی | *800# | ایرانسل ، همراه اول

 

روش غیر فعال کردن اس ام اس و پیامک های تبلیغاتی ایرانسل در سال 96 نحوه غیر فعال سازی پیامک تبلیغاتی ایرانسل، آموزش حذف و لغو پیامک های 8282 ایرانسل و همراه اول، روش غیرفعالسازی پیامکهای تبلیغاتی تغییر کرد، روش غیرفعالسازی پیامکهای تبلیغاتی تغییر کرد، روش غیر فعال کردن پیامک تبلیغاتی سال 96، جزئیات یکسان سازی خدمات پیامکی و نحوه ی فعال و غیرفعال سازی، نحوه غیرفعال سازی و حذف پیامکهای تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول در سال 96

پیامک تبلیغاتی ایرانسل , قطع پیامک تبلیغاتی همراه اول , همراه اول , ایرانسل , قطع پیامک تبلیغاتی ایرانسل , قطع پیامک های تبلیغاتی


پیامک تبلیغاتی ایرانسل ، قطع پیامک تبلیغاتی همراه اول

 

برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید

 

 

 

 

شما هم از اس ام اس های تبلیغاتی همراه اول و ایرانسل خسته شده اید؟
روش های آسان و سریع قطع پیامک های تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول
 

روش غیر فعال کردن اس ام اس های تبلیغاتی (sms)

در ادامه روش های غیرفعال سازی دریافت اس‌ ام‌ اس های تبلیغاتی در اپراتورهای ایرانسل و همراه اول بیان می‌شود ایرانسل: برای ثبت درخواست عدم دریافت پیامک‌های  

آموزش قطع پیامک های تبلیغاتی 

برخی از پیامک های تبلیغاتی که در ساعات پایانی شبانه روز به گوشی هاارسال می شوند اغلب حاوی مطالبی غیرواقعی و با محتوای جعلی می باشند،وبیشتر مزاحمت ایجاد می کنند تا اطلاع رسانی و تبلیغات.برخی از این پیامک ها نیز با ارائه اطلاعات نادرست ما را ترغیب می کنند که در مسابقات پیامکی شرکت کنیم که اینگونه پیامک ها می توانند سرقت اطلاعات مالی و شخصی ما را نیز به همراه د اشته باشند.

نحوه غیرفعال سازی پیامکهای تبلیغاتی | کد جدید #800*

.. آموزش فعال و غیرفعال کردن پیامک های تبلیغاتی همراه اول و ایرانسل، آموزش غیر  نام و شعارسال 96 | اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | علت نامگذاری آموزش غیر فعال کردن پیامک های تبلیغاتی ایرانسل، کد حذف اس ام اس تبلیغاتی غیر فعال کردن پیامک تبلیغاتی سال 96، جزئیات یکسان سازی خدمات پیامکی قطع پیامک های تبلیغاتی

قطع پیامک های تبلیغاتی

روش های قطع کردن پیامک های تبلیغاتی

حال با وجود راه حل های ارائه شده از طرف اپراتورهای تلفن همراه می توانید از مزاحمت پیامک های تبلیغاتی خلاص شوید.


جدیدترین روش و آخرین دستورالعمل برای قطع پیامکهای تبلیغاتی

تمامی اپوراتورها یک کد مشترک را پشتیبانی می کنند که با استفاده از این کد شما می توانید تمام پیامکهای تبلیغاتی و پیامکهای مبتنی بر محتوی را لغو کرده و از دریافت انها جلوگیری می کند.

ابتدا *800# را در گوشی خود وارد کرده و دکمه ok یا call را بزنید

در پاسخ منویی دریافت خواهید کرد که شامل 3 گزینه 

  1. مشاهده سرویسهای فعال
  2. قطع خدمات مبتنی بر محتوا
  3. قطع پیامک تبلیغاتی

گزینه اول برای شما سرویسهایی که مبتنی بر محتوی هستند را نمایش میدهند - این همان سرویسهایی است که به ازای دریافت پیامک از شارژ شما کم میشود

گزینه دوم برای غیر فعال کردن سرویسهای فعالی که در بالا گفتیم میباشد

لغو پیامک و سرویس های تبلیغاتی ایرنسل و همراه اول

روش اول: برای قطع پیامک های تبلیغاتی ایرانسل ، شما باید عدد 2 را به شماره 5005 قصد غیر فعال کردن اس ام اس تبلیغاتی 

پس از اگر مدام به ازای دریافت پیامک شارژ شما تمام میشود از این 2 گزینه استفاده کنید (البته در جریان باشید که در این سرویسها حتما خودتان ثبت نام کرده اید و هیچ اپوراتوری اجازی انجام خودسرانه ی این کار را ندارد)

گزینه سوم برای جلوگیری از پیامکهای تبلیغاتی که اکثر از مرکز پیامها مانند (100012346 و 2000012345) و از این قبیل شماره ها ؛ بوده و دیگر پیامکی از این شماره ها دریافت نخواهید کرد. 

طبق اعلام اپراتورها نباید این عمل خللی در دریافت پیامکهای بانکی داشته باشد.

لغو و قطع دائمی پیامک های تبلیغاتی همراه اول و ایرانسل VAS | 

لغو پیامک های تبلیغاتی ایرانسل ، قطع دائمی سرویس های پیامکی همراه اول ،لغو مسابقه پیامکی همراه اول ، کدغیرفعال سازی تبلیغات ایرانسل ،چگونه از دریافت پیامکهای. ... روش دوم: در خط هایی که توسط اپراتور ایرانسل پشتیبانی می شود، ... را هم می توانید ببینید و با اس ام اس کردن کد لغو

روش قطع پیامک تبلیغاتی همراه اول و ایرانسل

معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری اعلام کرد مشترکان تلفن همراه درصورت عدم تمایل به دریافت پیامک های تبلیغاتیمی توانند لغو ارسال آن را تقاضا کنند.
با پیگیری رگولاتوری و به منظور پایه ریزی ساز و کار دائمی در زمینه ارسال پیامک تبلیغاتی  با رضایت مشتری، سامانه ای در اپراتورها طراحی شده است که براساس آن مشترکان همراه اول درصورت عدم تمایل به دریافت پیامک تبلیغاتی عدد «1» را به شماره 8999 ارسال کنند و یا با شماره گیری دستوری *8999# دریافت تبلیغات را لغو کنند همچنین می توانند با مرکز اطلاع رسانی 9991 تماس گرفته و درخواست خود را ابراز کنند. 
اگر مشترکی تمایل داشت مجدداً پیامک تبلیغاتی دریافت کند می تواند با ارسال عدد «2» به شماره 8999 نسبت به فعال سازی آن اقدام کند.

روش قطع ، لغو و حذف پیامک های تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول 

روش قطع ، لغو و حذف پیامک های تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول لغو پیامک های تبلیغاتی همراه   از اعتبار شما کم می کند، برای غیر فعال کردن این پیامک ها بیوگرافی و عکس های خانواده مهران غفوریان سال 96 و 2017 .  مجموعه اس ام اس تبریک ولادت امام سجاد زین العابدین (ع) 96 
معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی درباره مشترکان اپراتور دوم تلفن همراه (ایرانسل) اظهار کرد:در حال حاضر مشترکان ایرانسل صرفاً پیام های اطلاع رسانی خدمات و سرویس های این اپراتور را دریافت می کنند که درصورت عدم تمایل به دریافت آن نیز می توانند عدد «2» را به شماره 5115 ارسال کنند تا این سرویس برای آن ها لغو شود.هزینه ارسال پیامک به این شماره رایگان است.  همچنین  می توانند از طریق خط ایرانسل خود با شماره 711 تماس گرفته و پس از برقراری ارتباط با اپراتور درخواست خود را مبنی بر عدم دریافت پیامک های تبلیغاتی ابراز نمایند.

آموزش غیر فعال کردن اس ام اس های تبلیغاتی

 آموزشآموزش غیر فعال کردن اس ام اسآموزش غیر فعال کردن اس ام اس های تبلیغاتی, اپراتور, اس ام اساس ام اس های تبلیغاتیایرانسلتبلیغات, همراه اول.

طرح سامانه 8282 ایرانسل:

 زمانیکه یکی از طرحهای پیامکی 8282 ایرانسل را فعال کرده اید ، این پیامکها از اعتبار شما کم می کند، برای غیر فعال کردن این پیامک ها مراحل زیر را اجرا کنید.
1-با خط خود یک پیامک به 131 فرستاده تا رمز ورود به ویترین ایرانسل به شما ارسال شود.
2-به سایت ویترین ایرانسل رفته (Vitrin.irancell.ir) و در بالای سایت گزینه ورود به سیستم را بزنید.
3- در بخش شناسه شماره موبایل خود را به صورت ********9893 وارد نمایید و در بخش رمز عبور دریافتی توسط پیامک را وارد  نمایید.
2-در مرحله آخر به “سرویس مبتنی بر پیام کوتاه” رفته و در قسمت “شارژ خودکار- بسته های من”  همه طرحهایی که فعال کرده اید لغو اشتراک کنید.

غیر‌فعال‌سازی پیامک تبلیغاتی اپراتورها در سال 96

از این پس روش فعال‌سازی و غیر فعال‌سازی خدمات پیامکی از سوی تمامی قطع سرویس، پیامک‌های تبلیغاتی خود اپراتورها را نیز شامل می‌شود و درصورت درخواست مشترک برای غیرفعال کردن خدمات ارزش افزوده محتوائی پیامکی، خدمات پیامکی مبتنی   ارسال اس ام اس به این شماره 

طرح سامانه 8686 ایرانسل:

 
اگر  از شماره 8686 ایرانسل پیامکی دریافت می کنید، عبارت laghv pishvaz  یا laghv را به  شماره 8686 ارسال کنید.

روش قطع پیامک های تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول

قطع پیامک های تبلیغاتی و قطع پیامک تبلیغاتی همراه اول و قطع کامل اس ام اس های گزینه دوم برای غیر فعال کردن سرویسهای فعالی که در بالا گفتیم میباشد.

فعال و غیرفعال کردن پیامک های تبلیغاتی همراه اول و ایرانسل، همراه اول - عدم دریافت پیامک های تبلیغاتی، آموزش فعال و غیرفعال کردن پیامک های تبلیغاتی همراه اول و ایرانسل، آموزش غیر فعال کردن پیامک های تبلیغاتی ایرانسل، کد حذف اس ام اس تبلیغاتی همراه اول، آموزش غیر فعال کردن پیامک های (اس ام اس) تبلیغاتی ایرانسل، روش قطع پیامک تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول، روش جدید قطع پیامک های تبلیغاتی 96


نحوه غیرفعال سازی پیامکهای تبلیغاتی | کد جدید #800* | ایرانسل و همراه اول

 

معاون رگولاتوری از آغاز ساماندهی خدمات ارزش افزوده پیامکی شامل پیامکهای تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی و بازی و سرگرمی خبر داد و گفت: روش غیرفعالسازی پیامکهای تبلیغاتیتغییر کردخبرگزاری مهر: معاون رگولاتوری از آغاز ساماندهی خدمات ارزش افزوده پیامکی شاملپیامکهای تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی و بازی و سرگرمی خبر داد و گفت: روش غیرفعالسازی پیامکهای تبلیغاتی تغییر کرد.

تغییر روش غیرفعالسازی پیامکهای تبلیغاتی

صادق عباسی شاهکوه گفت: با توجه به افزایش خدمات ارزش افزوده پیامکی در حوزه‌های مختلف و نارضایتی اعلام شده از سوی مردم به رگولاتوری و به منظور حفظ حقوق مشترکان، با الزام رگولاتوری، روشهای ارائه این خدمات از سوی اپراتورها تغییر کرد.

وی با اشاره به اعلام نارضایتی مردم از عدم اطلاع‌رسانی شفاف در مورد پیامکها افزود: از این پس روش فعال‌سازی و غیر فعال‌سازی خدمات پیامکی از سوی تمامی اپراتورهای تلفن همراه یکسان شده و مشترکان تلفن همراه با استفاده از سامانه پیامکی ۸۰۰ و یا شماره‌گیری #۸۰۰* می‌توانند از انواع خدمات ارزش افزوده فعال بر روی سیم‌کارت خود و روش غیر فعال‌سازی آن آگاه شوند و درصورت عدم تمایل به دریافت پیامکهای تبلیغاتی، بازی و سرگرمی، مسابقه و ارسال اطلاعات و اخبار می‌توانند این خدمات را غیرفعال کنند.

عباسی شاهکوه اظهار کرد: درصورت فعال سازی خدمات ارزش افزوده محتوائی پیامکی از سوی مشترکان، اپراتورها باید در تمامی پیامکهای ارسالی، هزینه خدمات و نحوه غیرفعال سازی را به مشترک اعلام کنند.

روش قطع اس ام اس های تبلیغاتی همراه اول و ایرانسل

مجدداً پیامک تبلیغاتی دریافت کند می تواند با ارسال عدد «۲» به شماره ۸۹۹۹ نسبت به فعال سازی اپراتور دوم تلفن همراه (ایرانسل)  مشترکان ایرانسل صرفاً پیام های اطلاع رسانی خدمات و سرویس های این اپراتور را اس ام اس هارو اجباری کردن

وی با اشاره به اینکه تمامی خدمات ارزش افزوده محتوائی پیامکی باید صرفا بین ساعات ۹ صبح تا ۹ شب برای مشترکان ارسال شود، گفت: درصورت درخواست مشترک برای غیرفعال کردن خدمات ارزش افزوده محتوائی پیامکی، این خدمات باید حداکثر تا ۲۴ ساعت قطع شود.

روش جدید غیر فعال کردن اس ام اس های تبلیغاتی تمام اپراتورها 

 با ارسال اس ام اس خالی به شماره 800 و یا شماره گیری #۸۰۰* می توانید از شر پیامک ها و اس ام اس های تبلیغاتی راحت شوید. روش جدید برای خلاص شدن  

معاون بررسیهای فنی و صدور پروانه رگولاتوری تصریح کرد: قطع سرویس، پیامکهای تبلیغاتی خود اپراتورها را نیز شامل می‌شود و درصورت درخواست مشترک برای غیرفعال کردن خدمات ارزش افزوده محتوائی پیامکی، خدمات پیامکی مبتنی بر تراکنش شامل خدمات تراکنشی بانکی، خریدهای الکترونیکی و ... همچنان برای مشترکان فعال خواهد بود.

 


منبع :مای پیکس لاو mypixlove.blogsky.com

طریقه فعال کردن و غیر فعال کردن اس ام اس های تبلیغاتی همراه

به خاطر شکایت مردم از همراه اول امکان لغو دریافت اس ام اس های تبلیغاتی همراه اول طریقه فعال کردن و غیر فعال کردن اس ام اس های تبلیغاتی همراه اول و ایرانسل با ارسال عدد 2 به شماره پیامک 8999 میتوانید آن را فعال کنید همچنین برای ثبت درخواست آخرین و نخستین حادثه پایتخت در سال 97 و 96 
روش غیر فعال کردن اس ام اس و پیامک های تبلیغاتی | *800# | ایرانسل ، همراه اول
تاریخ انتشار : چهارشنبه 02 فروردين 1396 ساعت: 18:33
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]