ساعت پخش و نتیجه بازی بارسلونا سویا | 16 فروردین 96 | دانلود گلها و خلاصه

آخرین ارسال های انجمن

کمی طاقت داشته باشید...
عنوانپاسخبازدیدتوسط
03748majalefarsi
02763majalefarsi
02641majalefarsi
01913majalefarsi
01294majalefarsi
01223majalefarsi
02662majalefarsi
01972majalefarsi
06329majalefarsi
02307majalefarsi
02741majalefarsi
03657majalefarsi
02777majalefarsi
03440majalefarsi
09138majalefarsi
03854majalefarsi
03322majalefarsi
03845majalefarsi
011788majalefarsi
03677majalefarsi

اخبار ایران و جهان , اخبار ورزشی ,

ساعت پخش و نتیجه بازی بارسلونا سویا | 16 فروردین 96 | دانلود گلها و خلاصه

ساعت پخش و نتیجه بازی بارسلونا سویا | 16 فروردین 96 | دانلود گلها و خلاصه

 خلاصه بازی و گلهای بارسلونا سویا چهارشنبه 16 فروردین 96 ,دانلود خلاصه بازی و گلهای بارسلونا سویا چهارشنبه 16 فروردین 96 ,فیلم خلاصه بازی و گلهای بارسلونا سویا چهارشنبه 16 فروردین 96 ,دانلود فیلم خلاصه بازی و گلهای بارسلونا سویا چهارشنبه 16 فروردین 96 ,پیش بازی خلاصه بازی و گلهای بارسلونا سویا چهارشنبه 16 فروردین 96 ,پخش آنلاین خلاصه بازی و گلهای بارسلونا سویا چهارشنبه 16 فروردین 96 ,پخش آنلاین بازی و گلهای بارسلونا سویا چهارشنبه 16 فروردین 96 ,دانلود بازی بارسلونا سویا چهارشنبه 16 فروردین 96,خلاصه گل های بارسلونا سویا چهارشنبه 16 فروردین 96 ,خلاصه بازی بارسلونا سویا چهارشنبه 16 فروردین 96 ,دانلود فیلم بارسلونا سویا چهارشنبه 16 فروردین 96 ,خلاصه بازی و دانلود فیلم بارسلونا سویا چهارشنبه 16 فروردین 96 ,پخش آنلاین فیلم بارسلونا سویا چهارشنبه 16 فروردین 96 ,پخش آنلاین بازی بارسلونا سویا چهارشنبه 16 فروردین 96 ,پخش آنلاین بارسلونا سویا چهارشنبه 16 فروردین 96 ,گلهای بازی بارسلونا سویا چهارشنبه 16 فروردین 96 ,پخش آنلاین گلهای بارسلونا سویا چهارشنبه 16 فروردین 96 ,بازی بارسلونا سویا چهارشنبه 16 فروردین 96

ساعت پخش زنده و نتیجه بازی بارسلونا سویا | 16 فروردین 96 | دانلود گلها و خلاصه بازی برسال سویا لیگ قهرمانان چهارشنبه 16 فروردین 96 ، نتیجه بازی بارسلونا مقابل سویا 16 فروردین 96 لیگ قهرمانان اروپا 2017 ، دانلود گل بارسا سویا چهارشنبه 16 فروردین 96

پیش بازی بارسلونا - سویا؛ توقف مطلقا ممنوع!

 

 

 

برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 

 

 

به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار شاگردان لوئیس انریکه کاملا برتر از حریف بودند و با زدن سه گل در همان نیمه اول، توانستند به سه امتیاز این دیدار دست پیدا کنند. 

 

بارسلونا بازی را بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در همان دقیقه 5 به گل برسد اما شوت تماشایی لیونل مسی به تیر افقی دروازه  سرخیو ریکو برخورد کرد.

 

دو دقیقه بعد نوبت نیمار بود که دروازه حریف را به خطر انداخت اما ضربه نه چندان محکم او را ریکو به راحتی مهار کرد. برتری آبی و اناری ها ادامه داشت اما بازیکنان سویا هرطور بود در دقایق ابتدایی اجازه ندادند دروازه شان باز شود.

 

در ادامه بازی متعادل تر شد و بازیکنان میهمان هم چند بار روی دروازه بارسا خطرساز شدند؛ از جمله در دقیقه 16 که استفن انزونزی در موقعیت تک به تک با تراشتگن قرار گرفت اما ضربه او را دروازه بان آلمانی بارسا به کرنر فرستاد.

 

پس از سپری شدن این دقایق بار دیگر بازیکنان بارسا توپ و میدان را در اختیار گرفتند و پس از چند خطر نصفه و نیمه، سرانجام در دقیقه 25، روی نبوغ لوئیس سوارز، به گل رسیدند.

 

روی یک ارسال به محوطه جریمه سویا و دفع ناقص کلمنت لانگله، توپ در حالی که مقابل سوارز قرار گرفت که او پشت به دروازه بود اما با یک ضربه برگردان تماشایی، گل اول را به ثمر رساند.

 

 

 

 

سویا هنوز از شوک این گل خارج نشده بود که در دقیقه 28 گل دوم را دریافت کرد. این بار نیمار بود که پایه گذار گل شد و بعد از یک نفوذ عالی، توپ را به پشت محوطه شش قدم فرستاد و مسی با ضربه ای دقیق، ریکو را مغلوب کرد.

 

بعد از این گل هم فشار حملات بارسا کم نشد و این تیم در دقیقه 33 به گل سوم رسید. روی یک ضربه کرنر، توپ بعد از چند رفت و برگشت به مسی رسید و او هم با یک شوت غافلگیر کننده، توپ را از زاویه ای بسته وارد دروازه کرد.

 

 

 

 

زدن گل سوم هم باعث نشد تا عطش بازیکنان بارسا برای رسیدن به گل کم شود و آنها به حملات شان ادامه دادند و می توانستند باز هم به گل برسند اما در دقایق پایانی توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول با برتری 3-0 شاگردان انریکه به پایان رسید.

 

نیمه دوم هم با حملات بارسا آغاز شد و چیزی نمانده بود که روی اشتباه ریکو، بارسا در دقیقه 52 به گل چهارم برسد اما ضربه مسی راهی به چهارچوب دروازه سویا پیدا نکرد.

 

پس از سپری شدن این دقایق بازیکنان میهمان ابتکار عمل را در دست گرفتند و چند بار تا آستانه باز کردن دروازه حریف پیش رفتند اما ضربات کم دقت بازیکنان این تیم نتوانست قفل دروازه تراشتگن را باز کند.

 

در دقیقه 68 اینیستا روی پاس مسی می توانست اختلاف را به 4 گل افزایش بدهد اما تلاش کاپیتان بارسا برای رسیدن به توپ بی نتیجه بود و این موقعیت خوب از دست رفت.

 

در ادامه علی رغم تلاش بازیکنان سویا، باز هم این تیم میزبان بود که موقعیت های گلزنی بسیار بهتری ایجاد کرد اما در نهایت توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با برتری 3-0 بارسا به پایان رسید.    

   

دو تیم بارسلونا و سویا در هفته سی ام رقابت های لالیگا ساعت ۲۲ چهارشنبه در ورزشگاه نیوکمپ به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
 پیش بازی بارسلونا سویا چهارشنبه 16 فروردین 96
بارسلونا که هفته گذشته بدون حضور لیونل مسی موفق شد گرانادا را در ورزشگا لوس کارمنس با حساب ۴-۱ شکست بدهد در حالی به مصاف سویا خواهد رفت که لیونل مسی با استراحتی که داشته است می تواند شاداب تر از قبل مقابل یکی از قربانیان دلخواهش به میدان برود. لوییز انریکه که می خواهد با قهرمانی بارسلونا را ترک کند در حال حاضر تیمش را با اختلاف دو امتیازی نسبت به رئال مادرید می بیند و برای اینکه همچنان برای قهرمانی در فصل جاری امیدوار باشد نیاز مبرم به پیروزی در این دیدار دارد. بارسا در ۶ دیدار گذشته خود در تمامی رقابت ها ۵ بار به پیروزی رسیده است و در هر یک از دیدارهایی که به پیروزی رسیده است بیش از ۴ بار به گل رسیده است.
پیش بازی بارسلونا - سویا؛ توقف مطلقا ممنوع!
در سوی مقابل سویا شرایط متفاوتی دارد. این تیم که تا حدود یک ماه پیش حتی می توانست برای قهرمانی بجنگد در هفته های اخیر دچار افت چشمگیری شده است و حتی جایگاه سوم جدول را نیز به اتلتیکو مادرید واگذار کرده است. افت بدنی شاگردان سمپائولی در کنار مسائل حاشیه ای اطراف این تیم از مهم ترین دلایل افت این تیم بوده است. روزهای خوش سمپائولی در سویا با افت بدنی بازیکنان این تیم به پایان رسید و این تیم حتی مقابل لستر سیتی نیز از گردونه مسابقات لیگ قهرمانان اروپا حذف شد تا شرایط سویا بیش از پیش سخت شود. سویا هفته گذشته لالیگا را با نتیجه ای عجیب مقابل اسپورتینگ خیخون به پایان برد، این تیم مقابل میهمان خود به نتیجه تساوی ۰-۰ دست یافت تا رتبه سوم جدول را نیز به اتلتیکو مادرید تقدیم کند. سویا در ۶ دیدار گذشته خود در تمامی رقابت ها تنها یک بار به پیروزی رسیده است که با حساب ۱-۰ اتلتیک بیلبائو را از پیش رو برداشت. علاقه باشگاه های مختلف منجمله بارسلونا برای به خدمت گرفتن سمپائولی، خروج مدیر فنی این تیم پس از ۱۷ سال از سویا همه و همه دست به دست هم داده اند تا سویا شرایط دشواری را در هفته های گذشته تجربه کند.
پیش بازی بارسلونا - سویا؛ توقف مطلقا ممنوع!
سویا و بارسلونا مجموعا ۱۷۷ بار به مصاف یکدیگر رفته اند که سهم بارسا ۱۰۰ پیروزی و سهم سویا ۴۲ برد بوده است. آندولوسیایی ها در ۱۹ دیدار گذشته خود مقابل بارسلونا تنها یک بار به پیروزی رسیده اند و در ۱۳ فصل اخیر هرگز در ورزشگاه نیوکمپ موفق به پیروزی نشده اند. همچنین دو تیم تا به اینجا ۳  بار در فصل جاری به مصاف یکدیگر رفته اند که بارسا هر ۳ دیدار را با پیروزی پشت سر گذاشته است. آخرین تقابل دو تیم به دیدار رفت رقابت های لالیگا باز می گردد که بارسلونا موفق شد با حساب ۲-۱ در سانچز پیسخوان به برتری دست یابد.
پیش بازی بارسلونا - سویا؛ توقف مطلقا ممنوع!
وضعیت بازیکنان دو تیم بارسلونا سویا 16 فروردین 96:
الیکس ویدال تا پایان فصل نمی تواند بارسلونا را همراهی کند، علاوه بر این بازیکن آردا توران و رافینیا نیز نمی توانند برای لوییز انریکه به میدان بروند تا بارسا در خط هافبک خود از نظر بازیکنان جانشین دچار مشکل شود.
در سوی مقابل سرمربی آرژانتینی سویا نیز شرایط دشواری خواهد داشت. تریمولیناس و کرون دهلی مطابق معمول فصل جاری نمی توانند سویا را همراهی کنند همچنین عادل رامی و گابریل مرکادو نیز به دلیل مصدومیت در این دیدار غایب خواهند بود.
پیش بازی بارسلونا - سویا؛ توقف مطلقا ممنوع!
آمار مرتبط با این دیدار:
بارسا ۷ دیدار آخر خانگی خود را با پیروزی پشت سر گذاشته است اما در زمان حضور انریکه هرگز موفق نشده است ۸ دیدار پیاپی خانگی را با پیروزی پشت سر بگذارد.
بارسلونا در ۳ دیدار آخر خانگی خود حداقل ۴ بار به گل رسیده است.
بارسلونا در ۱۲ دیدار از ۱۴ دیدار آخر خود موفق شده است حداقل دو بار دروازه سویا را باز کند.
در ۹ دیدار آخر دو تیم در رقابت های لالیگا ۳۷ گل رد و بدل شده است، به طور متوسط۴،۱ گل در هر دیدار.
سویا در ۷۲ دیداری که در نیوکمپ به میدان رفته است ۲۰۰ بار دروازه اش باز شده است و به طور میانگین در هر دیدار ۲،۷۷ گل دریافت کرده است. تنها بتیس با میانگین ۲،۹ گل خورده در هر دیدار آمار بدتری نسبت به سویا در تقابل با بارسلونا در نیوکمپ داشته است.
پیش بازی بارسلونا - سویا؛ توقف مطلقا ممنوع!
لیونل مسی در تمامی رقابت ها در ۲۹ دیداری که مقابل سویا به میدان رفته است موفق شده است ۲۷ بار دروازه این تیم را باز کند. این بازیکن آرژانتینی در مسابقات لالیگا ۲۱ بار دروازه سویا را باز کرده است.
لوییز سوارز نخستین بازیکنی است که در ۵ لیگ معتبر اروپایی موفق شده است دو آمار دو رقمی در کارنامه خود داشته باشد، این بازیکن با ۲۳ گل و ۱۰ پاس گل از این حیث در بین بازیکنان اروپایی شاغل در ۵ لیگ معتبر اروپایی بهترین آمار را داشته است.
ویتولو در دو دیدار گذشته خود مقابل بارسلونا ۲ بار به گل رسیده است.
ترکیب احتمالی دو تیم:
پیش بازی بارسلونا - سویا؛ توقف مطلقا ممنوع!
پیش بینی وبسایت Whoscored:

پیش بازی بارسلونا - سویا؛ توقف مطلقا ممنوع! 

ساعت پخش زنده بازی بارسلونا و سویا - چهارشنبه 16 فروردین 96

ساعت پخش زنده بازی بارسلونا و سویا - چهارشنبه 16 فروردین 96 ... برچسب‌ها: بازی امشب بارسلونا، بازی دیشببارسلونا، بازی امروز بارسلونا، بازی ...

بازی امشب بارسلونا - نتایج زنده | اخبار فوتبال 

ساعت پخش زنده بازی بارسلونا و سویا - چهارشنبه 16 فروردین 96بازی بارسلونا - سویا (هفته 30 لالیگا). چهارشنبه 1396/01/16ساعت: 22:15. پخش زنده از شبکه سه.

زمان و ساعت بازی های بارسا سویا - چهارشنبه 16فروردین 96

چهارشنبه 16 فروردین 1396. سویا بارسلونا  - ساعت 18:50- ورزشگاه (پخش زنده از شبکه سه).

برچسب ساعت بازی بارسلونا و سویا - نتایج زنده | اخبار

ساعت پخش زنده بازی بارسلونا و سویا - چهارشنبه 16 فروردین 96 ... برچسب‌ها: بازی امشب بارسلونا، بازی دیشب بارسلونا، بازیامروز بارسلونا، بازی بارسلونا و سویا،
ساعت پخش و نتیجه بازی بارسلونا سویا | 16 فروردین 96 | دانلود گلها و خلاصه
منبع : مای پیکس لاو


تاریخ انتشار : چهارشنبه 09 فروردين 1396 ساعت: 9:51
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]