فال عشق هفتگی : از 19 فروردین تا 26 فروردین 96

آخرین ارسال های انجمن

کمی طاقت داشته باشید...
عنوانپاسخبازدیدتوسط
03751majalefarsi
02765majalefarsi
02643majalefarsi
01915majalefarsi
01296majalefarsi
01225majalefarsi
02664majalefarsi
01974majalefarsi
06332majalefarsi
02309majalefarsi
02743majalefarsi
03659majalefarsi
02779majalefarsi
03442majalefarsi
09140majalefarsi
03856majalefarsi
03324majalefarsi
03847majalefarsi
011792majalefarsi
03679majalefarsi

فال , فال هفتگی ,

فال عشق هفتگی : از 19 فروردین تا 26 فروردین 96

فال عشق هفتگی : از 19 فروردین تا 26 فروردین 96

 


فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

 

 

برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 

 

 

فال عشق هفتگی : از ۱۹ فروردین تا ۲۶ فروردین ۹۶

فروردین

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

سکوت شما در مقابل معضلات اخلاقی و روحی برای هر دوی شما دردسرهایی ایجاد می کند. شما اغلب تمایل دارید که احساس تان را در درون خودتان نگه دارید. این کار باعث تشویش خاطر و در نهایت انفجار شما می شود. این هفته زمان خوبی برای صحبت کردن درباره تفاوت های عقیده ای نیست بلکه زمان خوبی برای فکر کردن در این مورد است.

اردیبهشت

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

این هفته در رابطه با مسائل احساسی کمی ناامید می شوید. به خصوص زمانی که احساس می کنید همسرتان شما را برای رسیدن به رویای تان حمایت نمی کند. برای او این مهم است که شما خودتان رهبر و هدایتگر اهداف و آرزوهای خودتان باشید و از نظر او این انتظار که او باید حامی شما باشد اشتباه محض است.

خرداد

خرداد

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

یکی از دوستان تان وارد زندگی شما شده و پیشنهاداتی درباره مشکلی که هم اکنون دارید یا در گذشته داشتید به شما توصیه می کند. ممکن است از شما بپرسد که آیا به محبوب تان اعتماد دارید یانه؟ قبل از هر پاسخی ابتدا از خودتان بپرسید که دلیل این کار او چه چیزی می تواند باشد؟ و چرا می خواهد به شما کمک کند؟ ممکن است توصیه های او باعث شود بیشتر از محبوبتان دور شوید. پس هر چه از این دوست دورتر شوید رابطه بهتری با محبوب خواهید داشت.

تیر

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

احساس می کنید محبوب تان دیگر تمایلی برای گوش کردن به شکایت های شما ندارد. در محیط کار با یکی از همکاران دچار مشکل شده اید و از محبوب می خواهید به شما در مدیریت این شرایط کمک کند در حالی که او شما را مقصر اصلی می داند و تمایل نداشته باشد دیگر چیزی در این رابطه بشنود. احساس می کنید همه سختی ها را تنهایی به دوش می کشید و همسرتان کوچک ترین کمکی به شما نمی کند. پس قبل از پشیمانی این مسئله را با او در میان بگذارید.

مرداد

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

یک مشکل حل نشده کهنه باعث شده صمیمیت بین شما از بین رفته و روابط سرد و سردتر شود. این گله را رفع کنید. به او بگویید تا بداند که از دستش دلخور هستید و این دلخوری باید رفع شود. و اگر برعکس شما باعث دلخوری محبوب شده اید باید این رلخوری را از بین ببرید.

شهریور

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

یک مشکل خانوادگی باعث شده با همسرتان دچار اختلاف شوید و رابطه دچار مشکل شود ولی هر دوی شما سعی می کنید آن را نادیده بگیرید. با نادیده گرفتن مشکل نمی توانید وانمود کنید که همه چیز خوب است. این مشکل روی هر دوی شما تاثیر گذاشته و بهتر است مشکل را از ریشه رفع کنید.

مهر

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

این هفته احساس می کنید با همسرتان در رینگ بکس زندگی می کنید. یکی از مسائلی که باعث درگیری بین شما شده است مسئله ای مربوط به خانواده های شماست. اما دیگر تحمل این وضعیت را ندارید و هر دو تصمیم می گیرید به روش های مختلفی مشکل را رفع کنید. اجازه ندهید این درگیری های کوچک منجر به دل شکستن شما شود.

آبان

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

مشکلات مالی روی زندگی عاشقانه شما تاثیر گذاشته است. می خواهید برای محبوب ولخرجی کنید و یک هدیه گران قیمت بخرید اما به خاطر می آورید که پول چنین کادویی را ندارید. چیزی که شما را خشمگین می کند این است که احساس می کنید محبوب موقعیت شما را درک نمی کند. باید به خاطرش بیاورید که پول و عشق دو مقوله کاملا جدا هستند.

آذر

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

احساس می کنید محبوب تان از پول به عنوان سلاح استفاده می کند. قبل از این که کنترل این وضعیت از دست تان خارج شود کمی با خودتان فکر کنید. اگر شما سعی دارید عشق را به هر طریقی بخرید لحظه ای متوقف شوید و به خودتان بیایید. درست نیست به خاطر پول او را تحت فشار قرار دهید تا شما را دوست داشته باشد. این عشق نیست بلکه کنترل است.

دی

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

این هفته شما و محبوب درباره موضوعاتی صحبت می کنید که تا الان ترجیح می دادید به زبان نیاورید. شاید رازی داشته باشید که فکر می کنید با گفتنش بعدها به عنوان تهدید بر علیه ثبات رابطه تان به کار برده می شود. جزئیات موضوع هر چه که هست باعث شده در ارتباط با عشق احساس اضطراب و پریشانی داشته باشید. دیر یا زود این بحث ها ضروری هستند.

بهمن

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

این هفته سیاره عطارد حاکم عشق واقعی حرکت نزولی دارد و در نتیجه شما و محبوب دچار اتفاقات ناگواری در زندگی خواهید شد. عدم توافق درباره یکسری مسائل خانگی، کوچک یا بزرگ باعث شده اند لحظات سختی را بگذرانید. اگر مجرد هستید و با فردی در مرحله آشنایی هستید اکنون هیچ تصمیمی نگیرید تا زمانی که سیاره عطارد حرکت مستقیم داشته باشد.

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

سیاره ونوس در برج حوت حرکت نزولی دارد و زمانش رسیده که منفی گرایی ها را کنار بگذارید و آن چه در زندگی عاشقانه تان رخ می دهد را مورد خطاب قرار دهید. آیا به قدری رویاپرداز هستید که به مشکلات زندگی توجه ندارید؟ این هفته باید بیدار شوید و اگر هر دو بخواهید که چشم های تان را باز کنید و مشکل را ببینید می توانید آن رابه کلی رفع کنید.

 

 

گردآوری : پورتال وهاران www.vaharan.ir

 

آموزش فال عشق با تاروت آموزش فال عشق با ورق بازی طالع بینی چینی عشق بازی طالع بینی چینی عشق انلاین تفسیر فال عشق ورق دقیقترین فال عشق طالع بيني عاشقي طالع بيني عشق طالع بيني عشق و ازدواج طالع بيني عشق واقعي طالع بینی بوسه و عشق بازی ماه های سال طالع بینی بوسه و عشق ماه های سال طالع بینی عاشقانه طالع بینی عاشقانه اردیبهشت طالع بینی عاشقانه امروز طالع بینی عاشقانه روزانه طالع بینی عاشقانه فیس بوک طالع بینی عاشقانه ماه طالع بینی عاشقانه ماه ها طالع بینی عاشقی طالع بینی عشق طالع بینی عشق آبان 95 طالع بینی عشق آذر 95 طالع بینی عشق برای تمامی ماه ها طالع بینی عشق بین ماه ها طالع بینی عشق چینی طالع بینی عشق روزانه طالع بینی عشق ماه ها طالع بینی عشق و ازدواج طالع بینی عشق و ازدواج بر اساس ماه تولد طالع بینی عشق واقعی طالع بینی عشقی طالع بینی عشقی امروز طالع بینی عشقی روزانه طالع بینی عشقی ماه طالع بینی عشقی ماه ها طالع بینی عشقی ماهانه طالع بینی عشقی مرد بهمن طالع بینی هفتگی عش آذر 95 طالع بینی هندی عشق طالع بینی و فال عشق فال ازدواج با اسم فال ازدواج با اسم ابجد فال ازدواج با اسم دو طرف فال ازدواج با اسم طرف مقابل فال ازدواج با اسم مادر فال ازدواج با اسم و فامیل فال ازدواج با ورق آنلاین فال ازدواج با ورق انلاين فال تاروت عشق انلاین فال تاروت عشق گوی بلورین فال تاروت عشق واقعی فال دقیق عشق سنج فال سنج عشق با ورق فال سنجش عشق با ورق انلاین فال سنجش عشق دقیق فال عشق فال عشق آبان 95 فال عشق آذر 95 فال عشق با اسم فال عشق با اسم دو طرف فال عشق با اسم و فامیل فال عشق با اسم واقعی فال عشق با تاروت فال عشق با ورق آنلاین فال عشق با ورق پاسور فال عشق با ورق واقعی فال عشق بر اساس ماه تولد فال عشق بسیار دقیق فال عشق تاروت فال عشق خیلی دقیق فال عشق دقيق فال عشق دقیق فال عشق دقیق و واقعی فال عشق دقیق واقعی فال عشق سنج فال عشق سنج آلامتو فال عشق سنج انلاین فال عشق سنج دقیق فال عشق سنج واقعي فال عشق سنجش فال عشق سنجي فال عشق سنجی فال عشق سنجی با اسم فال عشق سنجی دقیق فال عشق سنجی طرف مقابل فال عشق هفتگی فال عشق هفتگی به تفکیک ماه تولد فال عشق و ازدواج فال عشق و ازدواج انلاین فال عشق و ازدواج با اسم فال عشق و ازدواج با پاسور فال عشق و ازدواج با ورق فال عشق و ازدواج برای متولدین هر ماه فال عشق و ازدواج جدید فال عشق و ازدواج دختر فال عشق و ازدواج شیخ بهایی فال عشق و ازدواج واقعی فال عشق و تاروت فال عشق واقعی جدید طرف مقابل فال عشق واقعی طرف مقابل فال عشق ورق فال عشقی با ورق آنلاین فال میزان عشق با ورق فال هفتگی عشق آذر 95 فال و طالع بینی عشق فال ورق عشق واقعی گرفتن فال عشق ورق

تاریخ انتشار : دوشنبه 21 فروردين 1396 ساعت: 22:48
برچسب ها : , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]