فال مجله موفقیت نیمه دوم فروردین 96

آخرین ارسال های انجمن

کمی طاقت داشته باشید...
عنوانپاسخبازدیدتوسط
03758majalefarsi
02773majalefarsi
02646majalefarsi
01923majalefarsi
01303majalefarsi
01230majalefarsi
02671majalefarsi
01978majalefarsi
06337majalefarsi
02316majalefarsi
02752majalefarsi
03668majalefarsi
02784majalefarsi
03445majalefarsi
09148majalefarsi
03861majalefarsi
03330majalefarsi
03853majalefarsi
011797majalefarsi
03687majalefarsi

فال , فال مجله موفقیت ,

فال مجله موفقیت نیمه دوم فروردین 96

فال مجله موفقیت نیمه دوم فروردین 96


 


برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 


 

 

فال موفقیت نیمه دوم فروردین ۹۶

فال متولدین فروردین

تولدت مبارک در این فصل با طراوت بهکوش از گل های زیبا گلدانی برای خودت تهیه کنیم تا با دیدن آن روحیه شاداب تر شود. در این فصل مسئولیت زیادی بر شانه هایت خواهد بود اما باید صبور باشی چون دیری نمی‌گذرد که به آرامش می رسید در چند ماه آینده به دنبال چیزی خواهی رفت که بسیار برایم جالب است از من به دست آوردن آن می توانیم به دیگران هم کمک کنیم و نزد آنان محبوب تر شود. خوشبختانه تعطیلات خوبی را با دوستان و آشنایان سپری کرده ای اما حالا دیگر وقت تلاش است تا به موفقیت برسی سعی کن اهداف اصلیت را فلراموش نکنی. زندگی کم کم دارد چهره زیبایش را به تو نشان میدهد این روزها برای یکی از اطرافیانت مشکلی پیش آمده است که اگر بتوانیم به او کمک کرده و مشکلش را حل کنیم اگر فراوانی برای خواهد داشت. ازگی ها فکر می کنی که پیشرفت بسیار کند شده است و به همین دلیل بسیار نگران آینده ات هستی اما خوشبختانه با انرژی زیادی که این ماه در وجودم احساس می کنید به خواسته ات می رسی پس اصلا اجازه نده هیچکس و هیچ چیز ما توانایی طب شوند تا آرزوهایت را تحقق یافته ببینی. که می توانند تو را به اوج قله موفقیت برسانند به شرطی که آنها را مغتنم به شمالی و از دستشان ندهید اگر نمیدانی برای استفاده از فرصت ها باید چه کنیم حتما با افراد دنیا دیده و موفق مشورت کن.

فال متولدین اردیبهشت

خوشبختانه انسان با سخاوت ای هستی و همواره آدم‌ها و اتفاق‌ها برایت اهمیت زیادی دارند در سال جدید نهایت تلاش را خواهی کرد تا به هدف هایی طبرسی این ماه با انرژی بالایی که داری می توانید تمام کارهای نیمه کاره ات را به انجام برسانیم. امسال فرصت های طلایی زیادی خواهی داشت. همیشه دوست داری در کارهای خیر شرکت کنید و فعالیت های اجتماعی و انسان دوستانه ات را بیشتر کنید امسال هم موقعیت خوبی برای اینکار خواهی داشت که بهتر است از آن بهره ببرید تا چند وقت دیگر باید برای مسئله جدی تصمیم بگیری.البته یادت باشد که لازم است در این زمینه حتماً وسواس بیشتری به خرج بدهید به همه جوانه به امر را بسنجی و بعد با اعتماد به نفس بیشتری تصمیمت را علنی کنید کلام تأثیرگذاری داری که می توانی به واسطه آن محبوبیت را نیز دیگران بیشتر کنی پس سعی کن از این خصوصیت ویژه ات بیشتر به نفع خود و دیگران استفاده کنی.

فال متولدین خرداد

ممکن است در این ماه تنش هایی را در اطرافت حس کنید که خوشبختانه نگران کننده نیستند و به زودی برطرف خواهند شد به شرطی که روهیت را از دست ندهید و با عقل و منطق به موضوع نگاه کنیم. البته یادت باشد شاید زمان آن رسیده است که یکبار برای همیشه با این تنش ها روبرو شویم و راه‌حلی برای شان بیا بی قراری در سال پیش رو کارهای جدیدی انجام بدهید که خوشبختانه به نفعت خواهد بود البته به شرطی که نگاهی هم به گذشته ات بیاندازی و از تجربه هایی که در کارهای قبلی است کسب کرده ای بهره بگیریم. در ضمن بدان که در هر کاری برداشتن اولین قدم بسیار سخت است اما باید همان گام را هم با صلابت بیشتری برداری اتفاقی خوشایند در راه است که موجب قوت قلب و تقویت اراده ات خواهد شد در سال گذشته برای رسیدن به یکی از مهمترین خواسته هایت زحمت بسیاری کشیدیم که شاید به آنچه مدنظرم بود نرسیدیم اما خوشحال باش که امسال نتیجه زحمات را خواهی دید. پرده جدیدی به خانواده اضافه می‌شود که می‌تواند شادی جدیدی به زندگی تو و اطرافیانت بیاورد تا میتوانی فرصت مسافرت به آب و هوا عوض کردن را از خودت نگیر.

فال متولدین تیر

فردی هستی که طبیعت و سفر کردن را بسیار دوست داری در چه سال گذشته به دلیل مسائلی که بسیار درگیرت کرده بودند نتوانستیم آنطور که باید به علاقت به پردازی اما امسال فرصت های خوبی برای این امر خواهی داشت که نباید از آنها غافل شوی بیشتر اوقات سنگ می کنی برای اطرافیانت برنامه ریزی کنید یا به آنها مشاوره بدهیم که اغلب این کارها را از روی دلسوزی و محبت انجام می‌دهی. اما سعی کن امسال شریعت را عوض کنید تا هم خودت آسایش بیشتری داشته باشیم و هم در برخی موارد موجب دلخوری اطرافیانت نشوید این هفته باید خودت را کمی بیشتر با اتفاقاتی که رخ می‌دهند به افق داده و نظم بیشتری به کارهایت بدهی.گاهی هنگام بحث کردن با دیگران از کوره در می روی و بیشتر برای خودت تنش ایجاد می کنی در حالی که باید بدانیم لازم است در این زمینه انعطاف بیشتری از خودت نشان بدهید. امسال سال پر عاطفه ای برایت خواهد بود و تو می‌توانی حرفهای دلت را بی پرده با کسی که از صمیم قلب دوستش داری در میان بگذارید از فرصت‌های پیش رو برای ارتقای دانش و سطح اعتماد به نفسش بیشتر استفاده کند تا موفق تر شد.

فال متولدین مرداد

قدر لحظه های زندگیت را بیشتر بدان و یادت باشد همه ما در زندگی فرصت های کمی داریم که نباید آنها را بیهوده تلف کنیم به کوش از کارهای اشتباهی که در گذشته انجام داده ای درس عبرت بگیرید تا می توانید کارهای مفید و سودمند را جایگزین شان کنید تا همزمان و هم راه رسیدن به موفقیت را کوتاه تر کنی. تو فرد جذاب و محبوب ای هستی اما در سال پیش رو تلاش کن به ظاهر از کمی بیشتر از گذشته اهمیت بدهید به زودی یک قرار ملاقات مهم خواهی داشت که می‌تواند فرصت‌های چشمگیری را پیش‌روی بگذارد البته اگر حواست را خوب جمع کنیم و اعتماد به نفس بالایی داشته باشیم. تا ماه دیگر ممکن است با یکی از دوستان نزدیک به مشکلی بر بخوریم اما بهتر است زیاد در این مورد سخت نگیرید و به جای قضاوت کردن خوب به حرف هایش گوش بدهید تا مسئله تان به زودی برطرف شود همچنین سعی کن به جای سخت‌گیری بیش از حد در زندگی گاهی با دیده شوق طبعانه خود به موضوعات زندگی نگاه کن. تا آخر تابستان به سفری که مدت‌ها در فکرش بودی می‌روی به کوش امسال تا حد امکان انجام فعالیت های گروهی را در اولویت کارها قرار بدهیم.

فال متولدین شهریور

سال خوب و پر از موفقیتی را آغاز کرده ای که البته با تلاش مستمر رد هر روزت بهتر از روز قبل خواهد شد چند وقتی است که تصور می کنی کنی اذاعه آشفته است اما نگران نباش چون با کمی صبوری همه موانع برطرف خواهد شد تا جایی که می‌توانید خود را درگیر بحث های اضافی نکن و لحظه‌های آرامی را برای خودت بساز تا با فکری آزاد راه موفقیت را طی کنید در زمان هایی که احساس می کنیم باید تصمیم مهمی بگیری ساعتی را با خودت خلوت کند و به ندای درونت گوش به تلاش کن در زندگی خود نباشید و تا حد امکان از افرادی عاقل تر از خودت کمک بگیرید و با آنان به مشورت بنشین. مدتی است انرژی برای انجام کارها کم شده است که می توانید با استفاده از ورزش های جسمی و روحی آن را تقویت کنیم تا بتوانیم بهتر کارهایت را انجام بدهیم. خوشبختانه در ارتباطات اجتماعی و شخصی خود مشکلی ندارید و با فراغ بال بیشتری می توان این نقشه راه موفقیت خود را ترسیم کرده و برای رسیدن به آن برنامه ریزی کند. به زودی فعالیت‌هایی را انجام می‌دهی که نتیجه اش کسب افتخار برای خودت و خانواده ات خواهد بود.

فال متولدین مهر

در سال گذشته بیشتر اوقات با لجبازی و سرسختی کارهایت را پیش بردیم و البته به نظر دیگران هم در رابطه هایت خیلی حساس هستید سعی کن امسال با درایت خود تمام کارها را پیش ببرید نه با لجبازی و حساسیت‌های بی‌مورد به حرفهای خانواده مخصوصن والدینت بیشتر توجه کن و بدان که آنان خوبی تو را می خواهند. در سال جدید تمام فکر و خیالت را صرف منافع مادی خود نکند و در عوض قسمتی را به معنویات اختصاص بده مدتهاست نسبت به تغذیه بی توجه شده اید و شاید هم از اضافه وزن و حجم کم رنگ می بری یادت باشد این بی‌توجهی قطعاً به زرد خواهد بود. پس از همین امروز تصمیم بگیر که با برنامه‌ریزی دقیق سلامت را تضمین کنید در این ماه از بحث های بی مورد و بی اهمیت دوری کند و هم آورد که حرف میزنی گوش هم بکن. مدتی است به خاطر اشتباهات خود را سرزنش می کنید در حالی که باید به جای اینکار فکرت را آزاد کنید و خونسرد باشی تا بتوانی کارهایت بهتر تصمیم بگیری و راه حل های مفیدی بی‌آبی خوشبختانه انسان مسیری هستی پس تا میتوانی کمک به مستمندان را فراموش نکن.

فال متولدین آبان

شاید سالی که گذشت بار از شلوغی ها و ناراحتی‌ها برایت بود اما خوشبختانه سال خوبی همراه با فرصت هایی درخشان پیش رویت است که عاقلانه نیست آنها را نادیده بگیریم تا می توانی خودت را از تنش‌ها دورکن این روزها ترس و اضطراب را کنار بگذار و شجاعانه با مسائل ترو به روش و اگر هم فکر می کنی رشته کارها را نمی‌توانید در دست بگیرید یا موانعی سر راهت وجود دارند با توکل بر پروردگار روحیه ات را بالا ببرد. تا کارهای بدون مشکل و دردسر به سرانجام برساند روز های زیبایی در پیش داری و اتفاقات جالبی هم برایت رخ می‌دهند از هر روزت را با انرژی آغاز کرده و تلاش کن مسائل را به زور در کنید خودخواهی و غرور کاذب ترا کنار بگذارد و مشورت با افراد باتجربه را الویت کارهایت بدان و اصلا هم نگران نباش چون همه چیز در زندگی ات رو به راه است یا روبه راه می شود. در طول هفته روزی را برای خودت وقت بگذار و نعمت هایی را که پروردگار به تو داده است به شمار و برای داشتن تک‌تک آنها شکل گذاری کند تا به زودی از طرف بیت هدایای با ارزشی چون شادی و موفقیت دریافت کنید.

فال متولدین آذر

در فصل بهار انرژی و حوصله بیشتری داری که می توانی از آن بهره ببرید فراموش نکن هر کسی عیب هایی دارد که می تواند با خود سازی آنها را برطرف کنند پس تو هم تلاش کن خودت را کاملتر بشناسید و اطرافیانت هم که انسانهای خیر خواهی هستند بخواهی در این زمینه کمک می‌کنند ملاقات غیر منتظری با یک دوست قدیمی خواهی داشت که برایت سرشار از انرژی های مثبت و لحظات شاد خواهد بود. امسال تا جایی که می توانی بیشتر به معنویات توجه کن در فکر تغییر شغل هستی که خوشبختانه تا تابستان این تغییر برایت امکان پذیر است البته تاثیر بسزائی هم در زندگی مالیات دارد البته نباید عجله کنیم و با منطق و برنامه ریزی باید برای این کار تصمیم بگیریم. یکی از آشنایان است که مدت‌هاست از بین ناراحتی قصد دارد رابطه اش را با تو ترمیم کند اما از واکنش آن مطمئن نیست پس بکوش با صحبت کردن و برطرف کردن یکسری مسائل گذشته و نیز گذشت و اغماض دوستی ات را با ازسرگیری فراموش نکن راز رسیدن به موفقیت دقت و خلاقیت توهم است که آخر هفته ها را برای استراحت و ذهن آرامی در نظر بگیریم.

فال متولدین دی

هرگز فرصت هایت را با افرادی که دوست ندارند با تو هم فکر شود طلب نکن یادت باشد هر که اعتقادات خودش را دارد که کسی را نمی توان به آسانی تغییر داد اگر فکر می کنی حرف ها و تصمیمات درست هستند بدون تردید به راهت ادامه بده و نگران موانع پیش روی هم نباشد چون به زودی برطرف خواهند شد در این ماه احساس قدرت بیشتری پیدا می کنی و می توانیم پر انرژی تر از گذشته به کارهایت رسیدگی کنیم. یادت باشد خانواده ات را همیشه در اولویت قرار بدهیم چون قطعا آنان در موفقیت تو نقش به‌سزایی داشته و خواهند داشت اگر واقعاً نمی خواهی شغلت را عوض کنیم اول تحقیق کند و دست به کار شد چون ممکن است این کار به صلاحت نباشد تا میتوانی عبادت هایت را خالصانه انجام بده و در انجام کارها توکل را فراموش نکن شاید امسال در شرایط سختی قرار بگیرید که البته جای نگرانی نیست. چون افرادی را در اطراف داری که به تو کمک خواهند کرد و قدرشان را بدانیم و به کوش با هدیه ای از آنان تشکر کنیم در این فصل به مراسم و جشنی دعوت می شوی که تو را پورن شاد تر از قبل خواهد کرد.

فال متولدین بهمن

سعی کن در این فصل بیشتر به سلامتی از اهمیت بدهید گرچه سال گذشته در پی تغییر بودی اما فرصتی برای فراهم نشود تا به آنچه میخواستی برسید اما بدان هیچگاه برای ایجاد تغییر در زندگی دیر نیست به شرطی که زیرکی بیشتری به خرج بدهید و همه فرصت‌ها را زیر نظر داشته باشی. پس از همین حالا برای رسیدن به اهدافت تلاش کن متاسفانه در بسیاری موارد اطرافیانت صبور نیستند اما سعی کن تو صبور باشید تا از هر تنش و تشویش در زندگی دوری کنید فراموش نکن با به اشتراک گذاشتن احساسات است با دوستانت می‌توانیم احساس بهتری را تجربه کنیم. کارهای عقب افتاده زیادی داری اما نباید نگران شوید فقط کافی است مدتی را به برنامه ریزی اختصاص دهید تا همه عقب‌ماندگی‌های جبران شوند انسان قدرتمندی هستی و با اراده خود می توانیم همه مشکلات را پشت سر بگذاری. سفر کردن را دوست داری و تا چند ماه دیگر به سفری می روی که مدتها منتظرش بودی این سفر می تواند کمبود انرژی و اعتماد به نفس را جبران کنند در رفتارهای کمی صادق تر باشد و به کوش در زندگی انعطاف انعطاف بیشتری از خود نشان بدهید و با کلام در اطرافیانت را نرنجانی.

فال متولدین اسفند

خودت را دست کم نگیر و مطمئن باش امسال قدرتمند تر از همیشه هستی فرصتهای بیشماری هم در اختیار داری پس از توانمندی خود برای رسیدن به آرزوهای استفاده کند چند وقتی است از حرفهای یکی از اطرافیان ناراحت شده ای چون آنها را قبول نداری یادت باشد هرگز به حرفهای بی ارزشی که میشنوی اهمیت ندهید تا زندگی برایت تلخ نشود. منتظر خبری از راه دور هستی که به زودی آن را میشنوی که هم خوشحال می‌شویم و هم انرژی فوق العاده ای می گیری با شخصی قرار ملاقاتی خواهی داشت که اگر میخواهی زندگی تغییر کند با درایت آن دعوت را بپذیر مسئولیت کارهایت را بر عهده بگیر و دیگران را مقصر ندانیم. امسال زندگی ات نظم خاصی به خود می‌گیرد و مشکلات هم به زودی برطرف می‌شود زمانی که در حل مسئله ای می مانی هم به ندای درون گوش بده و هم با دیگران مشورت کند خوشبختانه شخصیت انعطاف‌پذیری داری و محبوب اطرافیانت هستید این هفته خبر های خوبی را در محیط کار می شنوید در این ماه سعی کن از لاک خودت بیرون بیایی و کمی به اطرافت نگاه کنید در این ماه می توانیم کاری انجام بدهیم که برایت صرفه اقتصادی داشته باشد.

 

 

منبع: بازنویسی شده از مجله موفقیت / پورتال رنگی

 

 

 

فال موفقیت, مجله موفقیت, فال مجله موفقیت, فال مجله خانواده سبز, فال مجله موفقیت 95, فال مجله موفقیت نیمه اول مهر, فال مجله موفقیت نیمه دوم مهر. ... فال موفقیت نوروز ۹۶. نوروز ۹۶. فال متولدین فروردین. تولدت مبارک سال جدید به آرزویت ...


فال نیمه اول فروردین 96,فال نیمه اول ماه فروردین 96,فال نیمه اول فروردین ماه 96,فال نیمه ... از راه های ابداعی خود می توانی بهترین راه را برای رسیدن به موفقیت پیدا کنی.


فال هفته دوم فروردین 96,فال هفته فروردین 96,فال هفتگی فروردین 96,فال هفته 2 فروردین 96,فال هفته دوم از فروردین 96,فال هفته دوم از فروردین 96.


فال هفته دوم فروردین 96,فال هفته فروردین 96,فال هفتگی فروردین 96,فال هفته 2 فروردین 96,فال هفته دوم از فروردین 96,فال هفته دوم از فروردین 96.

 

 

 


تاریخ انتشار : یکشنبه 13 فروردين 1396 ساعت: 19:52
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]