قیمت آجیل شب عید نوروز 96 | قیمت تخمه پسته فندق میوه گوشت مرغ 96

آخرین ارسال های انجمن

کمی طاقت داشته باشید...
عنوانپاسخبازدیدتوسط
03722majalefarsi
02728majalefarsi
02620majalefarsi
01885majalefarsi
01259majalefarsi
01189majalefarsi
02641majalefarsi
01948majalefarsi
06303majalefarsi
02274majalefarsi
02703majalefarsi
03630majalefarsi
02750majalefarsi
03412majalefarsi
09109majalefarsi
03829majalefarsi
03295majalefarsi
03800majalefarsi
011741majalefarsi
03625majalefarsi

اخبار ایران و جهان , اخبار اقتصادی ,

قیمت آجیل شب عید نوروز 96 | قیمت تخمه پسته فندق میوه گوشت مرغ 96

قیمت آجیل شب عید نوروز 96 | قیمت تخمه پسته فندق میوه گوشت مرغ 96

 

قیمت انواع آجیل شب عید 96 ، قیمت تخمه پسته قندق سال 1396 ، قیمت سبزه گوشت مرغ میوه شب عید 96 ، قیمت عید نوروز 96 

نتیجه تصویری برای قیمت آجیل شب عید نوروز 96

قیمت خشکبار در بازار سال 96 چقدر است؟

 

 


برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 


 

 

قیمت جدید اجیل شب عید 96 - دانلود جدید 96 2017

 قیمت آجیل , قیمت آجیل شب عید , قیمت آجیل و شیرینی , قیمت آجیل شب عید نوروز , قیمتمصوب آجیل و شیرینی شب عید 1396

مای پیکس لاو :در همین زمینه یک مقام مسئول به  خبرنگار مهر می‌گوید: قیمت این محصولات بسته به نوع، کیفیت، درجه بندی، بسته بندی، مکان خرید و غیره معمولا متفاوت است.

 

وی که می خواهد نامش ذکر نشود، اضافه می‌کند: با این حال قیمت هرکیلوگرم بادام بین 20 تا 60 هزار تومان، فندق با پوست بین 20 تا 25 هزارتومان، مغز فندق بین 40 تا 50 هزارتومان، پسته بین 18 تا 50 هزارتومان و گردو با پوست حدود 22 هزارتومان منطقی و مناسب است.

عرضه آجیل شب عید به قیمت نوروز 96 | پایگاه خبری جماران 

 رییس اتحادیه آجیل و خشکبار تهران گفت: مردم آجیل شب عید را می‌توانند ... مورد مصرف بودن این محصول برای تامین آن برای نوروز 96 اقدامی نشده است.

خبرگزاری مهر: علی‌رغم وضعیت بسیار مناسب تولید خشکبار و وفور محصول، بازار آجیل یکی از بی سامان‌ترین بازارهای شب عید است و فروشندگان به هر نرخی که دلخواه‌شان است محصولاتشان را عرضه می‌کنند.

 

بازار آجیل و خشکبار در آستانه نوروز، یکی از بی سر و سامان‌ترین بازارهاست، به گونه‌ای که هر کیلوگرم از این محصولات در هر نقطه از شهر، نرخ متفاوتی دارند و فروشندگان تا جایی که بتوانند اجناس خود را گران‌تر می‌فروشند و پول بیشتری از مصرف کنندگان می‌گیرند.

 

این نابسامانی به گونه ای است که برخی انواع آجیل با کیفیت مشابه بعضا تا 20 هزارتومان اختلاف قیمت دارند. به طوری که قیمت پسته با یک کیفیت مشابه از نقطهای به نقطه دیگر شهر تهران از 45 تا 65 هزارتومان در نوسان است.

نتیجه تصویری برای قیمت آجیل شب عید نوروز 96

به نظر می رسد این نابسامانی ناشی از فقدان نظارت بر واحدهای صنفی است.

 

با این وجود، امسال وضعیت تولید خشکبار در کشور بسیار مناسب بوده و هیچ کمبودی در این زمینه وجود ندارد تا گرانفروشان بتوانند بهانه‌ای برای گران فروشی خود بتراشند.

قیمت جدید اجیل میوه لباس مرغ گوشت شب عید 96 – اول باشید

 قیمت آجیل , قیمت آجیل شب عید , قیمت آجیل و شیرینی , قیمت آجیل شب عید نوروز , قیمت مصوب آجیل و شیرینی شب

در همین زمینه مدیرکل دفتر امور میوه های سردسیری و خشک وزارت جهاد کشاورزی در گفتگو با مهر میزان تولید محصولات خشکباری در کشور را حدود یک میلیون و ۱۸۰ هزارتن اعلام و اضافه کرد: ۴۰۰ هزارتن از این میزان صادر می‌شود.

 

رمضان رویین تن با بیان اینکه حدود ۷۸۰ هزارتن از این محصولات در داخل کشور به مصرف می‌رسد، سرانه مصرف خشکبار در کشور را ۱۰ کیلوگرم عنوان کرد و گفت: این عدد در دنیا کمتر از ۳ کیلوگرم است.

 

وی با اشاره به اینکه به اندازه کافی محصولات خشکبار و آجیل در کشور وجود دارد، افزود: امسال حدود ۳۰۰ هزارتن پسته در کشور تولید شده که نزدیک به ۱۵۰ هزارتن آن صادر شده و صادرات همچنان ادامه دارد.  

 

این مقام مسئول در وزارت جهاد میزان تولید گردو را نیز ۲۳۰ هزارتن، بادام ۲۰۰ هزارتن و  فندق را هم  ۳۰ هزارتن عنوان کرد. رویین تن میزان تولید کشمش را نیز حدود ۲۳۰ هزارتن اعلام و اضافه کرد: این میزان تولید بی سابقه بوده ضمن اینکه حدود ۱۴۰ هزارتن از آن نیز صادر شده است.

قیمت آجیل شب عید 96 قیمت منطقی چقدر - مجله اینترنتی

قیمت آجیل شب عید 96 قیمت منطقی چقدر   آجیل و خشکبار ارزان شد  به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، در آستانهعید نوروز 

مدیرکل دفتر امور میوه های سردسیری و خشک وزارت جهاد کشاورزی درباره قیمت انواع خشکبار نیز گفت: درحال حاضر کشاورزان هرکیلوگرم فندق را بین ۲۰ تا ۲۲ هزارتومان، گردو ۲۰ تا ۲۲ هزارتومان، پسته بین ۲۴ تا ۳۰ هزارتومان و بادام را حدود ۲۰ تا ۳۰ هزارتومان به فروش می‌رسانند.

قیمت آجیل شب عید 96 | قیمت منطقی چقدر  

قیمت آجیل شب عید 96، قیمت منطقی آجیل شب عید 96، قیمت جدید اجیل شب عید 96 ، عرضه آجیل نوروز ۹۶ به قیمتسال گذشته/ بادام هندی نداریم!، قیمت

* کاهش 10 درصدی قیمت خشکبار نسبت به سال گذشته

 

نکته قابل توجه در این میان آن است که به گفته مسئولان، شرایط بسیار مناسب تولید باعث شده  قیمت خشکبار در مجموع نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود ۱۰ درصد کاهش پیدا کند؛ در همین راستا مصطفی احمدی، رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار با بیان اینکه نسبت به مدت مشابه سال گذشته، در مجموع قیمت خشکبار حدود ۱۰ درصد کاهش یافته است، افزود: نرخ برخی محصولات حتی ۳۰ درصد ارزان‌تر از سال گذشته و برخی مانند پسته نیز تفاوتی نداشته است اما در مجموع ما با ۱۰ درصد کاهش در این زمینه مواجه بوده‌ایم که  دلیل آن نیز رکود حاکم بر بازار و شرایط خوب تولید بوده است.

خبرهای جدید - نرخ اجیل شب عید 96

عرضه آجیل نوروز 96 به قیمت سال گذشته/ بادام هندی نداریم! رییس اتحادیه آجیل و خشکبار تهران گفت: مردمآجیل شب عید را می توانند به قیمت نوروز 96

وی تاکید کرد: در سال‌جاری نسبت به  ۴ الی ۵ سال گذشته، خشکبار و آجیل بهترین کیفیت را دارند.

 

احمدی با اشاره به اینکه ما چون قیمت مصوب برای آجیل نداریم، نمی‌توانیم اعلام نرخ کنیم، گفت: قیمت‌ها بسته به عرضه و تقاضاست ضمن اینکه در دو الی سه ماه اخیر قیمت‌ها هیچ نوسانی در بازار نداشته است.

قیمت آجیل شب عید 96 | قیمت منطقی چقدر؟ :: نمونه سوال 96

قیمت آجیل شب عید 96، قیمت منطقی آجیل شب عید 96، قیمت جدید اجیل شب عید 96 ، عرضه آجیل نوروز ۹۶ به قیمت سال گذشته/ بادام هندی نداریم!، قیمت مصوب آجیل شب

اتحادیه آجیل و خشکبارهمچنین یادآور شد:از چهارشنبه هفته جاری عرضه این محصولات در نمایشگاه‌های بهاره آغاز شده است و جز منطقه خاوران در سایر نقاط شهر اعضای اتحادیه ما مستقر هستند و کار خود را انجام می‌دهند.

قیمت مصوب آجیل شب عید (جدول) - عصر ایران

 قیمت ها به ریال   قیمت مصوب آجیل شب عید (جدول). قیمت ها به ریال است. تور گرجستان 4و6و9و11 نوروز 96 · تور مارماریس 26 اسفند

به نظر می‌رسد عدم تعیین نرخ مصوب برای محصولات خشکبار و آجیل یکی از دلایلی است که دست گرانفروشان را باز گذاشته تا اجناس خود را به هر میزانی که دلخواهشان است در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند و هیچ کس نتواند تشخیص دهد نرخ واقعی این محصولات چقدر است؟

قیمت های سبزه برای مدل های مختلف در عید 96 – اول باشید

 قیمت اجیل عید باsarfun قیمت میوه شب عید باsarfun قیمت آجیل عید با  سبزه انداختن تزئین سبزه شب عیدسبزه عید جشنواره سبزه های نوروزی


قیمت آجیل شب عید نوروز 96 ، قیمت تخمه پسته فندق میوه گوشت مرغ سال 1396
تاریخ انتشار : یکشنبه 15 اسفند 1395 ساعت: 18:59
برچسب ها : , , , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]