لوردراپه تصویری معجزه ی دکوراسیون داخلی

آخرین ارسال های انجمن

کمی طاقت داشته باشید...
عنوانپاسخبازدیدتوسط
03648majalefarsi
02655majalefarsi
02561majalefarsi
01814majalefarsi
01200majalefarsi
01135majalefarsi
02586majalefarsi
01891majalefarsi
06243majalefarsi
02210majalefarsi
02643majalefarsi
03572majalefarsi
02704majalefarsi
03362majalefarsi
09049majalefarsi
03778majalefarsi
03242majalefarsi
03741majalefarsi
011674majalefarsi
03559majalefarsi

لوردراپه تصویری معجزه ی دکوراسیون داخلی

لوردراپه تصویری ، معجزه ی دکوراسیون داخلی

 

از دیرباز تاکنون کرکره لوردراپه یا لوردراپه تصویری جزء عناصر زیبای دکوراسیون منزل  بسیاری از خوش سلیقه ها بوده‌اند.  پرده های لوردراپه تصویری خاصیت جادوگری را برای منازل به ارمغان می آورد چرا که اجازه نمی‌دهند پرتوهای مضر نور خورشید وارد محیط خانه شوند ولی در عین حال منزل را از نور گرم خورشید نیز بی بهره نمی گذارند. دل نشینی و زیبایی در منزل شما با جولانلوردراپه تصویری امکان پذیر است.!  چرا که اکنون، لوردراپه ها از آن حالت قدیمی و سنتی خارج شده و به یک لوردراپه تصویری بسیار زیبا تبدیل شده‌اند. هر تصویری را که دوست دارید می توانید روی لوردراپه منقش کنید و آنگاه از منظره به وجود آمده غرق لذت شوید.

 

 

پرده لوردراپه 351653

قلقلک منزل توسط تصویر پرده لوردراپه تصویری

 

هر تصویری را که دوست دارید و اعماق ذهنتان را قلقلک می دهد، می توانید بر روی لوردراپه تصویر را به نمایش در آورید و آن گاه به تماشای این تصویر زیبا که از حالت انتزاعی به حالت عینی تبدیل شده است بنشینید. اوج لذت و هیجان را شما تجربه خواهید کرد! مانند هیجان سوار شدن ترن هوایی در شهر بازی های بسیار دلهره آور!.

 

چاپ تصویر با کیفیت بالای چاپ و به صورت یک رو  و یا دورو روی لوردراپه تصویری می تواند منزل شما را به یکباره تغییر دهد باشد و فضای زیبای را برای محیط رویایی شما عزیزان خلق کند.

لوردراپه تنها یک پرده ساده با یک رنگ نیست بلکه با تنوع رنگ و طرح و تصاویر روی آن می تواند با هر دکوراسیونی همخوان و هماهنگ شود.

اگر دکوراسیون آبی و صورتی رنگ غالب محیط خانه شماست،  نگران نباشید پرده لوردراپه تصویری می‌تواند با این رنگ‌ها همخوانی پیدا کند.  اگر رنگ مورد علاقه شما رنگ قرمز است، پرده لوردراپه تصویری به خاطر شما رنگ عوض می کند.  نگران ناهماهنگی به وجود آمده بین دکوراسیون و المان های آن نباشید. لوردراپه تصویری مانند آفتاب پرست عمل می کند و رنگ را به دکوراسیون خانه شما می پاشد. رنگی به  زیبای روح رنگین شما.!

پرده لوردراپه5416534163

نمونه کار پرده لوردراپه تصویری ارزان با تصاویر بسیار

 

نمونه کار پرده لوردراپه تصویری

در سه نوع یکرو – دورو – دورو دید از یکطرف-دورو دید از دوطرف – ثبات رنگ در دمای بالا و نور آفتاب

 

 

لوردراپه تصويري یکرو :

تصویر فقط در یکطرف تصویر قرار میگیرد

 

لوردراپه تصويري دورو :

لوردراپه تصویری ارزان – دید از یک طرف در این حالت مبنا بر این است که تصویر قرار نیست در پشت پرده رویت شود و فقط از یک طرف چرده قابل دید است، در این حالت تصویر پشت پرده به صورت نا منظم دیده میشود. تصویر پرده توسط زنچیر ریل قابل تعویض است و کاربرد آن در گنجره و اتاق ها و یا جاهایی است که پشت پرده ، پنجره دیوار یا انباری قرار دارد .

لوردراپه تصويري دورو از دوطرف در این حالت تصویر در دوطرف پرده به صورت منظم بوده و در صورت تغییر توسط تصویر در دوطرف پرده به صوورت نا منظم دیده میشود و موارد کاربرد آن در ویترین ها ، روی اپن آشپزخانه ، پارتیشن و غیره میباشد شرکت تنها پرده آماده را به شما تحویل میدهد و ریل و نصب هزینه حمل جداگانه محاسبه میشود .

 

 

 

ویژگی های کلی پرده لوردراپه :

صد در صد قابل شستشو

قابلیت چاپ در ابعاد دلخواه

قابلیت چاپ تصاویر دلخواه

تعداد بالای نمونه کار پرده لوردراپه تصویری ارزان