نتیجه بازی ایران و قطر 3 فروردین 96 | دانلود گلها و فیلم خلاصه بازی

آخرین ارسال های انجمن

کمی طاقت داشته باشید...
عنوانپاسخبازدیدتوسط
03755majalefarsi
02770majalefarsi
02644majalefarsi
01920majalefarsi
01301majalefarsi
01228majalefarsi
02667majalefarsi
01976majalefarsi
06335majalefarsi
02312majalefarsi
02750majalefarsi
03666majalefarsi
02782majalefarsi
03443majalefarsi
09146majalefarsi
03858majalefarsi
03327majalefarsi
03850majalefarsi
011795majalefarsi
03683majalefarsi

اخبار ایران و جهان , اخبار ورزشی ,

نتیجه بازی ایران و قطر 3 فروردین 96 | دانلود گلها و فیلم خلاصه بازی

نتیجه بازی ایران و قطر 3 فروردین 96 | دانلود گلها و فیلم خلاصه بازی

 

نتیجه بازی ایران و قطر 3 فروردین, ایران و قطر 3 فروردین 96, نتیجه بازی فوتبال ایران و قطر, فیلم گلهای ایران و به قطر, نتیجه بازی امروز عصر ایران, لیگ جام جهانی روسیه 2018, کلیپ گل ایران به قطر, فیلم گل ایران به قطر 3 فروردین96, ایران, قطر

نتیجه بازی ایران و قطر 3 فروردین 96 | دانلود گلها و فیلم خلاصه بازی ایران قطر پنجشنبه 3 فروردین 1395 ، دانلود فیلم گل بازی ایران به قطر سوم 3 فروردین 96 ، مشاهده گل های بازی ایران قطر پنج شنبه 3 فروردین 1396 آپارات بازی ایران قطر

ساعت پخش زنده بازی ایران و قطر 3 فروردین 96 امروز + نتیجه

 ساعت بازی ایران و قطر 3 فروردین 96، ساعت بازی امروز ایران و قطر در مقدماتی جام جهانی 96 جهان، تاریخ و ساعت پخش بازی ایران قطر 96 | پنجشنبه 3 فروردین 96 | نتیجه و دانلود گلها مشاهده نتیجه و فیلم گلها و خلاصه بازی

نتیجه تصویری برای نتیجه بازی ایران قطر 3 فروردین 96
نتیجه بازی ایران قطر پنج شنبه 3 فروردین 1396

 

 

برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 

 

 خلاصه بازی و گلهای ایران قطر پنجشنبه 3 فروردین 96 ,دانلود خلاصه بازی و گلهای ایران قطر پنجشنبه 3 فروردین 96 ,فیلم خلاصه بازی و گلهای ایران قطر پنجشنبه 3 فروردین 96 ,دانلود فیلم خلاصه بازی و گلهای ایران قطر پنجشنبه 3 فروردین 96 ,پیش بازی خلاصه بازی و گلهای ایران قطر پنجشنبه 3 فروردین 96 ,پخش آنلاین خلاصه بازی و گلهای ایران قطر پنجشنبه 3 فروردین 96 ,پخش آنلاین بازی و گلهای ایران قطر پنجشنبه 3 فروردین 96 ,دانلود بازی ایران قطر پنجشنبه 3 فروردین 96 ,خلاصه گل های ایران قطر پنجشنبه 3 فروردین 96 ,خلاصه بازی ایران قطر پنجشنبه 3 فروردین 96 ,دانلود فیلم ایران قطر پنجشنبه 3 فروردین 96 ,خلاصه بازی و دانلود فیلم ایران قطر پنجشنبه 3 فروردین 96 ,پخش آنلاین فیلم ایران قطر پنجشنبه 3 فروردین 96 ,پخش آنلاین بازی ایران قطر پنجشنبه 3 فروردین 96 ,پخش آنلاین ایران قطر پنجشنبه 3 فروردین 96 ,گلهای بازی ایران قطر پنجشنبه 3 فروردین 96 ,پخش آنلاین گلهای ایران قطر پنجشنبه 3 فروردین 96 ,بازی ایران قطر پنجشنبه 3 فروردین 96

 

مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه

ایران : 1  Vs   قطر : 0

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی ایران از ساعت 20:30 میزبان شاگردان خورخه فوساتی در ورزشگاه جاسم بن محمد دوحه خواهد بود تا با توجه به شکست کره جنوبی و ازبکستان بلیط خود برای صعود به جام جهانی 2018 را تا اندازه زیادی اوکی کند. شاگردان کی روش که برای این بازی نسبت به بازی قبل 5 تغییر داشتند، با ترکیبی تهاجمی تر نسبت به گذشته وارد زمین شدند تا بتوانند با استفاده از بازی هجومی قطری ها، در دوحه برد بزرگی کسب کنند. با گزارش زنده این بازی با ورزش سه همراه باشید:

 

گروه A مرحله مقدماتی جام جهانی(آسیا)
تاریخ: 96/01/03؛ ساعت 20:30
استادیوم: جاسم بن حمد / تماشاگر: 10 هزار نفر
داور: لیو کوک‌من(هنگ کنگ)؛ کمک‌ها: چو چان کیت، لام نای‌کی سام و فونگ هی لایو/ ناظر داوری: اسماعیل الحافی(اردن) / ناظر بازی: روبرت تورس(گوام)

 

ترکیب تیم ملی ایران:

 

علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی، پژمان منتظری، وریا غفوری، میلاد محمدی، سعید عزت‌اللهی، احسان حاج‌صفی، مهدی طارمی، علیرضا جهانبخش(77- امید ابراهیمی)، سردار آزمون(83- مسعود شجاعی)ن و کریم انصاری‌فرد(71- وحید امیری)

سرمربی: کارلوس کیروش

 

 

ترکیب تیم ملی قطر:

 

سعد الشیب، احمد یاسر(81- علی حسن عفیف)، ابراهیم ماجد، پدرو کوریا، بوعلام خوخی، لوئیز جونیور(61- علی اسد)، کریم بوضی اف، حسن الهیدوس، اکرم عفیف، رودریگو تاباتا(77- معز علی)و سباستین سوریا

سرمربی: خورخه فوساتی

 

اخطار


میلاد محمدی(6) مهدی طارمی(85) از ایران

 

پدرو میگل(1+45) بوعلم خوخی(85)  از قطر

 

شرح نیمه اول


در شروع بازی قطر قصد داشت نمایش هجومی‌ای داشته باشد اما ایران در دقیقه 5 نخستین حمله را ترتیب داد که واکنش شعیب مهاجمان ایرانی را ناکام گذاشت؛ در ادامه بازیکنان قطر به مرور زمان صاحب توپ و میدان شدند و به دنبال نفوذ از جناحین بودند که عملکرد خط دفاعی ایران اجازه گلزنی به آنها نداد؛ بیشتر برنامه کی‌روش روی پاس‌های در عمق و بعضا استفاده از ضربات شروع مجدد بود تا با این روش به گل برسند که دو موقعیت هم ترتیب دادند اما نمایش دروازه‌بان قطری مانع از تغییر نتیجه شد؛ عنابی پوشان هم روی ضربات آزاد تاباتا و حسن الهیدوس برنامه داشتند و چند بار از سمت چپ زمین نفوذهایی انجام دادند ولی آنها نیز مثل ایران در امر گلزنی ناکام بودند تا دو تیم بدون گل به رختکن بروند.

 

شرح گل:

 

قطر صفر - ایران 1 (دقیقه 52: مهدی طارمی): حرکت در عرض و پاس بلند تماشایی انصاری‌فرد از میانه زمین، طارمی را در موقعیت تک به تک با سعد الشعیب قرار داد تا او با ضربه بغل پا به گوشه پایین دروازه قطر گل اول ایران را به ثمر رساند.

 

 

لحظات حساس


دقیقه 5: پاس در عمق بیرون پای دقیق جهانبخش را آزمون به جلوتر از خود انداخت تا با نفوذ به محوطه جریمه گلزنی کند اما سعد الشیب با خروج خود به صورت ناقص توپ را دفع کرد و در برگشت هم انصاری‌فرد بعد از دریبل مدافع مقابل‌اش توپ را به جایی که دروازه‌بان قطر بود، زد.
دقیقه 6: میلاد محمدی با دست بازیکن قطری را متوقف کرد و داور خیلی زود کارت زرد را از جیب خود بیرون کشید و به او داد.
دقیقه 8: ارسال حسن الهیدوس از روی ضربه آزاد را بیرانوند مشت کرد و در ادامه به سوریا برخورد داشت که برای لحظاتی موجب مصدومیت‌اش شد.

دقیقه 14: خطایی که روی فرار آزمون در فاصله 30 متری برای ایران به دست آمده بود را جهانبخش مستقیم به طرف دروازه قطر زد که توپ به اوت رفت.

دقیقه 23: ضربه آزاد تاباتا از پشت محوطه جریمه که با خطای پورعلی‌گنجی نصیب قطری‌ها شده بود با اختلاف کمی از کنار تیرک عمومی دروازه ایران عبور کرد.

دقیقه 26: سانتر تاباتا از روی ضربه ایستگاهی سمت چپ زمین بدون اینکه به بازیکنی برخورد داشته باشد در آغوش بیرانوند جای گرفت.
دقیقه 28: پرتاب اوت بلند حاج‌صفی به مقابل دروازه قطر را بوعلم خوخی به شکل بدی دفع کرد تا آزمون بعد از تیرک دوم با یک ضربه تماشایی روی پا شوت‌زنی کند و توپ بعد از برخورد به سعد الشعیب به کرنر برود.

دقیقه 32: اکرم عفیف پس از چند سر توپ چشم‌نواز به مدافعان ایران، توپ را روی دروازه ایران ریخت امام محمدی با ضربه پشت سر یک کرنر به قطر داد.
دقیقه 33: ارسال حسن الهیدوس از کرنر به قوس محوطه جریمه را یاسر با ضربه پای چپ والی به سمت دروازه ایران زد که بیرانوند مانع از گل شدن توپ شد.

دقیقه 38: محمدی از جناح چپ زمین توپ را ارسال کرد که ضربه سر انصاری‌فرد در مقابل دروازه قطر با فاصله به بیرون رفت.
دقیقه 39: حاج‌صفی پس از یک و دو با جهانبخش از سمت چپ به دروازه قطر نزدیک شد اما با نرسیدن مهاجمان ایران خود از زاویه بسته شوت‌زنی کرد که واکنش شعیب یک کرنر برای ایران رقم زد.

دقیقه 45: بوضیاف با حرکت از سمت چپ و نفوذ در عرض به سمت دروازه ایران شوت پر قدرتی زد که توپ پس از برخورد به پورعلی‌گنجی دور شد.

دقیقه 48: حسن الهیدوس ضربه آزاد را خیلی سریع برای سوریا فرستاد اما قبل از او بیرانوند با خروج موفق توپ را دور کرد.

دقیقه 57: سانتر غفوری را طارمی با ضربه عنکبوتی به طرف دروازه قطر زد که شعیب برابر آن ایستاد.
دقیقه 58: جهانبخش با شوت چرخشی راه دور دروازه قطر را تهدید کرد که شعیب توپ را دراختیار گرفت.
دقیقه 60: ضربه پای چپ جونیور از پشت محوطه جریمه با فاصله زیادی از دروازه ایران راهی اوت شد.

دقیقه 64: ابراهیم ماجد شوت پر قدرتی از راه دور زد که بیرانوند روی این توپ دفع ناقصی داشت اما پیش از آنکه سوریا گلزنی کند دروازه‌بان ایران اشتباه خود را با پرش بلند به سمت توپ جبران کرد.

دقیقه 70: پاس عالی جهانبخش از بین پاهای مدافع قطری آزمون را در فرصت گلزنی قرار داد که شوت او بی‌حاصل در دستان شعیب جای گرفت.
دقیقه 70: پاس آزمون در شرایط سختی به جهانبخش رسید که شوت پای چپ زمینی او از پشت محوطه جریمه بدون خطر به اوت رفت.
دقیقه 72: تاباتا با نفوذ به محوطه جریمه ایران با بیرانوند برخورد کرد و اعتقاد به پنالتی داشت اما داور هنگ کنگی یک کرنر برای قطری‌ها گرفت.
دقیقه 73: ضد حمله تند و تیز ایران آنها را در موقعیت 4 به 2 قرار داد اما پاس بد آزمون و برگشت آن توسط طارمی را آزمون بی‌حاصل به اوت زد.
دقیقه 74: سر توپ و شوت پای چپ جهانبخش پس از برخورد به ماجد در دستان شعیب قرار گرفت.
دقیقه 75: پاس امیری و ضربه بغل پای طارمی از بالای دروازه قطر به اوت رفت.

دقیقه 88: پرتاب دست دیدنی بیرانوند به پشت مدافعان قطری، حاج‌صفی را در بهترین فرصت گلزنی قرار داد اما شوت او پس از حمل توپ زیاد حاصلی در پی نداشت.
دقیقه 89: فرار امیری و پاس او را طارمی با شوت کم دقت به بیرون زد.

دقیقه 2+90: ضربه فنی امیری از داخل محوطه جریمه با کمترین فاصله به اوت رفت.
دقیقه 3+90: بوعلم خوخی قصد داشت با شوت بغل پا از  پشت 18 قدم دروازه بیرانوند را باز کند اما توپ با اختلاف کمی از کنار تیرک راهی اوت شد.

دقیقه 4+90: بیرانوند برابر شوت سوریا بهترین واکنش را داشت تا دروازه ایران برای ششمین مسابقه متوالی بسته بماند.

 

بهترین بازیکن


سعید عزت‌اللهی با وجود سن پایین مثل همیشه نقش یک با تجربه را ایفا کرد و با میدان‌داری‌ای که به نمایش گذاشت اجازه نداد حملات قطری‌ها شکل بگیرد و فرصت چندانی داشته باشد؛ او با قطع توپ‌های بازیکنان مقابل خود و نظم دادن به بازی ایران نمایش موثری در پیروزی ایران داشت.
پورعلی‌گنجی و منتظری هم از بازیکنان موثر ایران در این دیدار بودند.


اتفاق ویژه


تیم ملی ایران که در 1590 روز گذشته هیچ باختی در بازی‌های رسمی نداشت امشب هم موفق شد به این روند ادامه دهد و در دوحه به پیروزی یک بر صفر برسد تا صعود به جام جهانی 2018 را نزدیک‌تر از همیشه به خود ببیند.

 

در حاشیه


* سرمربی و تعدادی از بازیکنان تیم ملی پیش از شروع مسابقه در زمین چمن ورزشگاه حاضر شدند.
* هواداران ایرانی به مانند همیشه استقبال خوبی از این بازی داشتند.
* مهدی تاج و اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال این بازی را از نزدیک تماشا خواهند کرد.
* حاج‌صفی کاپیتان ایران در این مسابقه است.
* برخلاف تصور هواداران قطری حضور پُر رنگی در استادیوم ندارند.
* نیمکت‌نشینی رامین رضاییان، رضا قوچان‌نژاد، امید ابراهیمی و سید جلال حسینی از نکات قابل توجه ترکیب ایران است.

* کی‌روش به اعتراض‌های لحظات ابتدایی فوساتی به داوری مسابقه معترض شد و درگیری لفظی با او پیدا کرد.
* در دقیقه 14 بعد از خطای ماجد روی آزمون، بازیکنان ایران اعتقاد به دادن اخطار به بازیکن قطری داشتند که داور چنین تصمیمی نگرفت.

* پس از حضور شجاعی در زمین، بازوبند کاپیتانی به او داده شد.


نتیجه بازی ایران و قطر 3 فروردین 96، نتیجه بازی فوتبال ایران و قطر 3 فروردین 96، نتیجه بازی ایران و قطر امروز، نتیجه بازی ایران و قطر امشب، نتیجه بازی ایران و قطر دیشب، فیلم خلاصه بازی ایران و قطر 3 فروردین 96، فیلم گلهای بازی ایران و قطر 3 فروردین 96، فیلم گلهای ایران و به قطر 
  

 ترکیب تیم ملی ایران برای بازی با قطر 3/1/1396

تیم ملی ایران فردا در اولین بازی خود در دور برگشت رقابت های انتخابی جام جهانی به دیدار تیم قطر خواهد رفت.


به گزارش "ورزش سه"، شاگردان کارلوس کی روش فردا در حالی به مصاف تیم قطر خواهند رفت که اشکان دژاگه را به دلیل مصدومیت همراه تیم ملی نخواهیم دید و هم چنین وضعیت آمادگی علیرضا جهانبخش برای این دیدار هنوز مشخص نشده است. دیدار برابر تیم ملی قطر یکی از حساس ترین و تعیین کننده ترین دیدارهای تیم ملی در دور انتخابی جام جهانی خواهد بود. تیم قطر با سرمربی جدید خود در صورت عدم کسب پیروزی شانسی برای حضور در جام جهانی 2018 نخواهند داشت و با تمام قوا به دیدار ملی پوشان ایران خواهند آمد. از طرفی تیم ملی دو دیدار نسبتا آسان با تیم های چین و سوریه در ورزشگاه آزادی خواهد داشت و پیروزی برابر قطر راه صعود به جام جهانی را تا حد زیادی هموار خواهد نمود. ترکیب احتمالی تیم ملی با توجه به اخبار رسیده از اردوی تیم ملی به شرح زیر خواهد بود، هر چند ممکن است کارلوس کی روش تا شروع این دیدار سورپرایزهایی را در آستین خود داشته باشد.

 

دروازه بان:

 

علیرضا بیرانوند: قطعی ترین انتخاب کی روش برای تقابل با قطر علیرضا بیرانوند خواهد بود. دروازه بان اول تیم ملی هنوز گلی را در رقابت های مقدماتی جام جهانی دریافت نکرده است و امیدوار است با ثبت یک کلین شیت دیگر رکورد ویژه ای از خود به جای بگذارد. بیرانوند در آخرین دیدار تیم ملی ایران برابر سوریه به دلیل مصدومیت غایب بود اما در مصاف فردای تیم ملی مشکلی برای بازی ندارد.

 

 

مدافعین:

 

سید جلال حسینی: سید جلال حسینی در دور رفت رقابت ها سابقه ی حضور در تیم برتر مقدماتی جام جهانی را دارد و علاوه بر عملکرد فوق العاده اش در خط دفاعی که مانع باز شدن دروازه ی تیم ملی شده است، یک گل سه امتیازی برابر ازبکستان نیز به ثمر رسانده است. سید جلال امید اول تیم ملی در قلب خط دفاعی محسوب می شود که می تواند روی ضربات سر نقش تعیین کننده ای ایفا کند. هر چند ممکن است کی روش زوج منتظری و پورعلی گنجی را به دلیل حضور در فوتبال قطر و آشنایی با جو فوتبال این کشور به حسینی ترجیح دهد.

 

پژمان منتظری: منتظری در روزهای اخیر در تمرینات تیم ملی حضور فعالی داشته و در نقش مترجم نیز در خدمت کارلوس کی روش بوده است. شماره 33 تیم ملی در سال های گذشته همواره مورد اعتماد کی روش بوده و به نظر او به مانند دیدار رفت زوج سید جلال در مرکز خط دفاعی خواهد بود. حضور پورعلی گنجی به جای منتظری نیز بسیار محتمل به نظر می رسد.

 

 

وریا غفوری: در روزهای گذشته کارلوس کی روش  بارها از غفوری در تمرینات، در نقش دفاع راست تیم ملی استفاده کرده است و سعی در هماهنگی این بازیکن و رضاییان در سمت راست تیم ملی داشته است. عملکرد خوب وریا در ماه های اخیر در تیم استقلال و مصدومیت جزیی جهانبخش باعث شده تا کی روش روی این بازیکن برای تقابل با قطر حساب ویژه ای باز کند. غفوری را در ترکیب ثابت تیم ملی خواهیم داد مگر آنکه علیرضا جهانبخش به آمادگی مطلوب برای دیدار با قطر برسد.

 

میلاد محمدی: عملکرد بسیار خوب محمدی در دور رفت بازی ها او را به ترکیب ثابت تیم ملی تحمیل کرد و اکنون این بازیکن انتخاب اول کارلوس کی روش در سمت چپ خط دفاعی می باشد. محمدی در تمرینات اخیر تیم ملی بسیار با انگیزه ظاهر شده تا نشان دهد برای بازی در دوحه آماده است.

 

سعید عزت اللهی: هافبک 20 ساله تیم ملی که اخیرا به تیم ماخاچ قلعه پیوسته است یکی از سورپرایز های کی روش در دور رفت رقابت ها بود که اتفاقا عملکرد بسیار خوبی هم از خود به نمایش گذاشت. عزت اللهی در ماه های اخیر تجربه ی بازی در لیگ قهرمانان اروپا را نیز به دست آورده است و از این رو دیگر بازیکنی کم تجربه در میانه میدان محسوب نمی شود. زوج او و حاج صفی در دیدار برابر ازبکستان و کره جنوبی فوق العاده ظاهر شدند.

 

احسان حاج صفی: پس از گذراندن یک جلسه محرومیت برابر سوریه، حاج صفی آماده است تا بار دیگر پیراهن تیم ملی را بر تن کند. این بازیکن در دور رفت رقابت ها و در دیدار با قطر نمایشی ضعیف در سمت چپ خط دفاعی از خود به اجرا گذاشت که همین باعث شد تا در دومین دیدار تیم ملی نیمکت نشین شود. اما کی روش با تغییر پست حاج صفی به عنوان هافبک دفاعی تحول بزرگی در مرکز زمین ایجاد کرد تا حاج صفی یکی از ستاره های تیم ملی در دیدار برابر ازبکستان و کره جنوبی باشد. به نظر می رسد سرمربی تیم ملی بار دیگر به حاج صفی و عزت اللهی در مرکز زمین اعتماد کند و مسئولیت از کار انداختن خط هافبک عنابی ها را به این دو بازیکن بسپارد.

 

رامین رضاییان: اخراج از تیم پرسپولیس هم هرگز در اعتماد کی روش به رضاییان خللی ایجاد نخواهد کرد تا به مانند دیدارهای گذشته تیم ملی این بازیکن در ترکیب ثابت تیم ملی قرار داشته باشد. تنها تغییر احتمالی برای رضاییان تغییر پست اش خواهد بود که با غیبت احتمالی جهانبخش ، این بازیکن در سمت راست خط هافبک به بازی گرفته خواهد شد و وریا غفوری جایگزین او در خط دفاعی خواهد شد. 

 

 

مسعود شجاعی: با غیبت اشکان دژاگه شانس شجاعی برای حضور در زمین مسابقه افزایش یافته است و نظر به اینکه تیم ملی در مرکز زمین بازیساز تخصصی نخواهد داشت، احتمالا این بازیکن را در زمین مسابقه خواهیم دید. شجاعی در روزی که کاپیتان احتمالی تیم ملی خواهد بود وظیفه ی سنگینی را در خط میانی به دوش خواهد کشید. 

 

مهدی طارمی: آنطور که از اردوی تیم ملی به گوش می رسد طارمی بار دیگر در پست وینگر چپ به بازی گرفته خواهد شد و سرمربی تیم ملی بار دیگر به او اعتماد خواهد کرد. طارمی ده روز پیش از دیدار تیم ملی سابقه گلزنی در کشور قطر را داشته و می تواند اولین گل خود در رقابت های مقدماتی جام جهانی را به ثمر برساند. اگر چه حضور به عنوان وینگر نشان می دهد که وظیفه ی اصلی این بازیکن در جدال با قطر گلزنی نخواهد بود. 

 

سردار آزمون: ترافیک سنگین در خط حمله ی تیم ملی دست کی روش را برای هر تغییری باز گذاشته است، اما به نظر می رسد انتخاب اول سرمربی تیم ملی به مانند دیدار رفت دو تیم، سردار آزمون خواهد بود. آزمون نیز در آخرین دیدار تیم ملی برابر سوریه محروم بود و بسیاری از کارشناسان غیبت او را مانع گلزنی تیم ملی در آن دیدار دانستند. آزمون در جام ملت های آسیا سابقه ی گلزنی به قطر را دارد و امید اول تیم ملی برای گلزنی برابر عنابی ها محسوب می شود. هر چند انتخاب بین او و گوچی سخت ترین تصمیم کی روش خواهد بود.

 

 

امید ابراهیمی : عملکرد فوق العاده ی امید در ماه های اخیر باعث شده تا کی روش پس از سال ها نگاه ویژه ای به این بازیکن داشته باشد. با غیبت دژاگه ، ابراهیمی احتمالا در میانه میدان و تهاجمی بازی خواهد کرد و می تواند در طول بازی جایگاهش را با حاج صفی عوض کند . در صورت حضور ابراهیمی در برابر قطر ، این دومین حضور پیاپی این بازیکن در زمین مسابقه با لباس تیم ملی خواهد بود . 

 


علیرضا جهانبخش :  علیرغم آنکه جهانبخش به دلیل مصدومیت تنها در یک جلسه ی تمرینی حضور پیدا کرده است ، اما با غیبت دژاگه به نظر می رسد کی روش از این بازیکن در ترکیب اصلی تیم ملی استفاده نماید. جهانبخش در دیدار رفت یک گل فوق العاده به ثمر رساند و با توجه به درخشش در دیدارهای اخیر آلکمار ، بازیکنی تعیین کننده در دیدار با قطر خواهد بود . گفتنی است در صورتی که جهانبخش به آمادگی مطلوب دست نیابد رضاییان یک خط جلوتر خواهد آمد و غفوری در سمت راست خط دفاعی حضور خواهد یافت.


پیش بازی ایران و قطر


وبسایت رسمی برنامه نود - دیدارهای انتخابی جام جهانی در آسیا از فردا وارد دور برگشت می‌شود.


هفته ششم مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه

قطر- ایران، گروه A آسیا

پنجشنبه 3 فروردین 96 / ساعت 20:30 در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه


به گزارش وب سایت برنامه نود، تساوی در باتلاق مالزی مقابل سوریه حاشیه امنیت تیم ملی در گروه A مقدماتی جام جهانی را از بین برد.


فردا در شروع دور برگشت دیدارهای انتخابی جام جهانی در منطقه آسیا ایران میهمان قطر است. دیداری سخت و سرنوشت ساز.


در جدول رده بندی ایران ۱۱ امتیازی در صدر قرار دارد اما دو تیم کره جنوبی و ازبکستان با ۱۰ و ۹ امتیاز در نزدیکی ایران به سر می برند.


از طرفی قطر که شروع بسیار ضعیفی در این رقابتها داشت با تغییر مربی و آمدن فوساتی جان تازه‌ای گرفته و برای سوم شدن و حضور در بازی پلی آف تلاش می کند.


 در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در منطقه آسیا ۱۲ تیم در دو گروه ۶ تیمی قرار دارند. در گروه A آسیا ایران، قطر، چین، سوریه، کره جنوبی و ازبکستان باهم رقابت دارند و در گروه دیگر ژاپن، امارات، تایلند، عراق، عربستان و استرالیا دیده می شوند.


فرمول صعود هم همان فرمول همیشگی است تیم های اول و دوم مستقیما راهی روسیه می شوند و تیم پنجم آسیا هم پای به بازی پلی آف می گذارد.با این حساب تیم ملی باید به دنبال اول یا دوم شدن در گروه خود باشد. سه تیم ایران، ازبکستان و کره جنوبی برای صعود مستقیم باهم رقابت دارند.


ایران در دور رفت بدون حتی یک گل خورده و با ۱۱ امتیاز در صدر قرار گرفت و از شرایط بسیار خوبی برای صعود برخورددار است. با این حال بازی فردا یک بازی مهم خواهد بود. ایران اگر ببازد فرصت صدرنشینی را به کره جنوبی و ازبکستان می دهد اما تساوی هم می تواند نتیجه بدی نباشد. برد که نتیجه ایده آلی است و باتوجه به بازی خانگی مقابل چین

نتیجه بازی ایران و قطر 3 فروردین 95 | دانلود فیلم گل ها 

حریف زخم خورده


ایران در بازی رفت به شکل معجزه آسایی با دوگل دقایق پایانی  رضا قوچان نژاد و علیرضا جهانبخش قطر را برد اما این قطر با آن قطر فرق می کند.


تغییر مربی تیم قطر را به تیم بهتری تبدیل کرده است. قطر بعد از شروع ضعیفش دانیل کارنو اروگوئه‌ای را برکنار کرد و دوباره دست به دامن خورخه فوساتی شد. این مربی اروگوئه ای ۶۴ ساله برای رسیدن به رده سوم تلاش می کند.


قطر تیم خطرناکی است در بازی الریان-پرسپولیس مشخص شد که بازیکنان دوتابعیتی قطر چه کیفیت بالایی دارند.ترکیب قطر شامل بازیکنانی است که در لیگ ستارگان این کشور توپ می زنند. البته آنها یک لژیونر هم دارند. اکرم عفیف بازیکن اسپورتیگ خیخون اسپانیا است. بیشتر بازیکنان قطر را بازیکنان سه تیم لخویا، الریان و السد تشکیل می دهند. همه می دانند چندین بازیکن این تیم هم اصلیتی قطری ندارند و پس از چند سال اقامت در قطر مجوز بازی برای این تیم آسیایی را کسب کردند.


پیش از بازی رفت کارلوس کی‌روش قطر را تیمی بی هویت خواند و همین موضوع مورد اعتراض قطری ها قرار گرفت. معروف ترین خارجی های قطر، زوج اروگوئه ای- برزیلی خط حمله این تیم متشکل از سوریا و تاباتا است. این دو بازیکن در دیدار الریان- پرسپولیس کارایی خود را نشان دادند.


بازی رفت ایران و قطر دیداری جنجالی شد. درگیری های پایان بازی موجب محرومیت چند بازیکن ایران و جواد نکونام شد. بدون تردید قطری ها برای جبران آن اتفاقات و پاسخ دادن به صحبت های کی‌روش انگیزه زیادی خواهند داشت.


در دیگر بازی های گروه اول آسیا، فردا ازبکستان میهمان سوریه است و کره جنوبی به مصاف چین می رود. اگر چین و سوریه بتوانند میهمان های خود را متوقف کنند کمک شایانی به ایران خواهند کرد.


ترکیب جدید کی‌روش

کارلوس کی‌روش برای بازی فردا احتمالا با ترکیبی غیرقابل پیش بینی به میدان می رود. او سعی کرده تمرینات تیم را از چشم ها پنهان کند. بازی با عراق که به شکست ایران منجر شد هم پشت درهای بسته برگزار شد.


با این حال در درون دروازه علیرضا بیرانوند گزینه اول است.. در قلب دفاعی از بین مرتضی پورعلی گنجی، سیدجلال حسینی و پژمان منتظری یکی بیرون می نشیند. در سمت راست شاید رامین رضاییان جای خود را به وریا غفوری بدهد و رامین به خط هافبک منتقل شود. احتمال ثابت بازی کردن امید ابراهیمی هم زیاد است. سردار آزمون هم احتمالا گزینه اصلی خط حمله است.


جدول رده بندی:

قطر: پنجم، ایران: اول


دیگر بازی‌های گروه:

چین- کره جنوبی، سوریه- ازبکستان


نتیجه بازی رفت: ایران ۲- قطر صفر


نتایج قبلی:

قطر:

ایران ۲- قطر صفر، قطر صفر- ازبکستان یک، کره جنوبی ۳- قطر۲، قطر یک- سوریه صفر، چین صفر- قطر صفر.


ایران:

ایران ۲- قطر صفر، چین صفر- ایران صفر، ازبکستان صفر- ایران یک، ایران یک- کره جنوبی صفر، سوریه صفر- ایران صفر


جایگاه در رده بندی فیفا:

ایران: ۳۳ / قطر: ۸۴.


آمار ویژه:

*در بین بازیکنان ایران پنج بازیکن سابقه گل زدن به قطر را دارند؛ رضا قوچان نژاد، اشکان دژاگه و احسان حاج صفی ۲گل، سردار آزمون و علیرضا جهانبخش یک گل.


*از بین بازیکنان ایران مرتضی پورعلی گنجی و پژمان منتظری در تیم های قطری توپ می زنند.


*در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ ایران و قطر چهار بار برابر هم قرار گرفتند. سه بازی مساوی شد و یک بار ایران به برد رسید.


*کارلوس کی روش شش بار مقابل قطر مربی گری کرد که حاصلش سه برد و سه تساوی بوده است.


*این دو تیم در راه جام جهانی ۹ بار با هم بازی کردند نتیجه کار برای ایران ۵ برد، ۳ مساوی و یک باخت بوده است. ایران حدود ۹ سال است به قطر نباخته است.*تیم ملی در هنوز در این رقابتها گلی دریافت نکرده است.


* ایران در چهار بازی اخیر مقابل قطر گل نخورده است.


سابقه تقابل دو تیم:

تعداد بازی

برد ایران

مساوی

برد قطر

۲۱

۱۳

۵

۳

 

داور: لیو کوک مان( هنگ کنگ)

 

انتهای پیام/

 

ساعت بازی ایران قطر 3 فروردین 96

تیم ملی فوتبال ایران روز پنج‌شنبه ششمین دیدار خود از مرحله انتخابی جام جهانی 2018 در دوحه مقابل قطر صف‌آرایی می‌کند.

دور برگشت جام جهانی 2018 روسیه سوم فروردین با برگزاری 10 دیدار آغاز می‌شود که تیم ملی فوتبال ایران نیز در نخستین دیدار از دور برگشت در قطر میهمان تیم ملی این کشور خواهد بود. این دیدار ساعت 20:30 دقیقه به وقت تهران برگزار می‌شود. بازی رفت دو تیم با پیروزی شاگردان کی‌روش به پایان رسید.

ایران در دور رفت این مسابقات با 11 امتیاز در صدر جدول گروه و قطر با 4 امتیاز در رده پنجم جای گرفته است. بعد از ایران تیم‌های کره‌جنوبی با 10، ازبکستان با 9، سوریه با 5، قطر با 4 و چین 2 امتیاز در رده‌های دوم تا ششم قرار دارند.

عکس عملکرد تیم‌های ملی ایران و قطر

مقایسۀ عملکرد تیم‌های ملی ایران و قطر در انتخابی جام جهانی 2018

1889949 بازی ایران   قطر ( 3 فروردین 96 ) تصاویر ، فیلم و نتیجه بازی

* تیم ملی ایران

تیم ملی فوتبال ایران که در یکی دو ماه گذشته روزهای پرالتهابی را سپری کرده بود، در آغاز اردوی خود، چهره جدیدی را در نبود دستیاران ایرانی کی‌روش به خود گرفت. تیم ملی ایران قبل از این دیدار  با قطر،در تهران دیداری را مقابل عراق انجام داد که در نبود لژیونرهای خود پس از سه سال 9 ماه مقابل تیمی از آسیا شکست خورد.

با این حال کی‌روش بارها اعلام کرده که تنها هدفش کسب پیروزی و برداشتن گام بلندی برای رسیدن به جام جهانی 2018 است و با اضافه شدن لژیونرها امیدواری‌ها برای پیروزی ایران زیاد است.

کی‌روش در این دیدار  همه ملی پوشان دعوت شده را در اختیار دارد و جواد نکونام، دستیار کارلوس کی‌روش نیز در این دیدار محروم است؛ هر چند نکونام در تمرینات تیم ملی هم حاضر نشده است.

تیم ملی ایران پس از بازی با قطر خود را برای دیدار هشتم فروردین‌ماه مقابل چین آماده می‌کند.

00 11 بازی ایران   قطر ( 3 فروردین 96 ) تصاویر ، فیلم و نتیجه بازی

* تیم ملی قطر

عنابی‌ها که امید زیادی برای صعود به جام‌جهانی 2018 داشتند در دور رفت نتایج ناامیدکننده‌ای را کسب کردند و در حال حاضر با هفت امتیاز نسبت به ایران در رده پنجم قرار دارند. آنها برای زنده نگه داشتن امیدهای خود باید ایران را شکست دهند تا تغییری در جایگاه خود به وجود بیاورند.

قطری‌ها در حالی که در بازی رفت تا دقیقه 90 دروازه خود را بسته نگه داشته بودند روی اشتباه مدافع خود گل نخست را از ایران دریافت کردند و پس از زدن گل دوم از سوی ایران با شکست زمین را ترک کردند.

0 5 بازی ایران   قطر ( 3 فروردین 96 ) تصاویر ، فیلم و نتیجه بازی

* ایران و قطر

تیم‌های ملی ایران و قطر تاکنون 20 بار برابر هم صف‌آرایی کردند که حاصل آن 12 پیروزی، 5 تساوی و سه شکست برای ایران بوده است. همچنین ایران و قطر هشت بار در دیدارهای مقدماتی جام جهانی برابر هم به میدان رفته‌اند که حاصل آن چهار برد، سه تساوی و یک شکست برای ایران بوده است. بازی رفت دو تیم با حواشی مختلفی همراه شد که همین موضوع انگیزه‌های دو تیم را برای پیروزی در این دیدار افزایش داده است.

0000 2 بازی ایران   قطر ( 3 فروردین 96 ) تصاویر ، فیلم و نتیجه بازی

برنامه سایر دیدارهای این مرحله به این شرح است:

گروه A

چین- کره‌جنوبی، ساعت 16:05

سوریه- ازبکستان، ساعت 16:30

قطر- ایران، ساعت 20:30

گروه B

تایلند- عربستان، ساعت 16:30

عراق- استرالیا، ساعت 16:30

امارات- ژاپن، ساعت 20

قیمت بلیت‌های بازی ایران و قطر

زمان فروش و قیمت بلیت‌های دیدار تیم ملی فوتبال ایران و قطر مشخص شد.

تیم های ملی فوتبال ایران و قطر از ساعت ۲۰:۳۰ روز پنجشنبه این هفته در چارچوب دور برگشت مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در دوحه به مصاف هم خواهند رفت. فروش بلیت‌های این بازی از ساعت 16 آغاز می‌شود و قیمت‌های 50 تا 100 ریال قطری دارند.

نتیجه بازی ایران و قطر 3 فروردین 95 | دانلود فیلم گلها 

 نتیجه بازی ایران و قطر 3 فروردین 96، نتیجه بازی فوتبال ایران و قطر 3 فروردین 96، نتیجه بازی ایرانو قطر امروز، نتیجه بازی ایران و قطر امشب،

سکوهای شماره 1 و 10 جایگاه‌های VIP ورزشگاه السد هستند که قیمت بلیت این بخش 100 ریال قطری است. سکوهای شماره 4 تا 9 نیز به هواداران تیم ملی قطر اختصاص دارد و هواداران تیم ملی ایران نیز در سکوهای شماره 2 مستقر خواهند شد و سکوی شماره 3 نیز به دلیل ایجاد فاصله میان هواداران 2 تیم آزاد خواهد بود.

درهای ورزشگاه نیز از ساعت 16 به روی هواداران باز خواهد شد.
 
منبع : ورزش3 / مای پیکس لاو

اگر امکان دارد آن را به فارسی رایانامه کنید

تاریخ و ساعت پخش بازی ایران قطر 96 | پنجشنبه 3 فروردین 

1396 + دانلود فیلم خلاصه بازی ایران قطر 3 فروردین 96 + کلیپ گل های بازی ایران با قطر  ساعت شروع بازی ایران قطر3 فروردین 96 + نتیجه.
تاریخ و ساعت پخش بازی ایران قطر 96 | پنجشنبه 3 فروردین 96 | نتیجه و دانلود گلها، ساعت پخش زنده بازی ایران و قطر 3 فروردین 95 امروز | نتیجه و فیلم، بازی ایران - قطر 1395/01/03، تیم ملی ایران، نتیجه بازی فوتبال ایران و قطر 3 فروردین 95 + فیلم، قطر- ایران در حال و هوایی دیگر، نگاهی به بازی رفت ایران – قطر، ساعت بازی ایران و قطر 3 فروردین 95 | پخش زنده | نتیجه و فیلم، ساعت پخش زنده بازی ایران و قطر 3 فروردین 95 امروز + نتیجه و فیلم، پخش زنده بازی قطر و ایران تاریخ 96/01/03، پخش بازی ایران و قطر از شبکه سه سیما، پخش زنده شبکه 3، پخش زنده و انلاین بازی ایران،نتیجه دیدار فوتبال ایران و قطر، برچسب بازی ایران و قطر، بازی ایران - قطر ( 3 فروردین 96 ) تصاویر ، فیلم و نتیجه بازی، تاریخ و ساعت
نتیجه بازی ایران و قطر 3 فروردین 96 | دانلود گلها و فیلم خلاصه بازی
تاریخ انتشار : پنجشنبه 03 فروردين 1396 ساعت: 16:51
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]