نتیجه بازی ایران چین 8 فروردین 96 + دانلود گلها و خلاصه

آخرین ارسال های انجمن

کمی طاقت داشته باشید...
عنوانپاسخبازدیدتوسط
03854majalefarsi
02868majalefarsi
02744majalefarsi
02020majalefarsi
01403majalefarsi
01330majalefarsi
02772majalefarsi
02058majalefarsi
06429majalefarsi
02421majalefarsi
02847majalefarsi
03771majalefarsi
02872majalefarsi
03554majalefarsi
09244majalefarsi
03960majalefarsi
03417majalefarsi
03942majalefarsi
011895majalefarsi
03782majalefarsi

اخبار ایران و جهان , اخبار ورزشی ,

نتیجه بازی ایران چین 8 فروردین 96 + دانلود گلها و خلاصه

نتیجه بازی ایران چین 8 فروردین 96 + دانلود گلها و خلاصه

 خلاصه بازی و گلهای ایران چین سه شنبه 8 فروردین 96 ,دانلود خلاصه بازی و گلهای ایران چین سه شنبه 8 فروردین 96 ,فیلم خلاصه بازی و گلهای ایران چین سه شنبه 8 فروردین 96 ,دانلود فیلم خلاصه بازی و گلهای ایران چین سه شنبه 8 فروردین 96 ,پیش بازی خلاصه بازی و گلهای ایران چین سه شنبه 8 فروردین 96 ,پخش آنلاین خلاصه بازی و گلهای ایران چین سه شنبه 8 فروردین 96 ,پخش آنلاین بازی و گلهای ایران چین سه شنبه 8 فروردین 96 ,دانلود بازی ایران چین سه شنبه 8 فروردین 96 ,خلاصه گل های ایران چین سه شنبه 8 فروردین 96 ,خلاصه بازی ایران چین سه شنبه 8 فروردین 96 ,دانلود فیلم ایران چین سه شنبه 8 فروردین 96 ,خلاصه بازی و دانلود فیلم ایران چین سه شنبه 8 فروردین 96 ,پخش آنلاین فیلم ایران چین سه شنبه 8 فروردین 96 ,پخش آنلاین بازی ایران چین سه شنبه 8 فروردین 96 ,پخش آنلاین ایران چین سه شنبه 8 فروردین 96 ,گلهای بازی ایران چین سه شنبه 8 فروردین 96 ,پخش آنلاین گلهای ایران چین سه شنبه 8 فروردین 96 ,بازی ایران چین سه شنبه 8 فروردین 96

نتیجه بازی ایران چین 8 فروردین 96 + دانلود گلها و خلاصه بازی ایران چین سه شنبه هشتم 8 فروردین 1396

دانلود گل ایران به چین 8 فروردین 96 ، دانلودگل های بازی ایران چین 8 فروردین 1396

China's score Iran on Tuesday 8 Persian Farvardin 96

Iran Soccer Results china 8 farvardin 1396

نتیجه بعد از بازی در همین پست

نتیجه تصویری برای نتیجه بازی ایران چین 8 فروردین 96 + سه شنبه هشتم فروردین 1396 + دانلود گلها و خلاصه گل

 

 

 

برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 

 

نتیجه بازی ایران, نتیجه بازی امروز ایران, دانلود گل ایران به, دانلود گلهای بازی ایران, دانلود گل های بازی ایران, دانلود گلهای بازی امروز ایران, iran, china, ایران, چین

تاریخ برگزاری: سه شنبه هشتم فروردین ماه ۱۳۹۶

ساعت پخش زنده بازی ایران و چین 8 فروردین 96 | نتیجه و

  از شبکه سه. مشاهده نتیجه و فیلم گلها و خلاصه بازی امروز - بزودی ... ساعت بازی فوتبال ایران و چین (مقدماتی جام جهانی) 8 فروردین 96بازی تیم های 

زمان و شبکه پخش کننده: ساعت ۱۶:۳۰ بصورت زنده و مستقیم از شبکه سه سیما

سه شنبه 8 فروردین 96 | مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه - دانلود

بازی فوتبال بین دو تیم ملی ایران و چین در ورزشگاه بزرگ آزادی

دوشنبه 7 فروردین 1396  ساعت بازی ایران و چین سه شنبه 8 فروردین 96 + نتیجه و فیلم. مشاهده نتیجه و فیلمگلها و خلاصه بازی امروز - بزودی  تیم‌های ملی فوتبال ایران و چین از هفته هفتم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی روسیه روز سه شنبهاز ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه آزادیچینایران 1 - فیلم بازی + گل.

از مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در قاره آسیا گروه A

بازی فوتبال ایران چین 8 فروردین 96 در کدام کشور است 

خلاصه بازی فوتبال ایران قطر مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ –8 فروردین ۹۶ ترکیب بازی  سه‌شنبه 1 فروردین 1396 ساعت 21:51 تاریخ و ساعت پخش بازی ایران نتیجه نهایی : ایران - قطر دانلود فیلم گل ایران 8 فروردین 96 ساعت بازی ایران 96 | نتیجه و دانلود گلهای بازی ایران با چین سه شنبه 8 فروردین 1396 + دانلود 

iran  =1   vs  0 = china

 

به گزارش "ورزش‌ سه"، تیم ملی فوتبال کشورمان یک هفته پس از پیروزی در قطر و تثبیت صدرنشینی خود در تهران به میدان می روند، آنها در این دیدار با شاگردان مارچلو لیپی نامدار روبرو خواهند شد، بازیکنانی که پس از حضور این مربی روی نیمکت خود با تفاوت ویژه ای در دیدار برابر کره جنوبی حاضر شدند و توانستند از پس این حریف نامدار بگذرند. البته آنها با اختلاف امتیاز نسبتا زیادی نسبت به شاگردان کارلوس کی روش در رده پنجم گروه اول قرار دارند و در طرف مقابل تیم ملی کشورمان نیز با 14 امتیاز در صدر جدول رده بندی این گروه قرار دارند.

 

 

 

هفته هفتم رقابت های مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا، ورزشگاه آزادی تهران، سه شنبه 08/01/96 ساعت 16:30

داور: محمد تاکی(سنگاپور)                 کمک ها: لی زیلیانگ و رونی کوه مین کیات (سنگاپور) 

 

 

 

 

اخطار:


سعید عزت اللهی(38) -مسعود شجاعی(39)- علیرضا جهانبخش(63) از ایران

 

هونگ بو(81) از چین

 

 

 

 

تیم ملی ایران:
علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، پژمان منتظری، وریا غفوری (79 رامین رضاییان)، میلاد محمدی، سعید عزت اللهی، امید ابراهیمی، مسعود شجاعی، علیرضا جهانبخش(88 وحید امیری)، مهدی طارمی و رضا قوچان نژاد(71 سردار آزمون)
سرمربی: کارلوس کی روش

 

 

 

 

 

تیم ملی چین:
ژنگ چنگ، می فانگ، جیانگ ژیپنگ، ژانگ لینپنگ، ژانگ ژی ژه(46 هوانگ بوان)، فنگ ژیائوتینگ، ژانگ یانگ(46 لی وو)، ژانگ ژی، ووی ژی(48 این هونگ بو)، گائو لین و یو دابائو
سرمربی: مارچلو لیپی

 

 

 

 

شرح گل: 

 


ایران 1 چین 0 (دقیقه 46، مهدی طارمی): اولین حرکت ملی پوشان کشورمان در نیمه دوم یک گل برای آنها به همراه داشت و باز هم مهدی طارمی در متن این گل قرار داشت. ارسال بلند ملی پوشان ایران با ضربه سر ناقص شجاعی به طارمی رسید و او نیز با ضربه ای روپا برای اولین بار دروازه چینی ها را باز کرد.

 

 

 

 

 

 

 

شرح نیمه اول

 


ملی پوشان کشورمان پس از حملات زیادی که روی دروازه حریف داشتند در نهایت نتوانستند راهی به دروازه این تیم پیدا کنند تا بدون گل 45 دقیقه اول را به اتمام برسانند. 


همانطور که قابل پیش بینی بود بازی با حملات ایران آغاز شد و در حالی که تنها دقایقی از بازی گذشته بود اولین خطرات را روی دروازه حریف ایجاد کردند، خطراتی که سودی برای ایران نداشت، البته با گذشت دقایقی از بازی نه تنها حملات ملی پوشان ایران کمتر نشد که بازیکنان این تیم با بیشتر کردن فشار بازی به دنبال راهی برای باز کردن دروازه حریف بودند، آنها بارها با استفاده از بازیکنان تکنیکی خود از چپ و راست راه دروازه حریف را در پیش گرفتند اما هیچ کدام این ها در نهایت کارگر نیفتاد تا چینی ها که بیشتر به دنبال بسته نگه داشتن دروازه خود بودند جان سالم به در ببرند. آنها در این نیمه تنها یک بار توانستند توپ را به گلر ایرانی برسانند و در باقی دقایق بازی حتی در ضدحملات خود نیز ناکام بودند. 


حال باید دید در نیمه دوم چه اتفاقاتی خواهد افتاد و آیا تفکرات کی روش به لیپی برتری خواهد یافت؟

 

 

 

دقایق حساس:

 


دقیقه 4: اولین حرکت خطرناک این دیدار مطابق انتظار توسط ملی پوشان فوتبال کشورمان صورت گرفت اما تعلل طارمی باعث شد تا تنها یک کرنر نصیب مان شود، کرنری که در نهایت سودی برای ایران نداشت. 


دقیقه 4: ثانیه هایی پس از اولین حمله دیدار، ضد حمله چینی روی دروازه ایران خطرناک بود اما شوت مهاجم این تیم با فاصله ای زیاد از کنار دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

 

دقیقه 7 – یک حرکت دیگر از سوی ملی پوشان کشورمان و این بار ضربه دیدنی و سرضرب گوچی دروازه چینی ها را به خطر انداخت که با واکنش گلر این تیم این توپ هم راهی کرنر شد.

 

 

دقیقه 7 – پس از ارسال این کرنر و طی فعل و انفعالاتی میلاد محمدی با ضربه روپای خود می توانست برای ایران پیام آور شادی باشد اما این ضربه وی از کنار دروازه حریف به بیرون رفت. 

 


دقیقه 8 – ضربه ایستگاهی ارسالی شجاعی در حالی که می توانست برای حریف خطرساز شود با نرسیدن مهاجمان به این توپ، از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

دقیقه 16 – پس از دقایقی یک ضربه دیگر از ملی پوشان کشورمان بازهم هیجان را به هواداران تزریق کرد و این بار پاس به عقب زیبای طارمی که با سر نواخته شد توپ را برای ضربه زنی گوچی مهیا کرد اما ضربه گوچی راهی به دروازه سرخ پوشان نیافت.

 

دقیقه 20 – این شوت دیدنی جهانبخش می توانست اولین گل را برای تیم ملی کشورمان به همراه داشته باشد اما باز هم این اتفاق نیفتاد تا ضربه زیبای این بازیکن با سابیدن به تور بالای دروازه راهی بیرون شود.

 

 

دقیقه 29 – یک حمله دیگر از جناح چپ فرصت خوبی را برای گلزنی طارمی مهیا کرد اما ضربه چرخشی این بازیکن نیز راهی به دروازه نیافت. 


دقیقه 35 – باز هم مهدی طارمی نتوانست از فرصت به دست آمده استفاده کند و در حالیکه این بار بیش از هر زمان دیگری به گلزنی نزدیک بود ضربه خود رابه سوی دروازه حریف زد اما دروازه بان چینی مرد اول این دوئل بود.

 

دقیقه 37 – یک حرکت دیگر و ارسال توپ به جناح چپ این بار محمدی را در موقعیت گلزنی قرار داد اما ضربه به موقع این بازیکن نیز توسط گلر چینی به کرنر فرستاده شد. 


دقیقه 39 – ارسال بلند چینی ها از روی ضربه ایستگاهی برای اولین بار توپ را به بیرانود رساند و این دروازه بان با مشت خود توپ را محوطه خطر دور کرد.

 

دقیقه 41 – حرکت دیدنی جهانبخش یک موقعیت خوب دیگر برای ایران به وجود آورد اما شجاعی نتوانست پاس خوب این بازیکن را تبدیل به گل کند و بازهم گلر چینی نقطه کرنر را به ایرانی ها نشان داد. 


دقیقه 42 – ارسال جهانبخش از روی نقطه کرنر با ضربه آکروباتیک و دیدنی طارمی دروازه چینی ها را به شدت به خطر انداخت اما توپ این بازیکن با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

دقیقه 54 – ضربه کاشته بازیکنان ایران به راحتی توسط گلر چینی مهار شد.


دقیقه 56 – ضربه ایستگاه چینی ها که در موقعیت خطرناکی نصیب این تیم شد با شوت هوانگ بوئن و با فاصله کمی از بالای دروازه ایران به بیرون رفت. 


دقیقه 64 – یک بار چینی ها خود را به دروازه ایران نزدیک کردند و این بار نیز با یک ضربه ایستگاهی و پس از آن یک ضربه سر دروازه بیرانوند را به خطر انداختند اما این توپ نیز با فاصله کمی از کنار دروازه ایران به بیرون رفت.

 

دقیقه 78 - چینی ها که به دنبال باز کردن دروازه ایران هستند بازهم خود را در موقعیت گلزنی قرار دادند، آنها در این دقیقه از روی ارسال کرنر و ضربه سر دروازه ایران با خطر مواجه ساختند اما این توپ نیز از کنار دروازه به بیرون رفت. 


دقیقه 79 – ارسال خطرناک چینی ها از کناره سمت راست با واکنش دیدنی بیرانوند راهی کرنر شد.

 

دقیقه 86 – ارسال شجاعی از روی ضربه ایستگاهی با ضربه سر آزمون دروازه چینی ها را به شدت به خطر انداخت اما سودی برای ایران نداشت.

 


دقیقه 90 – ارسال دیگری از سوی چینی روی دروازه ایران با مهار به موقع بیرانوند روبرو شد

 

 

دانلود خلاصه بازی ایران و چین

 

دانلود گل مهدی طارمی / کلیک کنید

 

 

 

 

 ساعت بازی امروز ایران و چین 8 فروردین 96  سه شنبه 8 فروردین 96 - ساعت 16:30  سه. مشاهده نتیجه و فیلمگلها و خلاصه بازی

 امروز تیم ملی ایران باید ساعت 16:30 روز هشتم فروردین ماه  

 | نتیجه و دانلود گلهای بازی ایران با قطر پنج شنبه 3 سوم فروردین 1396 .

بازی ایران – چین ( 8 فروردین 96 ) تصاویر ، فیلم و نتیجه 

 گلهای بازی ایران با قطر پنج شنبه 3 سوم فروردین 1396 + . خلاصه بازی ایران قطر 8 فروردین روز سه شنبهگروه فرهنگی ایرنا، با اعلام نتیجه‌ این مسابقه، هشت  بازی ایران قطر مورخه هشتم فروردین96 – ببینک | دانلود فیلم و ویدیو فروردین 96چین – ایران 8 فروردین 9ایران – چین 

تیم ملی کشورمان با ۱۴ امتیاز صدرنشین گروه و چینی ها با ۵ امتیاز پنجم هستند

ملی پوشان ایرانی بازی قبلی خود را با یک گل مقابل قطر به برتری رسیدند و چین با یک گل از سد کره جنوبی گذشت

 

منبع : مای پیکس لاو

اگر امکان دارد آن را به فارسی رایانامه کنید

بازی ایران و چین 8 فروردین 96 - جذاب 96

 ساعت پخش زنده بازی ایران و چین 8 فروردین 96 امروز + نتیجه .blog 96 |نتیجه و دانلود گلهای بازی ایران با قطر پنج شنبهفروردین 1396

 نتیجه نهایی : ایران - قطر دانلود فیلم گل ایران 8 فروردین 96 ساعت ..

. بصورت زنده و مستقیم از شبکه سه سیما زمان بازی فوتبال ایران و قطر ...

تاریخ انتشار : سه شنبه 08 فروردين 1396 ساعت: 9:52
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]