نتیجه بازی تعاون و استقلال | 9 اسفند 95 + دانلود گل های بازی استقلال و التعاون

آخرین ارسال های انجمن

کمی طاقت داشته باشید...
عنوانپاسخبازدیدتوسط
03734majalefarsi
02746majalefarsi
02631majalefarsi
01901majalefarsi
01282majalefarsi
01204majalefarsi
02652majalefarsi
01965majalefarsi
06317majalefarsi
02295majalefarsi
02728majalefarsi
03641majalefarsi
02764majalefarsi
03424majalefarsi
09122majalefarsi
03840majalefarsi
03308majalefarsi
03819majalefarsi
011753majalefarsi
03646majalefarsi

اخبار ایران و جهان , اخبار ورزشی ,

نتیجه بازی تعاون و استقلال | 9 اسفند 95 + دانلود گل های بازی استقلال و التعاون

نتیجه بازی تعاون و استقلال | 9 اسفند 95 + دانلود گل های بازی استقلال و التعاون

 

 

نتیجه بازی تعاون و استقلال | 9 اسفند 95 + دانلود گل های بازی استقلال و التعاون

دانلود گل کاوه رضایی به التعاون عربستان 9 اسفند 95 ، دانلود فیلم گل کریمی به تعاون دوشنبه 9 اسفند 1395 ، نتیجه بازی استقلال و التعاون عربستان 9 اسفند ، نتیجه فوتبال استقلال و تعاون نهم اسفند 95

نتیجه تصویری برای دانلود فیلم گل کریمی به التعاون عربستان 9 اسفند 95

 


برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


 

نتایج بازی استقلال و تعاون - صفحه‌اصلی

 ساعت پخش زنده بازی استقلال و التعاون 9 اسفند 95 | نتیجه و فیلم  نتیجه و دانلود گل های بازی، بازی استقلال التعاون عربستان ( 9 اسفند 95 )

نتیجه بازی استقلال و التعاون عربستان 9 اسفند 95 

نتیجه بازی استقلال و التعاون 9 اسفند 95 | نتیجه و فیلم ... 9 اسفند 95، ساعت بازی استقلال التعاون، بازی استقلال تهران و تعاون،  خلاصه بازی استقلال  اسفند 95 , دانلود گلهای بازی استقلال 

نتیجه زنده : استقلال ایران 2 - التعاون عربستان 0

در جریان ...

هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2017

دانلود فیلم خلاصه بازی استقلال و التعاون عربستان 9 اسفند 95 - بعد بازی

دانلود فیلم گلهای بازی استقلال و التعاون عربستان 9 اسفند 95

دانلود فیلم گل کاوه رضایی به التعاون 9 اسفند 95 / دقیقه 1 / گل اول

 

دانلود فیلم گل محسن کریمی به التعاون 9 اسفند 95 + گل دوم

دانلود فیلم حواشی بازی استقلال و التعاون عربستان 9 اسفند 95

دانلود فیلم صحبت های منصوریان پیش از بازی با التعاون عربستان

  دانلودخلاصه بازی استقلال و التعاون عربستان 9 اسفند 95 

خلاصه و نتیجه بازی استقلال و التعاون عربستان دوشنبه 9 اسفند 95 تیجه بازی استقلال التعاون عربستان 9 اسفند 95 , دانلود گلهای بازی استقلال  استقلال تهران تعاون عربستان (دوشنبه 9 اسفند 95


ترکیب استقلال مقابل التعاون عربستان


سرمربی استقلال نام 11 بازیکن خود را برای بازی با التعاون عربستان مشخص کرد. 

 

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی استقلال برای شکست التعاون اعتقاد دارد که تیمش باید با بازیکنان سرعتی به خط دفاع پا به سن گذاشته حریف فشار بیاورد و به همین دلیل علیرضا منصوریان ترجیح داد از جابر انصاری و محسن کریمی سرعتی و تکنیکی در ترکیب اصلی استفاده کند. 


نکته عجیب در ترکیب منصوریان نیمکت‌نشینی فرشید اسماعیلی ستاره بازی‌های گذشته استقلال است، بازیکنی که در دو بازی اخیر لیگ برابر ذوب‌آهن و پرسپولیس موفق به زدن دو گل و دو پاس گل شده بود اما با تصمیم منصوریان او این بازی را از روی نیمکت تماشا می‌کند و به عنوان ذخیره طلایی احتمالا در نیمه دوم وارد زمین می‌شود. 


نکته جالب ترکیب استقلال این است که علیرضا منصوریان بعد از چند بازی بهنام برزای بازیکن دونده و سرعتی خود را نیمکت‌نشین کرد و از خسرو حیدری در پست هافبک راست استفاده کرد. 


در سیستم 1ـ3ـ2ـ4 علیرضا منصوریان خسرو حیدری هافبک راست خواهد بود، محسن کریمی در پست هافبک چپ خواهد بود و جابر انصاری تکنیکی و فرصت‌طلب در پست هافبک پشت مهاجم تلاش می‌کند به کاوه رضایی در راه گلزنی کمک کند. با ترکیبی که امروز منصوریان برای بازی با التعاون روانه میدان کرده است، علی قربانی، مجید حسینی، بهنام برزای، فرشید اسماعیلی و فرشید باقری بازیکنانی هستند که می‌توانند هر کدام با توجه به شرایط بازی وارد زمین شوند و گره از کار استقلال باز کنند.


ترکیب استقلال: سید مهدی رحمتی، لئوناردو پادوانی، رابسون جانواریو، خسرو حیدری، میلاد زکی‌پور، امید ابراهیمی، امید نورافکن، کاوه رضایی، جابر انصاری، محسن کریمی و وریا غفوری.

 

ترکیب التعاون عربستان برای دیدار با استقلال

 

به گزارش "ورزش سه"،  در ترکیب امروز سرمربی التعاون از سن مارتین هافبک فرانسوی خود در ترکیب اصلی استفاده کرده است که بی تردید مهار او رمز پیروزی آبی ها خواهد بود.


ترکیب التعاون: سلطان الغامدی، ریکاردو، طلال عبسی، عبدالرحمن برکه، جهاد حسین، محمد ابو سبعان، نایف موسی، محمود معاذ، حسن ندیای، لوییز سان مارتین و احمد الزین.

 

پیش بازی استقلال و التعاون عربستان

فلم گل کاوه رضایی به التعاون عربستان 9 اسفند 95 - آبلاکو9+اسفند+95

دانلود گل کاوه رضایی به التعاون عربستان | یکشنبه 9 اسفند 95 فیلم گل کاوه رضایی ... نتیجه استقلال و التعاون، گلهای بازی استقلال و تعاون، پخش زنده بازی دانلود خلاصه بازی استقلال التعاون عربستان 9 اسفند 95 نتیجه بازی

استقلال تهران در چارچوب هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف التعاون عربستان می رود.

به گزارش طرفداری؛ در هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دو تیم فوتبال استقلال تهران و التعاون عربستان رو در روی هم صف آرایی می کنند. استقلال در این بازی میزبان است، اما به علت مشکلات سیاسی بین دو کشور، بازی در ورزشگاه سلطان قابوس عمان برگزار می شود.

خلاصه بازی استقلال جام باشگاه اسیا - آبلاکو

دانلود خلاصه بازی استقلال التعاون عربستان 9 اسفند 95 نتیجه بازی استقلال التعاون نتیجه بازی استقلال الهلال جام باشگاه های آسیا ۲۰۱۶ + گل های بازی تیجه استقلال و التعاون، گلهای بازی استقلال و تعاون، پخش زنده بازی استقلال التعاون 
استقلال تهران - التعاون عربستان(گروهA) / هفته دوم مرحله گروهی
ساعت 19:00 / 9 اسفند 1395

 

ورزشگاه سلطان قابوس مسقط / عمان


تیم التعاون با کسب 24 امتیاز هم اکنون در رده ششم جدول رده بندی لیگ برتر عربستان قرار دارد. این تیم در شب اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان موفق شد با 1 گل از سد لوکوموتیو تاشکند عبور کند.

استقلال تهران در هفته های اخیر روندی خوب داشته  و در رتبه 3 جدول رده بندی لیگ خلیج فارس حضور دارد. آبی پوشان اما در هفته اول مرحله گروهی با حساب 2 بر 1 مغلوب الاهلی امارات شدند.

شاگردان علیرضا منصوریان در بازی اول خود در لیگ قهرمانان نمایش خوبی نداشتند و ضعف های زیادی در خطر دفاع داشتند، اما سرمربی جوان آبی پوشان اطمینان دارد که تیمش می تواند مقابل حریف عربستانی نتیجه خوبی کسب کند. از طرف دیگر اختلاف امتیاز تیم التعاون با بالانشینان جدول لیگ عربستان زیاد است و این شاید تاحدودی خیال منصوریان را از کسب نتیجه خوب در این دیدار راحت کند.

 

نکات دیدار استقلال و التعاون عربستان

استقلال 5 بازی از 7 بازی قبلی اش مقابل نمایندگان عربستان را واگذار کرده است.

آبی پوشان سه بازی آخر خود مقابل نمایندگان عربستان را واگذار کرده اند.
گزارش زنده؛ استقلال 1 - التعاون 0
استقلال در 9 بازی از 10 بازی قبلی اش در لیگ قهرمانان گل خورده است.
نتیجه بازی استقلال و التعاون لیگ قهرمانان 9 اسفند +فیلم
23 گل از 26 گل آخر استقلال در لیگ قهرمانان آسیا در نیمه دوم به ثمر رسیده است.

 

 

به گزارش "ورزش سه"، سه گل استقلال توسط کاوه رضایی(ثانیه35)، محسن کریمی(70) و لئناردو پادوانی(89) به ثمر رسید تا آبی‌پوشان شکست روز اول مقابل الاهلی را کاملا به فراموشی بسپارند. این یک برد 3 گله دیگر از استقلال جوان علیرضا منصوریان بود.

 


هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا/ ساعت: 19 
ورزشگاه: سلطان قابوس / تعداد تماشاگر: 1050 نفر
داور: داور وسط: کیمورا هیرویاکی،  کمک ها:  ناگی توشی واکی و ائچی شینجی

 

 


ترکیب استقلال 

 


سید مهدی رحمتی، لئوناردو پادوانی، رابسون جانواریو، خسرو  حیدری (63 - علی قربانی)، میلاد زکی‌پور، امید ابراهیمی، امید نورافکن، کاوه رضایی، جابر انصاری (74- فرشید اسماعیلی)، محسن کریمی(بهنام برزای 81) و وریا غفوری.
سرمربی: علیرضا منصوریان

 ترکیب التعاون

 


سلطان الغامدی، ریکاردو، طلال عبسی، عبدالرحمن برکه(الدوساری71)، جهاد حسین، محمد ابو سبعان، نایف موسی(68 - زبیدی)، محمود معاذ، حسن ندیای، لوییز سان مارتین و احمد زین (63- سالاری)
سرمربی: گالسا

 

 

اخطار

 

 

جابر انصاری(41) از استقلال
 

محمود معاذ(87) از التعاون

 

 

 

 

شرح گل ها

 


 

1 ـ 0(استقلال): در ثانیه 35 بازی و در شرایطی که هنوز شرایط عادی نشده بود، کاوه رضایی از یک ارسالی عرضی از طرف مدافعان التعاون استفاده کرد و با ضربه هنرمندانه با یک قیچی از مقابل اولین گل بازی را در شرایطی شوکه‌کننده به ثمر رساند. 


2 ـ 0(استقلال): استقلال این‌بار توسط محسن کریمی به گل رسید، بازیکنی که برخلاف پیش‌بینی‌ها در ترکیب قرار گرفته بود. او پس از آنکه دفاع التعاون توپ قربانی را برگشت داد و ضربه بعدی روی پای جابر انصاری جفت و جور نشد، با یک چیپ دروازه التعاون را باز کرد. 


3 ـ 0(استقلال): لئاندرو پادوانی کار استقلال را تمام کرد. او گل سوم را روی ارسال امید ابراهیمی و با استفاده از قامت بلندش به ثمر رساند و بعد از گل در آغوش منصوریان قرار گرفت.

 

 


 

شرح بازی

 

 


یک گل و دیگر هیچ. بازی استقلال و التعاون با شروع طوفانی آبی ها همراه بود و در ثانیه 35 بازی کاوه رضایی پرتاب اوت وریا غفوری را به زیبایی وارد دروازه التعاون کرد تا این اتفاق نوید یک بازی پرگل را بدهد. اما در ادامه بازی دو تیم کمتر موفق شدند نزدیک به دروازه حریف شوند تا بازی با همان نتیجه یک بر صفر به پایان برسد. استقلال در صورتی که بتواند در نیمه دوم یک گل دیگری به التعاون بزند می تواند در پایان هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صدر نشین گروهش بشود. التعاون در نیمه اول حریف چندان قدرتمندی نشان داد و این موضوع ثابت می کند آبی ها می توانند در نیمه دوم گل های بیشتری به التعاون بزنند.

اما درنیمه دوم آتش‌بازی شاگردان علیرضا منصوریان در سلطان قابوس شروع شد. نمایش درخشان آبی‌ها در این نیمه باعث شد که تیم فوتبال التعاون کمتر فرصت نزدیک شدن به دروازه استقلال را پیدا کند و آبی‌ها در مجموع یکی از درخشان‌ترین نتایج این فصل خود را با بردی 3 گله به دست آوردند. در نیمه دوم محسن کریمی و لئاندرو پادوانی گل‌های دوم و سوم را زدند و البته بازیکنان التعاون خوش‌شانس بودند که گل علی قربانی از نظر داور به درستی آفساید اعلام شد وگرنه شاید نتیجه سنگین‌تری برای آنها رقم می‌خورد.

 

 

 

بهترین بازیکن:

 

 

امید ابراهیمی، کاوه رضایی و وریا غفوری روز فوق‌العاده‌ای را برابر التعاون پشت سر گذاشتند. امید ابراهیمی که در جریان بازی مامور مهار مستقیم سن مارتین بود به جز موفقیت در کارهای با یک پاس عالی زمینه‌ساز گل دوم استقلال و با سانتری مستقیم پاس گل سوم آبی‌ها را به لئاندرو پادوانی داد تا تردیدی در نمایش درخشانش باقی نگذارد. کاوه رضایی زیباترین گل بازی را زد و وریا غفوری هم نمایش کاملی داشت.

 

 

اتفاق ویژه:

 

 

استقلال بعد از 4 برد 3 گله پشت سر هم برابر صنعت نفت آبادان، پیکان تهران، ماشین‌سازی تبریز و پرسپولیس این‌بار در آسیا هم موفق شدند یک بازی را با پیروزی 3 بر صفر پشت سر بگذارند تا علیرضا منصوریان ثابت کنند نتایج خوب استقلال در بازی‌های اخیر به هیچ عنوان اتفاقی نبوده است. بهترین اتفاق برای استقلالی‌ها این است که آنها با وجود شکست در بازی اول در پایان هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان صدرنشین گروهشان هستند.

 

 

 

 

 

دقایق حساس

 

 

دقیقه 17: شوت زین با برخورد به رابسون راهی به دروازه استقلال نداشت.

دقیقه 30: سانتر سن مارتین از روی نقطه کرنر قبل از رسیدن به زید توسط پادوانی دور شد.
دقیقه 32: شوت جهاد حسین از پشت محوطه جریمه با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

دقیقه 37 : بازهم ضربه کرنر بازیکنان التعاون کار دست استقلالی ها داد اما ضربه محمود معاذ با برخورد به رابسون به کرنر رفت.

دقیقه 42 : سانتر وریا غفوری به یک ضربه سر نیاز داشت تا وارد دروازه التعاون شود اما سانتر او از روی سر جابر انصاری عبور کرد و این موقعیت عالی از دست رفت.
دقیقه 48: اوت بلند وریا غفوری با ضربه سر کاوه رضایی به امید ابراهیمی رسید اما ضربه قیچی برگردان او توسط مدافعان التعاون دفع شد.

دقیقه 51: جهاد حسین در درون محوطه جریمه به زمین افتاد اما صحنه از نظر داور پنالتی نبود.

دقیقه 59: خروج اشتباه مهدی رحمتی ار درون دوروازه می رفت که ماچادو را در موقعیت گلزنی قرار دهد اما کاپیتان استقلال شانس آورد که ضربه او راهی به دروازه حریف استقلال نداشت.

دقیقه 63: پاس علی قربانی محسن کریمی را در موقعیت تک به تک قرار داد اما این صحنه از نظر داور آفساید بود.

دقیقه 70: سانتر وریا غفوری با برخورد به پا و دست کاوه رضایی همراه شد و  داور این صحنه را هند گرفت.

دقیقه 76: ضربه ایستگاهی سن مارتین با برخورد به روی تیر به بیرون رفت.

دقیقه 80 : اشتباه بارز خط دفاع استقلال در یارگیری بازیکن التعاون را در موقعیت عالی قرار داد اما ضربه او به شکل عجیب به بیرون رفت و آبی ها همچنان امیدوار به حفظ صدرنشینی هستند.

دقیقه 83 :ضربه علی قربانی وارد دروازه التعاون شد اما این صحنه از نظر داور آفساید اعلام کرد.

 

 

در حاشیه ها:

 

 


*در آستانه شروع بازی در شهر مسقط باران در حال باریدن است و هوای 23 درجه بالای صفر است.
* در حال حاضر بیشتر سکوهای ورزشگاه سلطان قابوس خالی است و تماشاگران کمی از این بازی استقبال کرده اند.
* استقلالی ها در هنگام ورود به زمین از سوی اندک هواداران ایرانی حاضر در استادیوم مورد تشویق قرار گرفتند.
* استقلالی ها امروز امیدوار هستند در بازی با التعاون با کسب پیروزی به اولین پیروزی فصل خود برسند.
* بازیکنان دو تیم هم اکنون در زمین ورزشگاه سلطان قابوس در حال گرم کردن بدن های خود هستند.
* کادرفنی استقلال به شدت از کیفیت چمن ورزشگاه سلطان قابوس راضی هستند و امیدوارند امروز روی این زمین بتوانند بازی خوبی انجام بدهند.
* در فاصله 10 دقیقه مانده به شروع بازی حدود 200 هوادار استقلال در استادیوم سلطان قابوس حضور دارند و تیم شان را تشویق می کنند.
* پشت پیراهن های تیم فوتبال استقلال چسبی وجود دارد که به نظر می رسد آبی ها می خواهند به این شکل اسپانسر خود را نمایش ندهند.
* در دقیقه 34 تکل بازیکن الاتعاون روی امید ابراهیمی باعث درگیری لفظی بین بازیکنان دو تیم شد اما با دخالت داور این درگیری خیلی زود تمام شد.

 

منبع : مای پیکس لاو

 

اگر امکان دارد آن را به فارسی رایانامه کنید

پخش بازی استقلال ایران و تعاون - صفحه‌اصلی

 ساعت پخش زنده بازی استقلال و التعاون 9 اسفند 95 | نتیجه و فیلم ... نتیجه و دانلود گل های بازی، بازی استقلال التعاون عربستان ( 9 اسفند 95 )

نتیجه بازی استقلال والتعاون - صفحه‌اصلی

نتیجه بازی استقلال و ماشین سازی تبریز 13 بهمن 95 | فیلم خلاصه و گلها ... نتیجه استقلال و التعاون، گلهای بازی استقلال و تعاون، پخش زنده بازی استقلال ... 9 اسفند 95 | نتیجه و دانلود گل های بازی، بازی استقلال التعاون عربستان ( 9 اسفند 95 ) + ...

9 اسفند 95 | نتیجه و دانلود گل های بازی - دانلود، عکس جدید 96 

تاریخ و نتیجه بازی استقلال و التعاون یکشنبه 9 اسفند 95 و ساعت بازی استقلال و التعاون-دانلود فیلم گل های بازی استقلال و التعوان عربستان 9 ...

ساعت و نتیجه بازی استقلال و التعاون عربستان 9 اسفند 95 

برچسب ها:بازی استقلال و التعاون عربستان,نتیجه بازی استقلال و التعاون ... عربستان 9 اسفند 95,دانلود گلهای بازی استقلال و التعاون عربستان,دانلود خلاصه استقلال تهران تعاون عربستان (دوشنبه 9 اسفند 95،
تاریخ انتشار : دوشنبه 09 اسفند 1395 ساعت: 20:49
برچسب ها : , , ,

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]