نتیجه بازی پرسپولیس و پیکان چهارشنبه 16 فروردین 96 + دانلود گل ها و ساعت پخش

آخرین ارسال های انجمن

کمی طاقت داشته باشید...
عنوانپاسخبازدیدتوسط
03748majalefarsi
02763majalefarsi
02641majalefarsi
01913majalefarsi
01294majalefarsi
01223majalefarsi
02662majalefarsi
01972majalefarsi
06329majalefarsi
02307majalefarsi
02741majalefarsi
03657majalefarsi
02777majalefarsi
03440majalefarsi
09138majalefarsi
03854majalefarsi
03322majalefarsi
03845majalefarsi
011788majalefarsi
03677majalefarsi

اخبار ایران و جهان , اخبار ورزشی ,

نتیجه بازی پرسپولیس و پیکان چهارشنبه 16 فروردین 96 + دانلود گل ها و ساعت پخش

نتیجه بازی پرسپولیس و پیکان چهارشنبه 16 فروردین 96 + دانلود گل ها و ساعت پخش

 خلاصه بازی و گلهای پیروزی پیکان چهارشنبه 16 فروردین 96 ,دانلود خلاصه بازی و گلهای پیروزی پیکان چهارشنبه 16 فروردین 96 ,فیلم خلاصه بازی و گلهای پیروزی پیکان چهارشنبه 16 فروردین 96 ,دانلود فیلم خلاصه بازی و گلهای پیروزی پیکان چهارشنبه 16 فروردین 96 ,پیش بازی خلاصه بازی و گلهای پیروزی پیکان چهارشنبه 16 فروردین 96 ,پخش آنلاین خلاصه بازی و گلهای پیروزی پیکان چهارشنبه 16 فروردین 96 ,پخش آنلاین بازی و گلهای پیروزی پیکان چهارشنبه 16 فروردین 96 ,دانلود بازی پیروزی پیکان چهارشنبه 16 فروردین 96,خلاصه گل های پیروزی پیکان چهارشنبه 16 فروردین 96 ,خلاصه بازی پیروزی پیکان چهارشنبه 16 فروردین 

نتیجه بازی پرسپولیس و پیکان چهارشنبه 16 فروردین 96 + دانلود گل ها و ساعت پخش بازی پرسپولیس با پیکان تهران 16 فروردین ماه 96 ، پخش زنده بازی فوتبال پرسپولیس مقابل پیکان چهارشنبه 16 فروردین 1396

نتیجه و دانلود گلها و خلاصه بازی پرسپولیس پیکان 16 فروردین 96

 

پیروزی 2 ---- پیکان 0

 


 

 

 

 

برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 

 

 

نتیجه بازی پرسپولیس و پیکان چهارشنبه 16فروردین ماه 96

نتیجه بازی پرسپولیس و پیکان 16 فروردین 96 , دانلود خلاصه بازی پرسپولیس و پیکان 16 فروردین 96 , دانلود گلهای بازی پرسپولیس و پیکان چهارشنبه 16 

به گزارش "ورزش سه"، برانکو بالاخره موفق شد مچ مجید جلالی را بخواباند و او را در لیگ ایران شکست دهد. پرسپولیس که در دو دیدار اخیر خود در لیگ و آسیا با شکست زمین را ترک کرده بود در این بازی موفق شد طلسم های خود بشکند. علی علیپور اولین طلسم شکن این تیم بود که بعد از هفته ها گلزنی کرد. خط دفاعی پرسپولیس نیز مقابل یکی از برترین گلزنان لیگ روز موفقی را پشت سر گذاشت و موفق شد دروازه اش را بسته نگه دارد و طارمی نیز بعد از هفته ها به صدر جدول گلزنان رسید و در نهایت مهمترین اتفاق ممکن که برانکو بعد از ناکامی های پیاپی برابر مجید جلالی مقابل این مربی به برتری دست یافت تا سرخپوشان بیش از پیش به قهرمانی نزدیک شوند.

 


استادیوم آزادی              تماشاگر: 45 هزار نفر
داور: سیدمهدی سیدعلی         کمک داوران: سجاد طوری و سعید ظهیری

 

 

 


پرسپولیس:

 

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، حسین ماهینی، صادق محرمی، محسن ربیع خواه، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، سروش رفیعی( دقیقه 76، حسین ماهینی)، مهدی طارمی و وحید امیری 
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

 


پیکان تهران:


 

رحمان احمدی، یزدانی، صادقی، مهدی شیری( دقیقه 84 ،امیر روستایی)، قاسمی، کریمی، بارانی، عاشوری، ابوالفضل ابراهیمی(دقیقه 73، علی حمودی)، نعمتی و گادوین منشا
سرمربی: مجید جلالی

 

 

 

اخطار


 

سیاوش یزدانی(80) از پیکان

 

 

 

شرح گل‌ها

 

 

پرسپولیس یک پیکان 0: (دقیقه 56، علی علیپور): فرار علیپور از تله آفساید و در ادامه حرکت عرضی او با شوتی فوق العاده و دور از دستان رحمان احمدی گل اول پرسپولیس را رقم زد.
 

پرسپولیس 2 پیکان 0: ( مهدی طارمی، دقیقه 90): در اولین ثانیه های وقت های اضافه فرار بزرگ از مهدی طارمی و در حالی که رحمان احمدی نیز از دروازه خود خارج شده بود با ضربه او از بالای سر این دروازه بان به گل دوم و پیروزی بخش سرخپوشان تبدیل شد.

 

 

 

شرح نیمه اول:

 


پرسپولیس مطابق انتظار بازی را خوب شروع کرد و موفق شد با حرکات ترکیبی بین مسلمان، طارمی، امیری و سروش رفیعی خطرات زیادی روی دروازه پیکان شکل دهد اما پیکان در سمت مقابل با استفاده از سرعت بالای گادوین منشا و قدرت تمام کنندگی این بازیکن یک خطر بزرگ برای سرخپوشان در نیمه اول محسوب می شد که هر بار پا به توپ شد موقعیت مناسبی روی دروازه بیرانوند شکل گرفت.
مهدی طارمی مطابق دیدارهای گذشته فرصت های مناسبی برای باز کردن دروازه به دست آورد که سرخابی های سابق مانع بزرگی بر سر راه او شکل دادند و امیرحسین صادقی و رحمان احمدی با واکنش های به موقع خود باعث شدند تا آقای گل فعلی لیگ در حسرت گل در نیمه اول باقی بماند.
نیمه اول بازی اما بیشتر تحت تاثیر پاس های اشتباه پرتعداد بازیکنان دو تیم و خصوصا پرسپولیسی ها در میانه میدان بود و ارسال های صادق محرمی و وحید امیری نیز نتوانست چاره ساز این تیم برای به دست آوردن راه دروازه رحمان احمدی باشد تا نیمه اول با نتیجه بدون گل خاتمه یابد.

 

 

 

 

اتفاق ویژه:

 


اولین برد سال 96 پرسپولیس باعث شد تا برانکو به وعده خود مبنی بر اهدای عیدی دیرهنگام به هواداران این تیم جامه عمل بپوشاند. پرسپولیس که دو دیدار اخیر خود در لیگ برتر و لیگ قهرمانان را با شست به پایان رسانده بود، موفق شد با این برد از بحران فاصله بگیرد و با اختلاف 12 امتیازی نسبت به دیگر مدعیان و البته یک بازی بیشتر امیدوار به توقف تراکتورسازی و استقلال در بازی فردا بماند.

 

 

بازیکن برتر:

 وحید امیری علیرغم اینکه نتوانست گلی به نام خود در این بازی ثبت کند اما با دوندگی های فوق العاده خود بین خط طولی دروازه خودی و پیکان یک روز سخت برای جناح راست حریف شکل داد. حرکات تکنیکی و سرعت دوندگی بالا در کنار پاس های تعیین کننده از او در این دیدار چهره ویژه ای ساخت تا موفق شود عنصر اصلی موفقیت پرسپولیس برابر پیکان لقب گیرد.
سیدجلال حسینی و محمد انصاری نیز در قلب دفاعی پرسپولیس یک روز خوب را پشت سر گذاشتند تا گادوین منشا و دیگر حمله وران پیمان نتوانند خطری روی دروازه سرخپوشان شکل دهند. سیدجلال و انصاری بارها با دفع توپ های یک مقابل یک و تکل های بی نقص خود توانستند سرنوشت پرسپولیس را در دست گرفته و مانع از باز شدن دروازه بیرانوند شوند و آنها نیز در کنار وحید امیری یک روز فوق العاده را پشت سر گذاشتند.

 

 

دقایق حساس

 

 

دقیقه 4: ضربه مهدی طارمی به قصد باز کردن دروازه رحمان احمدی از درون محوطه جریمه با برخورد به مدافع پیکان برگشت داده شد.

دقیقه 3: فرار گادوین منشا از سمت راست دفاعی پرسپولیس و ارسال عرضی فوق العاده او با دخالت بیرانوند راهی به دروازه سرخپوشان نیافت.

دقیقه 9: ارسال از سمت راست از روی ضربه ایستگاهی به سیامک نعمتی رسید اما این بازیکن با ضربه سر و بدون اینکه مزاحمی داشته باشد نتوانست دروازه بیرانوند را باز کند و ضربه اش با اختلاف کم به بیرون رفت.

دقیقه 11: ارسال بلند برای طارمی با دخالت ناقص رحمان احمدی بار دیگر توپ را نصیب طارمی کرد که اینبار جسارت دروازه بان سابقا ملی پوش پیکان مانع از باز شدن دروازه این تیم شد.

دقیقه 15: بار دیگر ضربه ایستگاهی از سمت راست برای پیکان که اینبار علیرضا بیرانوند با خروج و دفع توپ مانع از ضربه زدن بازیکن پیکان شد.

دقیقه 19: یک ضربه فوق العاده و سر ضرب از مهدی طارمی با چرخش و نشانه دروازه پیکان به دنبال باز کردن دروازه حریف بود با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دقیقه 20: اشتباه محرز بیرانوند روی پرتاب اوت پیکانی ها می توانست دروازه پرسپولیس را با خطر جدی مواجه کند که با خوش شانسی گلر پرسپولیس توپ با اختلاف کم به بیرون رفت.

دقیقه 26: فرار وحید امیری به درون شش قدم و ارسال پاس زمینی او برای طارمی، با ضربه این بازیکن و تکل امیرحسین صادقی راهی به دروازه نیافت. طارمی روی ضربه برگشت نیز اینبار از زاویه بسته اقدام به باز کردن دروازه پیکان کرد که اینبار هم صادقی با سینه مانع باز شدن دروازه تیمش شد.

دقیقه 37: در حالی که بازیکنان دو تیم به گمان خطا روی صادق محرمی ایستاده بودند، داور بازی با آوانتاژی به موقع به سروش رفیعی اجازه پیش روی داد که در نهایت پاس او به امیری و ارسال این بازیکن برای علیپور راهی به دروازه نیافت.

دقیقه 40: ضربه از پشت محوطه جریمه گادوین منشا با قدرت و البته دقت کم از فضای بالای دروازه بیرانوند عبور کرد.

دقیقه 43: ارسال ضربه ایستگاهی برای گادوین منشا با کنترل توپ و ضربه او همراه شد که توپ با برخورد به مدافع پرسپولیس و در ادامه دست او با اعتقاد پیکانی ها یک ضربه پنالتی بود که سیدمهدی به عنوان داور این بازی با قاطعیت دستور ادامه بازی داد.

دقیقه 51: ارسال ضربه ایستگاهی از مسلمان با ضربه سر ناقص علیپور که دروازه را اشتباه گرفته بود راهی به چارچوب نیافت.

دقیقه 70: ارسال از وحید امیری با دفع رحمان احمدی همراه شد و در حالی که سروش به قصد شوتزنی توپ را کنترل کرده بود، ضربه اش به مدافع پیکان برخورد کرد و بازگشت داده شد.

دقیقه 75: ارسال از سمت چپ پرسپولیس توسط علی حمودی با ضربه تک ضرب گادوین منشا همراه شد که این ضربه راهی به چارچوب نیافت.

دقیقه 77: فرار 50 متری وحید امیری روی ضدحمله دو به تک برای پرسپولیس در نهایت با پاس درون محوطه جریمه برای طارمی همراه شد که پاس کوتاه مهاجم پرسپولیس برای کامیابی نیا با ضربه این هافبک دفاعی پیش تاخته با برخورد به تیرک دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 80: مهدی طارمی پا به توپ از میانه میدان قصد دروازه پیکان روی ضد حمله را داشت که سیاوش یزدانی او را متوقف کرد و در ادامه در اعتراض به تصمیم داور برای دریافت کارت زرد توپ را به میان تماشاگران شوت کرد.

 

 

 نکات بازی:

 


* دیدار رفت دو تیم با تساوی بدون گل خاتمه یافت تا مجید جلالی همچنان موفق به شکست ناپذیری برابر برانکو ایوانکوویچ شود.
* گادوین منشا و مهدی طارمی؛ تقابل آقای گل‌های فعلی لیگ برتر را در این دیدار رقم خواهند زد و باید دید مدافعان کدام تیم عملکرد بهتری برای متوقف کردن حریف خواهند داشت.
* فرشاد احمدزاده در این دیدار به دلیل مصدومیت غایب است و در سمت مقابل نیز مرتضی آقاخان به دلیل مصدومیت قادر به همراهی پیکان نیست.
* پرسپولیس در آخرین دیدار خود در استادیوم آزادی در 18 اسفند مقابل استقلال خوزستان با گل مهدی طارمی به برتری رسیده است.
* بازیکنان پرسپولیس ساعت 17:10 دقیقه وارد استادیوم شدند و این در حالی بود که برخی هواداران با حضور در تونل منتهی به رختکن موفق شدند با آنها عکس یادگاری بگیرند.
* بازیکنان پیکان لحظاتی بعد از پرسپولیسی ها وارد استادیوم شدند و بلافاصله وارد رختکن تیم میهمان شدند.
* بازیکنان پیکان با حضور در استادیوم با گرمکن وارد چمن شدند و لحظاتی به بررسی شرایط بازی پرداختند. این در حالی بود که هواداران پرسپولیس که در ساعت 17:30 دقیقه تعداد آنها به کمتر از 6هزار نفر می رسید با شعارهای خود قصد تضعیف روحیه پیکانی ها داشتند.
* داوران بازی ساعت 17:55 با حضور در چمن به گرم کردن خود در میانه زمین و در خط عرضی زمین پرداختند.
* علیرضا بیرانوند و دیگر دروازه بانان پرسپولیس اولین نفری بودند که از جمع پرسپولیس وارد چمن شدند و به شدت مورد استقبال هواداران خود قرار گرفتند. بیرانوند زیر نظر پانادیچ به گرم کردن خود پرداخت.
* دقیقه 24 هواداران پرسپولیس یاد و خاطره هادی نوروزی، کاپیتان فقید خود را زنده نگه داشتند و به تشویق این بازیکن پرداختند.
* علی اکبر طاهری و حمیدرضا گرشاسبی، دو عضو هیات مدیره به همراه ترکاشوند، معاون مالی این باشگاه در جایگاه ویژه حاضر شده اند.

 

 

برانکو ایوانکوویچ در غیاب فرشاد احمدزاده تنها در پست وینگر با خلا مواجه است و تیمش را دچار تغییر خواهد کرد.  سرخپوشان فردا در حالی به مصاف پیکان خواهند رفت که با دو شکست در دیدارهای اخیر به این جدال به چشم بازگشت به روزهای موفقیت نگاه خواهند کرد. پیروزی برابر شاگردان مجید جلالی که برانکو ایوانکوویچ در جدال های اخیر خود برابر او ناکام بوده می تواند از نظر روحی و روانی پیش از دیدار برابر الریان قطر کمک بزرگی به آنها کند.

.

.

 

دانلود گل اول پیروزی / علی علیپور

.

.

 

دانلود گل دوم پیروزی / مهدی طارمی

.

.

 

دانلود خلاصه بازی

.

.

 

دانلود گلها و نتیجه بازی پرسپولیس و پیکان چهارشنبه 16فروردین1396

 نتیجه و خلاصه بازی پرسپولیس و پیکان چهارشنبه 16 فروردین 96 نتیجه بازی پرسپولیس و پیکان ۱۶ فروردین ۹۶ , دانلود خلاصه بازی

برانکو ایوانکوویچ در دیدار فردا مقابل پیکان، فرشاد احمدزاده را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت و رامین رضاییان نیز به طور کلی از لیست این تیم در جدال های پیش رو کنار گذاشته شده است تا در اولین دیدار با خلا در سمت راست مواجه شود.


با این شرایط به نظر می رسد برانکو ایوانکوویچ با انتخاب علیرضا بیرانوند در درون دروازه تیمش بار دیگر امیدوار باشد این دروازه بان به روزهای بدون دریافت گل در دروازه تیمش بازگردد. 


در خط دفاعی سیدجلال حسینی در کنار محمد انصاری رهبری این تیم را برعهده خواهد داشت و حسین ماهینی در سمت راست و محسن ربیع خواه در سمت چپ دفاعی حضور خواهند یافت.

نتیجه و دانلود گل خلاصه بازی پرسپولیس و پیکان چهارشنبه 16فروردین 96

نتیجه و خلاصه بازی پرسپولیس و پیکان چهارشنبه 16 فروردین 96 بازی پرسپولیس و پیکان.

کمال کامیابی نیا برای این دیدار انگیزه های زیادی دارد و مطمئنا اوج او می تواند پرسپولیس را به کسب نتیجه در این بازی بیش از پیش امیدوار کند. این بازیکن در جدال با پیکان نیز گزینه حضور در پست هافبک دفاعی خواهد بود و در کنار او صادق محرمی در سمت راست، سروش رفیعی در سمت چپ و محسن مسلمان راس لوزی خط میانی این تیم را شکل خواهند داد.


مهدی طارمی که در بازی برابر نفت آبادان بعد از هفته ها در گلزنی ناکام بود در این دیدار امیدوار است موفق شود از سد خط دفاعی پیکان عبور کرده و رحمان احمدی را ناکام کند تا شانس کسب عنوان آقای گلی را برای خود افزایش دهد. در کنار او وحید امیری نیز امیدوار به تکرار روزهای اوج خود در ترکیب پرسپولیس است تا عملکرد ضعیف خود در دیدار برابر نفت آبادان را جبران و شیرینی تولد خود را با گلزنی برابر پیکان دو چندان کند.

 


ترکیب احتمالی پرسپولیس:

 

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، صادق محرمی، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، کمال کامیابی نیا، مهدی طارمی، وحید امیری، محسن مسلمان و سروش رفیعی

 


دیدار دو تیم پرسپولیس و پیکان فردا در استادیوم آزادی و از ساعت 18:50 دقیقه برگزار خواهد شد.

 بازی امروز پرسپولیس، بازی پرسپولیس امروز، بازی بعدی پرسپولیس، بازی پرسپولیس و پیکان، بازی پرسپولیس پیکان، ترکیب بازی پرسپولیس
نتیجه بازی پرسپولیس و پیکان چهارشنبه 16 فروردین 96 + دانلود گل ها و ساعت پخش
منبع : مای پیکس لاو

تاریخ انتشار : پنجشنبه 10 فروردين 1396 ساعت: 9:54
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]