نتیجه بازی پیروزی الریان قطر 21 فروردین 96

آخرین ارسال های انجمن

کمی طاقت داشته باشید...
عنوانپاسخبازدیدتوسط
03854majalefarsi
02868majalefarsi
02744majalefarsi
02019majalefarsi
01403majalefarsi
01330majalefarsi
02772majalefarsi
02058majalefarsi
06429majalefarsi
02421majalefarsi
02847majalefarsi
03770majalefarsi
02872majalefarsi
03554majalefarsi
09244majalefarsi
03960majalefarsi
03417majalefarsi
03941majalefarsi
011895majalefarsi
03782majalefarsi

اخبار ایران و جهان , اخبار ورزشی ,

نتیجه بازی پیروزی الریان قطر 21 فروردین 96

نتیجه بازی پیروزی الریان قطر 21 فروردین 96

 خلاصه بازی و گلهای پرسپولیس الریان قطر دوشنبه 21 فروردین 96 ,دانلود خلاصه بازی و گلهای پرسپولیس الریان قطر دوشنبه 21 فروردین 96 ,فیلم خلاصه بازی و گلهای پرسپولیس الریان قطر دوشنبه 21 فروردین 96 ,دانلود فیلم خلاصه بازی و گلهای پرسپولیس الریان قطر دوشنبه 21 فروردین 96 ,پیش بازی خلاصه بازی و گلهای پرسپولیس الریان قطر دوشنبه 21 فروردین 96 ,پخش آنلاین خلاصه بازی و گلهای پرسپولیس الریان قطر دوشنبه 21 فروردین 96 ,پخش آنلاین بازی و گلهای پرسپولیس الریان قطر دوشنبه 21 فروردین 96 ,دانلود بازی پرسپولیس الریان قطر دوشنبه 21 فروردین 96,خلاصه گل های پرسپولیس الریان قطر دوشنبه 21 فروردین 96 ,خلاصه بازی پرسپولیس الریان قطر دوشنبه 21 فروردین 96 ,دانلود فیلم پرسپولیس الریان قطر دوشنبه 21 فروردین 96 ,خلاصه بازی و دانلود فیلم پرسپولیس الریان قطر دوشنبه 21 فروردین 96 ,پخش آنلاین فیلم پرسپولیس الریان قطر دوشنبه 21 فروردین 96 ,پخش آنلاین بازی پرسپولیس الریان قطر دوشنبه 21 فروردین 96 ,پخش آنلاین پرسپولیس الریان قطر دوشنبه 21 فروردین 96 ,گلهای بازی پرسپولیس الریان قطر دوشنبه 21 فروردین 96 ,پخش آنلاین گلهای پرسپولیس الریان قطر دوشنبه 21 فروردین 96 ,بازی پرسپولیس الریان قطر دوشنبه 21 فروردین 96

 

خلاصه و نتیجه بازی قرار گرفت

 

نتیجه نهایی بازی : پیروزی 0    الریان قطر 0

 


 

 

 

برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 

 

نتیجه نهایی بازی : پیروزی 0    الریان قطر 0

 


 خلاصه و نتیجه بازی :

 

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس با کسب 4 امتیاز از سه دیدار اخیر خود در گروه چهارم لیگ قهرمانان آسیا، اکنون الریان قطر و شاگردان میشل لادروپ را پیش روی خود دارند، دیداری که با شکست در دوحه برای آنها به پایان رسید.


با گزارش لحظه به لحظه این دیدار خبرنگار ورزش سه را همراهی کنید.


هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا؛ استادیوم آزادی              تماشاگر: 57130 نفر

داور: ، «ساتو ریوجی» از ژاپن داور وسط، «ساگارا تورو» از ژاپن، کمک داور اول، «یاما اوچی هیروشی» از ژاپن


کارت زرد: علی علیپور از پرسپولیس (4) - عمر باری از الریان (44)، سروش رفیعی از پرسپولیس (76)
کارت قرمز:

 


پرسپولیس

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، محمد انصاری، صادق محرمی، کمال کامیابی نیا، سروش رفیعی(89 محسن ربیع‌خواه)، محسن مسلمان، علی علیپور، وحید امیری و مهدی طارمی.
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ


الریان قطر:

عمر باری، عبدالکریم سالم، گونزالو ویرا ،ناتان اوتاویو، معصب خضر، کوه میونگ جین، ویکتور کاسرس، عبدالرحمان الحرازی (65 دنیل گومو)، سرجیو گارسا، رودریگو تاباتا و سباسیتن سوریا.
سرمربی: میشل لادروپ

 

 

شرح نیمه اول:
طارمی، طارمی، طارمی؛ این روزها بیشتر از همه نام مهاجم ملی پوش پرسپولیس است که بیش از هر چیزی حول این تیم می چرخد، چه در گلزنی و چه در فرصت سوزی و او اینبار در نیمه اول فرصت سوزی را برای خود انتخاب کرد تا حاصل تلاش هم تیمی ها و خودش در نیمه اول بدون گل شود.
پرسپولیس با توجه به نیاز مبرم به سه امتیاز این دیدار در دقایق ابتدایی توانست فشار حملات خود را روی دروازه الریان ببرد و صاحب فرصت های نصفه و نیمه ای شود اما الریان رفته رفته بر بازی مسلط شد تا پرسپولیس از شور و هیجان ابتدایی بازی خارج شود. 
دقایق پایانی نیمه اول اما تحت تاثیر عملکرد خوب سروش رفیعی، محسن مسلمان و مهدی طارمی قرار داشت تا این سه موفق شوند بارها دروازه عمر باری را بارها با خطر همراه کنند. دقایق پایانی نیمه اول اما مهدی طارمی با کنترل توپ خود و از پیش رو برداشتن مدافع الریان قصد شوتزنی از داخل هجده قدم را داشت که با تکل متوقف شد و یک ضربه پنالتی، پرسپولیس را مهمان برد در نیمه اول کرد اما طارمی که فرصت هایی پیش از را از دست داده بود بار دیگر با ضربه چیپ خود در این ضربه که به بیرون رفت، سرخپوشان را از گل برتری دور کرد.

 

 

 

 

دقایق حساس:


دقیقه 2: اولین حرکت بازی توسط پرسپولیسی ها انجام شد و سروش رفیعی به سوی دروازه حریف هجوم برد اما خطای روی وی را داور اعلام نکرد و در حرکت بعدی نیز سرخ پوشان نتوانستند به دروازه حریف برسند. 
دقیقه 4 : یک هجوم دیگر از سوی پرسپولیسی ها از کناره سمت چپ، با ارسال بازیکنان این تیم ادامه یافت اما گلر قطری زودتر از علیپور به این توپ رسید. 
دقیقه 10 : حرکت تاباتا بین مدافعان پرسپولیس موقعیت خطرناکی ایجاد کرد اما ضربه این بازیکن به خوبی توسط بیرانوند مهار شد. 
دقیقه 11: یک ضربه دیگر از سوی قطری ها با اختلاف کمی از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه 24: روی پاس عمقی سروش رفیعی طارمی در حالتی نامتعادل به توپ ضربه زد که گلر حریف توپ را مهار کرد. 

دقیقه 26: ضربه ایستگاهی از سمت راست پرسپولیس توسط تاباتا با دفع مناسب بیرانوند و در ادامه تدارک یک ضد حمله همراه شد که در سمت مخالف یک کرنر برای سرخپوشان شکل گرفت.

دقیقه 27: ارسال کرنر فوق العاده از سوی مسلمان و با تشخیص مناسب فرود توپ توسط طارمی در نهایت با ضربه سر خوبی از سوی مهاجم پرسپولیس همراه نشد تا این موقعیت ایده آل از دست برود.

دقیقه 32: الریان در موقعیت ضدحمله دروازه پرسپولیس را تهدید کرد که خروج به موقع بیرانوند مانع از خطر روی دروازه این تیم شد و دروازه سرخپوشان در فاصله 30 متری دروازه اش توپ را دور کرد.

دقیقه 32: یک دریبل عجیب از علی علیپور موقعیت خوبی پشت محوطه جریمه برای پرسپولیس شکل داد که ضربه زمینی این بازیکن به یک کرنر برای سرخپوشان تبدیل شد و در ضربه کرنر هم طارمی نتوانست با ضربه سر دروازه الریان را با خطر همراه کند.

دقیقه 39: یک حرکت خطرناک از بیرانوند سکوها را که برای گل پرسپولیس بی تابی می کردند به وجد آورد. تو سر توپ جالب بیرانوند باعث شد تا هواداران برای لحظاتی این دروازه بان ملی پوش را تشویق کنند.

دقیقه 42: یک پنالتی برای پرسپولیس که مطمئنا آن را باید پای سماجت و تکل فوق العاده محسن مسلمان روی تاباتا دانست. مسلمان با تکل دیدنی خود توپ تاباتا را گرفت و در نهایت با یک دو با امیری آن را برای طارمی مهیا کرد و این بازیکن با مهار توپ با تکل مدافع الریان سرنگون شد تا داور یک ضربه پنالتی به سود پرسپولیس اعلام کند.

دقیقه 43: ضربه پنالتی برای پرسپولیس را شماره 9 پرسپولیس که خودش آن را تصاحب کرده بود مامور نواختن شد. حرکات عمر باری درون دروازه پیش از این ضربه باعث دریافت یک کارت زرد برای دروازه بان الریان شد. طارمی اما با یک چیپ عجیب باعث شد تا این ضربه از دست برود و موقعیت گل سرخپوشان هدر رفت.

دقیقه 3+45: آخرین فرصت گلزنی برای پرسپولیس روی ارسال مسلمان و در یک رفت و برگشت با ضربه راه دور محمد انصاری به بیرون رفت تا صفر بر صفر حاصل تلاش مهدی طارمی در نیمه اول باشد.

دقیقه 46: پرتاب بلند اوت از وحید امیری با ضربه سر مهدی طارمی به تیرک دروازه الریان برخورد کرد تا شانس بزرگ پرسپولیس از دست برود.

دقیقه 47: اینبار موقعیت خطرناک برای الریان قطر که از خودگذشتگی سیدجلال حسینی در آستانه دروازه خالی با دفع فوق العاده ی او یک ضربه کرنر نصیب الریان کرد که از آن سودی نبردند.

دقیقه 48: اینبار مسلمان در تلاش برای ثبت گلی شخصی که شوت این هافبک با دفع دروازه بان الریان به کرنر برای پرسپولیس تبدیل شد.

دقیقه 50: ارسال کرنر از محسن مسلمان با ضربه سر نه چندان محکم سیدجلال حسینی به جای رفت که عمر باری انتظار آن را می کشید و با مهار دروازه بان الریان همراه شد.

دقیقه 55: باز هم ارسال کرنر خطرناک از محسن مسلمان که با ضربه سر سروش رفیعی به راحتی در اختیار دروازه بان الریان قطر قرار گرفت.

دقیقه 57: حسین ماهینی، مدافع چپ پیش تاخته ی پرسپولیس می توانست از ارسالی که برایش صورت گرفته بود به خوبی سود ببرد که ضربه اش با واکنش فوق العاده ی دروازه بان الریان در دو مرحله دفع شد.

دقیقه 61: روی تدارک یک ضدحمله فوق العاده از سوی بیرانوند که لحظاتی قبل ضربه مهاجم الریان را دفع کرده بود، علیپور در آستانه ضربه زدن در هجده قدم توسط گونزالو ویرا متوقف شد و در حالی که این حرکت خطا به نظر می رسید داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه 88: فرار بزرگ از سوی سرجیو گارسیا با همراهی او از سوی محمد انصاری همراه شد که غفلت این مدافع بار دیگر او را با بیرانوند تک به تک کرد که ضربه آرام شماره 9 الریان در اختیار بیرانوند قرار گرفت.

دقیقه 2+90: فرار سباستین سوریا از تله آفساید پرسپولیس می توانست کار سرخپوشان را تمام کند که ضربه این بازیکن از کنار دروازه سرخپوشان به بیرون رفت.

 

دانلود فیلم خلاصه بازی پرسپولیس و الریان قطر / کلیک کنید

 

نتیجه نهایی بازی : پیروزی 0    الریان قطر 0

 

 

************************************************************

************************************************************

************************************************************

************************************************************

************************************************************

 

پیش بازی :

 

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس برای دیدار چهارم خود در لیگ قهرمانان آسیا از ساعاتی دیگر به مصاف الریان قطر و شاگردان میشل لادروپ خواهد رفت.


برانکو ایوانکوویچ در این دیدار حساس 11 بازیکن اصلی تیمش را مشابه آخرین جدال این تیم در لیگ برتر و برابر پیکان مشخص کرده است و ترجیح داده به ترکیب تیم برنده آن نبرد دست نزند و البته کاپیتان دوم تیمش را نیز به ترکیب اضافه کند.


بر اساس تصمیم و برنامه ریزی برانکو ایوانکوویچ 11 بازیکن اصلی سرخپوشان را علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی،  حسین ماهینی، محمد انصاری، صادق محرمی، کمال کامیابی نیا، سروش رفیعی، محسن مسلمان، علی علیپور، وحید امیری و مهدی طارمی شکل خواهند داد.


بیرانوند در درون دروازه این تیم در کنار عناصر دفاعی امیدوار است تراژدی بازی رفت با دریافت سه گل برای او تکرار نشود و اینبار موفق شود اولین کلین شیت خود در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را تجربه کند.


در کنار او سیدجلال حسینی که به عنوان کاپیتان وظیفه سنگینی برعهده خواهد داشت با توجه به شکست دور از انتظار در دیدار رفت باید توان خود برای بسته نگه داشتن دروازه این تیم و رهبری خط دفاعی را به بهترین شکل ممکن پشت سر بگذارد.


صادق محرمی نیز توانسته این روزها به مهره مورد اعتماد برانکو ایوانکوویچ تبدیل شود و بر این اساس وظیفه سنگینی روی دوش خود احساس می‌کند. با توجه به جدایی قطعی رامین رضاییان اکنون نگاه‌ها به سمت او جلب شده و باید نشان دهد اعتماد برانکو به او بی جهت نبوده است و این جدال می تواند نقش مهمی در این اتفاق داشته باشد.


 حسین ماهینی نیز بار دیگر توانسته نظر برانکو را در سمت چپ دفاعی به خود جلب کند و به مهره ثابت این تیم تبدیل شود تا بار دیگر ربیع‌خواه را نیمکت نشین کند. ماهینی با توجه به خصوصیات دفاعی بیشتر امروز کار دشواری برابر تاباتا خواهد داشت و باید جدال های تک به تک با این برزیلی فرصت طلب را به سود خود خاتمه دهد.


خط میانی پرسپولیس نیز با اضافه شدن وحید امیری به جمع کامیابی نیا، سروش رفیعی و محسن مسلمان دوندگی را در این بخش از زمین سرخپوشان افزایش خواهد داد و پرسپولیس و برانکو به پلان بیشتری برای باز شدن دروازه حریف با توجه به خصوصیات هجومی این بازیکن و البته ضربات تمام کننده او امیدوار است.


مهدی طارمی که اکنون با سه گل زده برترین گلزن پرسپولیس و شانس بزرگ آقای گلی این رقابت ها محسوب می‌شود به دنبال تداوم این روند در جدال های آسیایی خواهد بود و در کنار او علیپور با انگیزه بالای ناشی از شکسته شدن طلسم گلزنی اش برابر پیکان قرار دارد.


ترکیب پرسپولیس:  علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی،  حسین ماهینی، محمد انصاری، صادق محرمی، کمال کامیابی نیا، سروش رفیعی، محسن مسلمان، علی علیپور، وحید امیری و مهدی طارمی.


جدال دو تیم از ساعت 19 در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد.

 

 

 

نتیجه بازی پیروزی الریان قطر 21 فروردین 96 | پخش زنده بازی پرسپولیس و الریان قطر 21 فروردین

 

ساعت پخش زنده بازی پرسپولیس و الریان 21 فروردین 96 + نتیجه

ساعت بازی پرسپولیس و الریان قطر 21 فروردین 96، ساعت بازی امروز پرسپولیس و الریان قطر 21 فروردین 96، پخش زنده بازی پرسپولیس و الریان ...

بازی پرسپولیس الریان قطر امروز ( 21 فروردین 96 ) فیلم و عکس

بازی پرسپولیس الریان امروز. پرسپولیسالریان؛ زیبا، تهاجمی، اکشن. ساعت بازی پرسپولیس الریان قطر. دوشنبه ٢١ فروردین ۹۶، هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۷.

پخش زنده بازی پرسپولیس و الریان قطر دوشنبه 96/01/21

تاریخ برگزاری: دوشنبه ۲۱ فروردین ماه ۱۳۹۶. زمان و شبکه پخش کننده: ساعت ۱۹:۰۰ بصورت زنده و مستقیم از شبکه سه سیما. بازی فوتبال بین دو تیم ...

پیش بازی پرسپولیس - الریان - 21 فروردین 1396 لیگ قهرمانان آسیا ...

آمار کامل بازی، گزارش زنده و لحظه به لحظه، پیش بازی، خلاصه بازی، ترکیب دو تیم و گزارش تصویری بازی.

پخش زنده پرسپولیس - الریان قطر / دوشنبه 21 فروردین 96 | پخش زنده

 پخش زنده بازی پرسپولیس در برابر الریان قطر امروز دوشنبه 21 فروردین 96 از ساعت 19:00 علاوه بر اسکرین بالا در لین.

پخش آنلاین الریان پرسپولیس 21 فروردین

دانلود خلاصه بازی الریان قطر پرسپولیس 21 فروردین 96. نتیجه بازی پرسپولیس الریان قطر. دانلود خلاصه بازی پرسپولیس الریان قطر 21 فروردین.

پخش زنده پرسپولیس - الریان قطر / دوشنبه 21 فروردین 96

پخش زنده بازی پرسپولیس در برابر الریان قطر امروز دوشنبه 21 فروردین 96 از ساعت 19:00 علاوه بر اسکرین بالا در لینک های زیر در دسترس است:.

دانلود بازی پرسپولیس الریان 21 فروردین 96

بازی پرسپولیس - الریان دوشنبه 21 فروردین 96 بازی پرسپولیس - الریان دوشنبه 21 فروردین 96 پخش ... پخش زنده بازی پرسپولیس و الریان قطر دوشنبه 96/01/21 ...

خلاصه و نتیجه بازی پرسپولیس و الریان قطر دوشنبه 21 فروردین 96

نتیجه بازی پرسپولیس و الریان قطر 21 فروردین 96 , دانلود خلاصه بازی پرسپولیس و الریان قطر 21 فروردین 96 , دانلود گلهای بازی پرسپولیس و الریان قطر سه شنبه ...

پرسپولیس - الریان؛ ساعت 19 امروز، آزادی

در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا امروز پرسپولیس و استقلال ... لیگ قهرمانان آسیا، امروز دوشنبه 21 فروردین 96 تیم پرسپولیس با الریان و ...

تاریخ انتشار : دوشنبه 21 فروردين 1396 ساعت: 15:55
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]