نقش سحر قریشی در سریال علی البدل و علت حذف او

آخرین ارسال های انجمن

کمی طاقت داشته باشید...
عنوانپاسخبازدیدتوسط
03722majalefarsi
02728majalefarsi
02620majalefarsi
01885majalefarsi
01259majalefarsi
01189majalefarsi
02641majalefarsi
01948majalefarsi
06303majalefarsi
02274majalefarsi
02703majalefarsi
03630majalefarsi
02750majalefarsi
03412majalefarsi
09109majalefarsi
03829majalefarsi
03295majalefarsi
03800majalefarsi
011740majalefarsi
03625majalefarsi

اخبار ایران و جهان , اخبار سینما ,

نقش سحر قریشی در سریال علی البدل و علت حذف او

نقش سحر قریشی در سریال علی البدل و علت حذف او

 نقش سحر قریشی در سریال علی البدل و علت حذف او , علت حذف سحر قریشی در علی البدل , چرا سحر قریشی در علی البدل بازی نکرد , علت حذف سحر قریشی در سریال علی البدل , نقش سحر قریشی در علی البدل چه بود , سحر قریشی چه نقشی در علی البدل ایفا کرد , دلیل حذف سحر قریشی از سریال علی البدل , ماجرای حذف سحر قریشی از سریال علی البدل , حذف سحر قریشی از سریال علی البدل بهار 96 , علت حذف سحر قریشی در سریال علی البدل فروردین 96 , نقش سحر قریشی در علی البدل , عکس و فیلم نقش سحر قریشی در سریال علی البدل , ایفای تقش سحر قریشی در سریال علی البدل و حذف اول , چه کسی باعث حذف سحر قریشی از سریال علی البدل شد

 

 

برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 

 

 

 

نقش سحر قریشی در سریال علی البدل و علت حذف او

یکی از سریالهای نوروز ۹۶ سریال علی البدل بود که به کارگردانی سیروس مقدم تهیه شد و مخاطبان خاص خود را نیز داشت. گویا قرار بوده که سحر قریشی در این سریال ایفای نقش داشته باشد که بنا به علل مختلف از سریال علی البدل حذف شده است.

چرا سحر قریشی از سریال علی البدل حذف شد؟

سریال علی البدل در لوکیشنی خاص در روستایی در اطراف همدان با دکور سازی در فضایی متفاوت روایت شد قصه ای مفرح و طنز دارد که می تواند روایتی متفاوت از طنز تلویزیونی به قلم محسن تنابنده (سرپرست نویسندگان)، خشایار الوند و مشاور، حسن وارسته باشد.سحر قریشی

مجموعه نوروزی «علی البدل» به کارگردانی آقای «سیروس مقدم» و تهیه کنندگی خانم «الهام غفوری» با استقبال گسترده مخاطبان روبه رو شده است. «علی البدل» سریال مخاطب پسندی است که درایام نوروز از شبکه یک سیما پخش شد و به همین مناسبت با سیروس مقدم، کارگردان این مجموعه مصاحبه مفصلی انجام داده ایم که می خوانید.

چه شد که نوروز، به عنوان زمان پخش این سریال انتخاب شد؟

تاریخچه مجموعه «علی البدل» از یک طرح ۳۰قسمتی شروع می شود؛ ابتدا قرار بود این مجموعه در ۳۰قسمت و برای پخش در ایام ماه مبارک رمضان سال قبل ساخته شود و سیناپس کار هم آماده بود ولی با نزدیک شدن به ماه رمضان و این موضوع که این سریال پروژه سختی بود، شرایط مساعدی برای تولید وجود نداشت و ضمن آن که در آن دوره سازمان با محدودیت های مالی زیادی هم روبه رو بود. نهایتاً تصمیم براین شد که این مجموعه با قصه ای کوتاه تر و حدود ۱۵قسمت، برای پخش در ایام دیگری از سال آماده شود. پس از منتفی شدن پخش ماه رمضان، ابتدا قرار شد که این مجموعه در ایام تابستان نمایش داده شود یا اوایل زمستان، که با فراهم نشدن شرایط و نظر مدیران، پخش این سریال برای ایام نوروز در نظر گرفته شد.

آیا کوتاه شدن قصه، به روایت لطمه نمی زند؟

طبیعی است که کوتاه شدن داستان به مجموعه آسیب می زند؛ وقتی شما قصه ای را برای ۳۰قسمت طراحی می کنید، سفره ای پهن می شود که به آهستگی چیدمان آن کامل می شود و اگر توجه کنید در قسمت های ابتدایی علی البدل ما با ریتم نسبتاً کندی همراه هستیم ولی از قسمت پنجم به بعد ریتم داستان سریع می شود و علت آن این است که در آن زمان دیگر مشخص شده بود که باید قصه را در ۱۵قسمت ببندیم؛ قاعدتاً اگر ما از ابتدا می دانستیم که سریال قرار است ۱۵قسمتی باشد، قصه و شخصیت پردازی ها را با توجه به آن اجرایی می کردیم و ریتم تندتری به داستان می دادیم.

عکس های بازیگران در هشتمین روز جشنواره فجر 95

آیا ایده ساخت این مجموعه از فیلم «ایران برگر» الهام گرفته است؟

ایده اولیه متعلق به آقای تنابنده بود که حدود دوسال پیش به تلویزیون ارائه شده بود که به دلیل سختی های تولید این مجموعه و همچنین مفاهیم حساس آن که دقت زیادی را برای تولید می طلبید، نهایتاً به سال۹۵ رسید.
شاید به این دلیل که به هرحال آقایان تنابنده و مهران فر در پروژه «ایران برگر» نیز حضور داشته اند این شائبه به وجود آید که علی البدل از آن فیلم ایده برداری شده است ولی در واقع به هیچ عنوان قصد و هدف این اتفاق نبوده است و ایران برگر بیشتر به فضای انتخاباتی و دعواهای حاشیه آن در یک آبادی می پردازد؛ ما تلاش کردیم که فضا و قصه ای جدید را روایت کنیم و در اواخر سریال ماجراها به قدری پیچیده می شود که باعث تفاوت های اساسی با ایران برگر می شود.

موضوع سفر رییس جمهور از ابتدا در قصه بود یا با توجه به نزدیکی انتخابات به آن اضافه شد؟

این موضوع در همان طرح اولیه دوسال پیش هم وجود داشت؛ در قصه اولیه ناکجاآبادی وجود داشت که ثروت خدادادی که آب های زیرزمینی است را دارند و این روستا توسط دو خان اداره می شود که درعین مسن بودن دارای رفتاری کودکانه و سرشار از لجبازی هستند. در همان قصه اولیه، موضوع سفر رییس جمهور به این آبادی وجود دارد که در قسمت اول عنوان می شود. در زمانی که ما سریال را می ساختیم، با توجه به فاصله زمانی با انتخابات، هنوز فضای رقابتی و انتخاباتی امروز وجود نداشت.
ما هیچ هدف و قصدی برای تقابل یا حمایت از جناح ها و جریان های سیاسی نداشتیم. ما معتقدیم که خود مردم باید فکری به حال خودشان بکنند و رییس جمهور هم فرد منتخب همین مردم است و اگر رفتار و کردار مردم درست نباشد، طبیعتاً یک نفر نمی تواند کار خاصی انجام دهد.

از علت عدم حضور بازیگرانی مثل «گوهرخیراندیش» و «سحرقریشی» در این سریال بفرمایید.

هر پروژه ای در زمان شروع، گزینه هایی برای نقش های مختلف دارد؛ مورد خانم «گوهر خیراندیش» ایده اولیه ای بود که قرار بود یکی از خان ها زن باشد و نقش آن را ایشان بازی کنند که یک رقابتی بین خان مرد و زن ایجاد شود ولی این ایده در همان ابتدای کار لغو شد و علت آن هم این بود که با این انتخاب، بسیاری از موقعیت های طنز محدود می شد.

نقش دختری که به روستا می آید و مردم او را به عنوان فرستاده رییس جمهور اشتباه می گیرند، در ابتدا قرار بود خانم «سحر قریشی» بازی کنند که نهایتاً با مشورت هایی که صورت گرفته شد از این انتخاب منصرف شدیم. دوستان معتقد بودند که داستان خاص این سریال به اندازه کافی پتانسیل حاشیه سازی و حساسیت را دارد و بهتر است خودمان از حواشی احتمالی بیشتر جلوگیری کنیم و این معذوریت ها درباره ایشان از سمت تلویزیون منجر به این اتفاق شد وگرنه بعید می دانم چیزی به اسم ممنوع التصویر در تلویزیون داشته باشیم.

امکان تولید سری بعدی این سریال وجود دارد؟

مشخص نیست، باید بررسی شود که ابتدا نظر مردم چگونه است و آیا این مجموعه را دوست داشته اند و سپس نیاز سنجی صورت گیرد و درمرحله بعد این که مدیران فرهنگی موافق این اتفاق هستند و در مرحله آخر این موضوع که آیا تیم سازنده، ایده و داستان نو و جذابی برای ادامه این مجموعه دارند یا خیر. ضمن این که علی البدل برعکس «پایتخت» که فضایی دارد که شما در یک جمع شلوغ هم می توانید آن را ببینید و متوجه داستان شوید، نیاز به دقت و فهم داستان دارد و به همین علت امیدواریم که علی البدل در زمان مناسب دیگری هم بازپخش شود که می تواند جذابیت های زیادی داشته باشد.

از اینکه استاندارد قضاوت شما توسط مردم «پایتخت» است نگران نیستید؟

صادقانه باید بگویم که چرا، واقعاً نگران کننده است؛ حتی مردمی که درباره علی البدل صحبت می کنند در پایان از پایتخت سؤال می کنند! و سریال علی البدل را با آن مجموعه مقایسه می کنند یا می پرسند که چرا نقی در علی البدل چنین نقشی دارد؟! خب این سؤالات طبیعی است ولی باید درنظر داشت که هرکار فضای خاص خود را دارد که باید براساس آن عمل کرد.

از همکاری های آینده با سازمان «اوج» بفرمایید.

در حال حاضر درآستانه تولید «پایتخت» با همکاری سازمان اوج هستیم و تا این لحظه همکاری خوبی بوده است و برخلاف برخی از حواشی، اوج درباره داستان این مجموعه اعمال نظر و دخالتی نداشته است. ورود اوج به سریال سازی در تلویزیون فقط بحث حمایتی است و دراین اوضاع محدود مالی سازمان می تواند کمک خوبی صورت بپذیرد.
مجموعه «هنگام بیداری» هم درحال انجام کارهای مقدماتی است که بعد از پایتخت وارد تولید شود؛ متن درحال نگارش است، لوکیشن ها بازبینی شده و قطعاً اوایل پاییز کار کلید خواهد خورد.

 

 

منبع : پورتال وهاران www.vaharan.ir

 

 

 

نقش سحر قریشی در سریال علی البدل و علت حذف او

سحر قریشی در سریال علی البدل,سریال علی البدل,بازیگران در سریال علی البدل,نقش سحر قریشی در سریال علی البدل,گوهر خیرانندیش در سریال ...

علت حذف جنجالي سحر قريشي از سريال علي البدل چه بود؟

نقش دختري که به روستا مي آيد و مردم او را به عنوان فرستاده رييس جمهور اشتباه مي گيرند، در ابتدا قرار بود خانم «سحر قريشي» بازي کنند که نهايتاً ...

آخرین خبر | چرا «سحر قريشي» از سريال «علي البدل» حذف شد؟

 صبح نو/ سيروس مقدم درباره علت حذف سحر قريشي از سريال علي البدل گفت: ... نقش دختري که به روستا مي‌آيد و مردم او را به‌عنوان فرستاده رييس‌جمهور ...

نقش سحر قریشی در سریال علی البدل و علت حذف او -

نقش سحر قریشی در سریال علی البدل و علت حذف او یکی از سریالهای نوروز ۹۶ سریال علی البدل بود که به کارگردانی سیروس مقدم تهیه شد و مخاطبان خاص خود را نیز داشت ...

علت حذف سحر قریشی و گوهر خیراندیش از سریال علی البدل چه بود

 سیروس مقدم درباره علت حذف سحر قریشی از سریال علی البدل گفت: ... خود هستند و رئیس جمهور و آمدن او به این روستا باعث بروز اتفاقاتی می شود.

علت حذف «سحر قريشی» از سريال «علی البدل» چه بود

سيروس مقدم درباره علت حذف سحر قريشي از سريال علي البدل گفت: دوستان معتقد بودند که داستان خاص اين سريال به اندازه کافي پتانسيل حاشيه‌سازي و حساسيت را ...

سحر قریشی و علت حذف جنجالی او از سریال علی البدل تصاویر

... و نهادینه شدن اقتصاد مقاومتی نقش بسزایی دارند; » دستگیرى عوامل گرداننده کانال ... و علت حذف جنجالی او از سریال علی البدل +تصاویر; » مهسا باقری بازیگر نقش ...

علت حذف سحر قریشی از علی البدل و حواشی دیگر این سریال...

علت حذف سحر قریشی از علی البدل و حواشی دیگر این سریال... ... ایفای یک نقش باعث خودکشی آقای بازیگر شد؟ ..... آپدیت آی او اس 10.3.1 به صورت رسمی عرضه شد.

علت حذف سحر قریشی و گوهر خیراندیش از سریال علی البدل چه بود؟

سیروس مقدم در رابطه با دلیل حذف بانو سحر قریشی از سریال علی البدل ... نقش دختری که به روستا می‌آید و مردمان او را به‌عنوان فرستاده رییس‌جمهور غلط .

 

 

 


تاریخ انتشار : چهارشنبه 02 فروردين 1396 ساعت: 16:18
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]