پیروزی و الهلال عربستان | 4 اردیبهشت 96 | نتیجه بازی و گلها

آخرین ارسال های انجمن

کمی طاقت داشته باشید...
عنوانپاسخبازدیدتوسط
03758majalefarsi
02773majalefarsi
02646majalefarsi
01923majalefarsi
01303majalefarsi
01230majalefarsi
02671majalefarsi
01978majalefarsi
06337majalefarsi
02316majalefarsi
02752majalefarsi
03668majalefarsi
02784majalefarsi
03446majalefarsi
09148majalefarsi
03861majalefarsi
03330majalefarsi
03853majalefarsi
011797majalefarsi
03687majalefarsi

اخبار ایران و جهان , اخبار ورزشی ,

پیروزی و الهلال عربستان | 4 اردیبهشت 96 | نتیجه بازی و گلها

پیروزی و الهلال عربستان | 4 اردیبهشت 96 | نتیجه بازی و گلها

 نتیجه بازی پیروزی و الهلال عربستان 4 اردیبهشت 96 , پخش آنلاین بازی پیروزی و الهلال عربستان 4 اردیبهشت 96 , ساعت بازی پرسپولیس و الهلال 4 اردیبهشت 96 , نتیجه بازی پرسپولیس و الهلال دوشنبه 4 اردیبهشت 96 , پخش زنده بازی پرسپولیس و الهلال 4 اردیبهشت 96 , نتیجه بازی پرسپولیس و الهلال 4 اردیبهشت 96 , نتیجه نهایی پرسپولیس و الهلال 4 اردیبهشت 96 , پرسپولیس و الهلال 4 اردیبهشت 96 چند چند شد , پرسپولیس و الهلال , پرسپولیس و الهلال 4 اردیبهشت , دانلود گل اول پرسپولیس به الهلال 4 اردیبهشت 96 , دانلود گل دوم پرسپولیس به الهلال 4 اردیبهشت 96 , نتیجه پیروزی و الهلال 4 اردیبهشت 96

پخش آنلاین پرسپولیس الریان قطر 21 فروردین 96 - مجله فارسی

 

 

 

برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 

 

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس با تساوی ارزشمند در مسقط برابر الهلال شانس صعود خود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان را در روزی که به شدت از نظر پتانسیل فردی روی نیمکت با مشکل مواجه بود، حفظ کرد.
شاگردان برانکو با ارائه بازی درخشان و خلق موقعیت‌های مناسب می‌توانستند در مسقط الهلال را با شکست همراه کنند اما بدشانسی و بی دقتی مانع از رقم خوردن این اتفاق برای آنها شد، با این حال این تساوی و در ادامه خبر شکست الریان مقابل الوحده باعث شد تا آنها اکنون شانس بالایی برای صعود داشته باشند.


استادیوم: سلطان قابوس عمان             تماشاگر: حدود 12 هزار نفر

 


داور:

مهند قاسم، محمد علی و واثق مدال از عراق

 


الهلال عربستان:

عبدالله معیوف، محمد البریک، اسامه هوساوی، عبدالله حافظ، محمد جهفالی(46 الظواری)، سلمان الفرج، عبدالملک خیبری(61 عبدالله اوتایف)، کارلوس ادواردو، نیکولاس میلسی، نواف عابد و عمرالخریبین(73 بوناتینی).
سرمربی: رامون دیاز

 


پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، صادق محرمی، کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده، وحید امیری، محسن مسلمان، علی علیپور و مهدی طارمی.
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

 

اخطار:

محمد جهفالی دقیقه 5 از الهلال

محمد البورایک دقیقه 27 از الهلال

الخیبری دقیقه 51 از الهلال

 

 

شرح بازی:

 


شاگردان برانکو بازی را فوق العاده آغاز کردند و با حفظ توپ و مالکیت توانستند برتری خود را در بیشتر دقایق به حریف دیکته کنند. حرکات پا به توپ صادق محرمی و همکاری او با فرشاد احمدزاده بیشترین حملات این تیم را از جناح راست شکل داد و در سمت مخالف نیز وحید امیری با دوندگی خود نقش هجومی تیم را برعهده گرفت. 
پرسپولیسی‌ها اگر خوش شانس بودند می‌توانستند نظر داور عراقی را برای اعلام یک ضربه پنالتی به سود خود کسب کنند اما مهند قاسم به سادگی از خطای مدافع الهلال روی علی علیپور گذشت.
الهلال اما در زمان تصاحب توپ با پاس های کوتاه و تعویض منطقه بازی سعی داشت از سد پرس فوق العاده پرسپولیس عبور کند و در چند صحنه نیز خطرات نصفه و نیمه ای روی دروازه بیرانوند شکل داد اما در کسب هدف ناکام ماند.
بازیکنان پرسپولیس نیمه اول را با دوندگی بالا و حرکات تکنیکی خود شرایط برتری برای حفظ موقعیت و شانس گل ایجاد کردند و در نهایت اما نتوانستند خطر جدی روی دروازه الهلال شکل دهند و در نهایت با تساوی به کار خود خاتمه دادند.

 در نیمه دوم هم این شاگردان برانکو ایوانکوویچ بودند که بازی را تحت اختیار خود در آوردند و اینبار هم صادق محرمی توانست با حرکات طولی و تکنیکی خود دو بار فرصت گلزنی برای پرسپولیس ایجاد کند. 
پرسپولیس که رفته رفته با توجه به شرایط نیمکت توان بدنی از شدت حملات خود کاستند و دل به ضدحملات دوختند. آنها در این فرصت نیز چندین بار می‌توانستند مدافعان پراشتباه حریف را با مشکل مواجه کنند که از شانس رسیدن به موقعیت جا ماندند.

پرسپولیس اکنون با شش امتیاز در رده سوم به کار خود خاتمه داد و این فرصت را خواهد داشت تا در صورت پیروزی برابر الوحده در تهران و رقم خوردن نتیجه جدال الریان  - الهلال به سود خودش، شانس صعود به مرحله بعدی را کسب کند.

 

اتفاق ویژه:
داور عراقی این دیدار می‌توانست در نیمه اول پرسپولیس را به یک ضربه پنالتی برساند اما ترجیح داد از خطای مسلم مدافع الهلال روی علی علیپور چشم پوشی کند. پرسپولیس و علی علیپور که در دیدار برابر الریان هم در گرفتن پنالتی ناکام بودند، بار دیگر اسیر یک پنالتی سوخته شدند تا شانس رساندن این تیم بدون اما و اگر به مرحله بعدی از آنها گرفته شود. 
 

 

برترین بازیکن:
صادق محرمی اینبار تمام تلاش خود را برای ثبت پاس گل انجام داد. او دو بار با ارسال های خود دروازه بان الهلال را به اشتباه انداخت تا فرصت مناسبی برای گلزنی ایجاد شود که با بدشانسی سرخپوشان از دست رفت. توپگیری‌های فراوان و حرکات طولی و تکنیکی از او بازیکن برتر پرسپولیس در این جدال ساخت که از تکنیک خود نیز به سود تیم سود برد. خط دفاعی پرسپولیس نیز در این دیدار نمره قبولی گرفت و در روزی که سیدجلال را در اختیار نداشت توانست موقعیتی به مهاجمان نامدار حریف ندهد و این تیم را در آسیا به دومین کلین شیت خود برساند.

 

 

دقایق حساس:

دقیقه 4: روی یک ضد حمله الهلالی ها صاحب فرصت فوق العاده‌ای برای تهدید دروازه پرسپولیس شدند که پاس به بیرون وینگر راست این تیم با ضربه خوبی از سوی مهاجم آنها همراه نشد و در ادامه نیز ضربه ناقص عملر الخریبین راهی به دروازه نیافت و توسط بیرانوند مهار شد.

دقیقه 7: پاس عمقی محسن مسلمان برای علیپور درون محوطه جریمه با شارژ مدافع الهلال همراه شد و در حالی که پرسپولیسی ها اعتقاد به پنالتی داشتند، داور از این صحنه که توسط اوساما شکل گرفته بود گذشت.

دقیقه 23: فرار مهدی طارمی به سمت دروازه الهلال با خطای مدافع حریف همراه شد و در حالی که هواداران این تیم امیدوار به اخراج بازیکن الهلال بودند، کمک داور دوم با اعلام آفساید رویای آنها را نقش بر آب کرد.

دقیقه 36: ارسال از سمت چپ توسط علی علیپور در شش قدم با ضربه مهدی طارمی همراه شد که با بدشانسی اش توپ راهی اوت شد.

دقیقه 38: شوت از راه دور کارلوس ادواردو به شکلی خطرناک از کنار دروازه بیرانوند راهی اوت شد.

دقیقه 53: ارسال صادق محرمی با اشتباه دروازه بان الهلال در خروج در آستانه ورود به دروازه توسط مدافع حریف از روی خط برگشت داده شد. 

دقیقه 56: حرکت محمد انصاری به پشت محوطه جریمه حریف با پاس او به ماهینی همراه شد که ضربه مدافع چپ سرخپوشان راهی به دروازه الهلال نیافت.

دقیقه 63: ارسال حسین ماهینی از سمت چپ با ضربه سر مهدی طارمی در موقعیتی عالی راهی به دروازه نیافت و با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 65: ارسال مواج صادق محرمی بار دیگر دروازه بان الهلال را با اشتباه مواجه کرد و در نهایت او در دو مرحله موفق به مهار آن شد اما خطای علیپور باعث عصبانیت او شد تا عبدالله معیوف بعد از سوت داور به شدت نسبت به این حرکت مهاجم پرسپولیس معترض شود.

دقیقه 66: موقعیت فوق العاده برای پرسپولیس در ضدحمله با پاس پشت مدافع از سوی امیری برای طارمی و ضربه این مهاجم همراه شد که دروازه بان الهلال این موقعیت را راهی کرنر کرد.

دقیقه 73: عمرالخریبین در آخرین ثانیه حضورش در زمین می توانست روی ضدحمله دروازه پرسپولیس را باز کند که در حالت تک به تک با بیرانوند توپش راهی به گل نیافت و ثانیه‌هایی بعد از زمین خارج شد.

دقیقه 84: حرکت پا به توپ مهدی طارمی درون محوطه جریمه و پاس او به علی علیپور با ضربه پای چپ این مهاجم راهی به دروازه نیافت و شانس رسیدن به گل را از پرسپولیس گرفت.

دقیقه 85: حرکت پا به توپ اینبار از فرشاد احمدزاده و شوت دیدنی او از پشت محوطه جریمه با مهار دروازه بان الهلال همراه شد و سرخپوشان از رسیدن به گل ناکام ماندند.

 

*******************************

 

به گزارش "ورزش سه"، برانکو ایوانکوویچ در حالی امروز تیمش را برابر الهلال عربستان در استادیوم سلطان قابوس به میدان روانه خواهد کرد که سیدجلال حسینی و سروش رفیعی را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت و محمد انصاری نیز نتوانست به دلیل مصدومیت در اختیار او قرار گیرد. سرمربی کروات سرخپوشان نمی‌خواهد قافیه را در فاصله دو هفته مانده به پایان دور گروهی لیگ قهرمانان به همتای آرژانتینی خود واگذار کند، حتی اگر با بدترین شرایط از نظر پتانسیل در لیست خود همراه باشد.


سرمربی سرخپوشان با توجه به پتانسیل این تیم در این جدال از 11 بازیکن زیر برای تقابل با الهلال استفاده کرد؛


علیرضا بیرانوند؛ دومین کلین شیت رویایی


در بین تمام کلین‌شیت‌هایی که دروازه‌بان پرسپولیس در این فصل ثبت کرده مطمئنا این بازی از حساسیت بالاتر برخوردار خواهد بود. گلر ملی‌پوش پرسپولیس در صورت بسته نگه داشتن دروازه اش و تکرار عملکردش در چند هفته اخیر می‌تواند نقش بزرگی در صعود این تیم ایفا کند. علیرضا بیرانوند که برای پوشاندن عملکرد ضعیف دفاعی سرخپوشان در مرحله رفت که با دریافت 6 گل در سه بازی همراه بوده، امید زیادی دارد تا برابر الهلال و حمله وران حریف موفق شود یک روز فوق العاده را پشت سر بگذارد.


حسین ماهینی؛ کاپیتان شکست ناپذیر


مدافع باتجربه پرسپولیس که در غیاب سیدجلال حسینی بازوبند را بر بازو خواهد بست در یکصد و یکمین تجربه‌اش با پیراهن این تیم امیدوار است یک روز تاریخی را ثبت کند. او در دیدار برابر صبای قم، الوحده امارات و سپاهان اصفهان در غیاب سیدجلال حسینی تیمش را رهبری کرده و توانسته با برتری با دیگر هم‌تیمی‌هایش بازی را خاتمه دهد. او امیدوار است اینبار نیز موفق شود چهارمین پیروزی که ارزشمندترین آنها محسوب می‌شود را به خود اختصاص دهد.


محسن ربیع خواه؛ دفاع میانی


ربیع خواه که به تازگی پدر شده انگیزه فردی زیادی برای درخشش در جدال امروز دارد و با توجه به غیبت محمد انصاری پست دفاع میانی به میدان خواهد رفت تا شرایط دفاعی این تیم با اطمینان بیشتری همراه شود.


صادق محرمی؛ فقط پاس گل کم دارد


مدافع جوان پرسپولیس احتمالا در این بازی از سوی برانکو ایوانکوویچ از حضور همه جانبه در فاز تهاجمی منع خواهد شد تا شرایط برای از دست نرفتن شانس صعود برای این تیم کم نشود. محرمی که با خصوصیات بالای تکنیکی و حمل توپ و البته موفق در فاز دفاعی توانسته به مهره‌ای غیرقابل کتمان در سمت راست تبدیل شود، برای حسن ختام عملکرد فوق‌العاده‌اش در ترکیب این تیم نیاز به یک پاس گل دارد؛ او موفق خواهد شد در این جدال حساس این موفقیت بزرگ را ثبت کند؟

 

فرشاد احمدزاده؛ دفاع چپ


همانند دیدار رفت دو تیم به دفاع چپ رفته تا در غیاب مهره های غایب این تیم موفق شود باری از دوش خط دفاعی بردارد. احمدزاده که فاز تهاجمی جزو سه مرد برتر سرخپوشان محسوب می شود در این جدال نیز باید بیش از همیشه تلاش کند تا در خط دفاعی نیز مهره‌ای کارآمد برای سرخپوشان لقب گیرد.


کمال کامیابی نیا؛ روز عمل به وعده


هافبک دفاعی ملی‌پوش پرسپولیس همانطور که وعده داده بود توانست سه هفته مانده به پایان فصل قهرمانی تیمش را جشن بگیرد و اکنون به دنبال این است تا صعود به مرحله بعدی را برای سرخپوشان شکل دهد. وظیفه این هافبک جنگجو نیز در غیاب مهره‌های سرشناس بیش از همیشه خواهد بود و او امیدوار است جنگ‌های میانه میدان را به سود تیمش خاتمه دهد و مانع از شکل گیری حملات حریف شود تا مرد اول خط میانی لقب گیرد. او وعده داده بود که نمی‌گذارد حریف صاحب فرصت پشت محوطه جریمه تیمش شود و با انگیزه‌ی فوق‌العاده‌ای که دارد به نظر می‌رسد موفق شود از این شرایط به سود تیمش استفاده کند.


محسن مسلمان؛ دبل چاره‌گشا


زننده تک گل پرسپولیس در دیدار رفت مطمئنا اکنون بیش از سابق تحت کنترل مدافعان حریف قرار خواهد داشت تا از طراحی و ضربه زدن او جلوگیری شود. مسلمان که در بازی برابر پدیده مشهد به دلیل محرومیت حضور نداشت اکنون با شرایط بدنی بهتر در اختیار برانکو ایوانکوویچ قرار دارد و مهدی طارمی و دیگر حمله وران پرسپولیس چشم به پاس‌های دقیق او دوخته‌اند.


وحید امیری؛ اولین گل به عربستان

 

شاید اگر پرسپولیس برابر نمایندگان اماراتی بیشتری قرار می‌گرفت آمار گلزنی شماره 19 تیمش بیشتر از این بود. امیری که از دوران حضورش در نفت تهران و اکنون پرسپولیس، تنها برابر نمایندگان اماراتی توانسته گلزنی کند، اینبار باید به عنوان دونده‌ترین بازیکن سرخپوشان در نقش گلزن نیز حاضر شود تا پرسپولیس شانس صعود خود را افزایش دهد. آمار در عملکرد فردی اکنون به سود امیری است و او اینبار به دنبال گلزنی در آسیا به نماینده‌ای جز امارات است. 


سامان نریمان جهان؛ سود بردن از ضدحملات

 

با غیبت محمد انصاری و البته سروش رفیعی که همراه با تغییر پست فرشاد احمدزاده شد، او به ترکیب اصلی بازگشته تا اینبار از ضدحملات و طراحی های فوق العاده‌ی خود موفق شود تیمش را به برتری برابر الهلال برساند. سامان که آخرین دیدار این تیم در لیگ قهرمانان آسیا را برابر الریان از دست داد اکنون با انگیزه و انرژی بیشتر به دنبال این است تا توانانیی خود را با پیراهن شماره 88 به نمایش بگذارد.


طارمی؛ پایان رویای مرد سال آسیا


مهاجم جنوبی پرسپولیس با 3 گل زده در این تورنمنت و عملکرد مثبت در تیم ملی و باشگاهی، به دنبال این است تا رویای کسب عنوان مرد سال آسیا را برای خود زنده نگه دارد. کسب عنوانی که رابطه مستقیمی با درخشش در لیگ قهرمانان آسیا خواهد داشت و در صورت کسب مجوز صعود از سوی پرسپولیس و راهیابی به دور بعد شانس او نیز برای کسب این رویا بالاتر خواهد رفت. طارمی که علیرغم تمام فشارهایی که این روزها روی او قرار دارد توانسته شرایط گلزنی از نظر آماری مناسبی به خود اختصاص دهد در این جدال برابر آبی‌پوشان نیز مرد اول این تیم برای رسیدن به دروازه حریف خواهد بود. 


علی علیپور؛ اولین گل آسیایی


مهاجم شمالی پرسپولیس هم در کنار زوج جنوبی‌اش توانسته این روزها به مرد اول گلزنی تبدیل شود. سه گل در سه هفته اخیر از سوی او توانسته شرایط مثبتی از نظر آمار برایش شکل دهد تا اینبار امیدوار به ثبت اولین گل آسیایی خود باشد. علی علیپور که بعد از بخشیده شدن از سوی برانکو ایوانکوویچ تمام توان خود را برای جلب رضایت او به کار برده تا اینگونه دین خود را ادا کند، برابر الهلال می‌تواند با گلزنی حساب خود را کاملا تسویه کند. 

 


ترکیب پرسپولیس:

 

علیرضا بیرانوند، سامان نریمان جهان، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، صادق محرمی، کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده، وحید امیری، محسن مسلمان، علی علیپور و مهدی طارمی


دیدار دو تیم الهلال عربستان و پرسپولیس امروز و از ساعت 19:30 در استادیوم سلطان قابوس عمان برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

تاریخ انتشار : دوشنبه 04 ارديبهشت 1396 ساعت: 18:0
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]