تعطیلی مدارس دوشنبه 2 اسفند 95 | مدارس کدام مناطق 2 اسفند تعطیل است

آخرین ارسال های انجمن

کمی طاقت داشته باشید...
عنوانپاسخبازدیدتوسط
03693majalefarsi
02700majalefarsi
02599majalefarsi
01859majalefarsi
01233majalefarsi
01164majalefarsi
02618majalefarsi
01923majalefarsi
06277majalefarsi
02245majalefarsi
02672majalefarsi
03606majalefarsi
02730majalefarsi
03389majalefarsi
09079majalefarsi
03811majalefarsi
03271majalefarsi
03772majalefarsi
011711majalefarsi
03594majalefarsi

اخبار ایران و جهان , اخبار تعطیلی مدارس و ادارات ,

تعطیلی مدارس دوشنبه 2 اسفند 95 | کدام مدارس 2 اسفند تعطیل است

تعطیلی مدارس دوشنبه 2 اسفند 95 | کدام مدارس 2 اسفند تعطیل است

مدارس کدام شهرها فردا دوشنبه 2 اسفند 95 تعطیل است ؟

 

وضعیت تعطیلی مدارس 2 اسفند 95 - مجله فارسی


برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 

 

 

تعطیلی مدارس تهران 2 اسفند 95,وضعیت تعطیلی مدارس 2 اسفند 95,مدارس کدام شهرها فردا 2 اسفند 95 تعطیل است,وضعیت تعطیلی مدارس شیراز 2 اسفند 95,خبر تعطیلی مدارس گیلان 2 اسفند 95,تعطیلی مدارس 2 اسفند 95، تعطیلی مدارس فردا دوشنبه 2 اسفند 95، وضعیت تعطیلی مدارس دوشنبه 2 اسفند 95، وضعیت تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها دوشنبه دوم اسفند ماه، وضعیت تعطیلی مدارس دوشنبه ۲ بهمن ماه، تعطیلی مدارس خوزستان (اهواز) 2 اسفند 95، تعطیلی مدارس خراسان رضوی (مشهد) 2 اسفند 95، تعطیلی مدارس مرکزی (اراک) 2 اسفند 95، تعطیلی مدارس کشور در برخی استان ها دوشنبه 2 اسفند 95، وضعیت تعطیلی مدارس دوشنبه 2 اسفند 95 | کدام مدارس فردا دوشنبه 2 اسفند 1395 تعطیل هست؟، وضعیت تعطیلی مدارس دوشنبه 2 اسفند ۹۵ | آیا فردا 2 اسفند 1395 تعطیل است، تعطیلی مدارس 2 اسفند

 

احتمال اضافه شدن شهرهای جدید به استانهای تعطیل شده است

وضعیت تعطیلی مدارس فردا دوشنبه 2 اسفند 95

وضعیت تعطیلی مدارس استان گیلان (رشت) فردا دوشنبه 2 اسفند 95

برخی مدارس گیلان در پی تدوام یخبندان تعطیل است

به علت بارش برف در چند روز گذشته و یخبندان شدید، برخی مدارس گیلان فردا تعطیل است.

شاهین رهنما رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان با اعلام این خبر گفت: به دلیل یخبندان و مشکل تردد، فردا دوشنبه دوم اسفندماه، مقطع ابتدایی و متوسطه اول بخش دیلمان و  مقطع ابتدایی شهرهای آستانه اشرفیه، اطاقور، رحمت آباد و بلوکات، لاهیجان، سیاهکل، شفت، خمام، کوچصفهان، سنگر، ناحیه 1 و 2 رشت در شیفت صبح و بعداز ظهر تعطیل است. وی خاطرنشان کرد: فعالیت آموزشی در  مقاطع تحصیلی متوسطه اول و دوم شهرهای ذکر شده،  با دوساعت تاخیر، آغاز خواهد شد.

 مدارس سایر شهرستانها و مناطق استان گیلان فردا  گشوده است.


...

 

به محض اعلام اخبار جدید تعطیلی مدارس استانها و شهرهای مختلف برای فردا دوشنبه 2 اسفند 95، این پست بروزرسانی و اینجا درج خواهد شد ...
تعطیلی مدارس یکشنبه 1 اسفند 95 / روز گذشته

وضعیت تعطیلی مدارس استان گیلان (رشت) یکشنبه 1 اسفند 95


به علت بارش سنگین برف در دو روز اخیر، فردا یکشنبه برخی از مدارس استان گیلان تعطیل است.

شاهین رهنما رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان با اعلام این خبر گفت:  به دلیل بارش شدید برف، برودت هوا، یخبندان و مشکل تردد همه مقاطع تحصیلی مدارس شهرهای آستانه اشرفیه، اطاقور، دیلمان، رحمت آبادو بلوکات، لشت نشا، کوچصفهان، سنگر، خمام، خشکبیجار، ناحیه 1 و2 رشت، رودبنه، سیاهکل، عمارلو  و لاهیجان فردا یکشنبه اول اسفندماه در شیفت صبح و عصر تعطیل است. 


وی خاطرنشان کرد: همچنین مدارس ابتدایی شهرهای: رودسر، کلاچای، رحیم آباد، لنگرود، کومله، رستم آباد، چابکسر، املش، شفت، فومن و تولمات در شیفت صبح و عصر تعطیل می باشد.

رهنما افزود: فعالیت آموزشی در دیگر مقاطع آموزش و پرورش استان گیلان فردا صبح با یک ساعت تأخیر آغاز می شود.

لازم به ذکر است همه عوامل اجرایی مدارس موظفند در مناطق تعطیل اعلام شده، حضور داشته و با همیاری انجمن اولیا و مربیان نسبت به برف روبی سقف مدارس و رفع مشکلات احتمالی اقدام کنند.


وضعیت تعطیلی مدارس استان خراسان رضوی (مشهد) یکشنبه 1 اسفند 95


به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی؛ با توجه به ادامه بارش برف، برودت هوا و لغزندگی‌معابر؛ آخرین وضعیت تعطیلی مدارس استان به شرح زیر می باشد:


در شهرستان ها و‌ مناطق گلبهار، میان جلگه، احمدآباد، کدکن، کلات، قوچان، طرقبه و شاندیز،رضویه، زبرخان ، چناران، صالح آباد و فریمان تمامی مقاطع تحصیلی در نوبت صبح تعطیل خواهند بود.


مدارس نواحی هفتگانه مشهد و تبادکان و شهرستان های و مناطق  تربت جام، تایباد، باخرز و جلگه رخ در مقاطع ابتدایی و متوسطه اول در نوبت صبح تعطیل خواهند بود. ضمن این که مدارس مقطع متوسطه دوم در نواحی هفتگانه مشهد و بخش شهری منطقه تبادکان فعالیت خود را در نوبت صبح‌ با یک ساعت تاخیر آغاز خواهند کرد.

مدارس متوسطه دوم بخش روستایی تبادکان تعطیل خواهند بود.

همچنین در شهرستان خواف مدارس مقطع ابتدایی در نوبت صبح‌ تعطیل بوده و تنها در بخش سلامی و دهستان بستان و برآباد خواف تمام مقاطع تحصیلی تعطیل خواهند بود.


تربت حیدریه - ایرنا - روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش تربت حیدریه اعلام کرد: به علت سرما و یخبندان ناشی از بارش برف، مدارس ابتدایی این شهرستان در نوبت صبح روز یکشنبه، اول اسفندماه تعطیل خواهد بود. روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان زاوه نیز از تعطیلی مدارس مقاطع ابتدایی و متوسطه اول این شهرستان در نوبت صبح یکشنبه، خبر داده است.


ضمنا کلیه مقاطع تحصیلی در مدارس استثنایی مناطق فوق تعطیل خواهند بود.


وضعیت تعطیلی مدارس استان کرمان یکشنبه 1 اسفند 95


مجید نجف‌پور در در گفت‌گو با خبرنگار تسنیم در بردسیر اظهار داشت: بین 40 تا 50 درصد معابر شهر بردسیر دچار آبگرفتگی شده است. وی یادآور شد: در پی بارش‌های شدید روزهای اخیر در استان کرمان سد خاکی حنیفه در شهرستان بردسیر شکست و آب وارد روستاها و حومه شهر بردسیر شده است. وی از تعطیلی تمامی مدارس شهر بردسیر در روز یکشنبه یکم اسفند‌ماه در تمامی مقاطع تحصیلی خبر داد و تاکید کرد: فقط در شهر بردسیر مدارس تعطیل بوده و مدارس در سایر نقاط شهرستان دایر هستند.

به گزارش تسنیم بنا به اعلام روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان مدارس بخش نگین شهرستان فهرج نیز به دلیل خطر سیل فردا یکشنبه یکم اسفند‌ماه تعطیل است.


وضعیت تعطیلی مدارس استان خراسان شمالی یکشنبه 1 اسفند 95


به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان شمالی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی اعلام کرد: به علت بارش برف و برودت هوا، لغزندگی معابر و جاده ها فردا یکشنبه اول اسفندماه در شهرستان فاروج همه مقاطع تحصیلی در نوبت صبح و عصر تعطیل است.


در شهرستان اسفراین: مقاطع تحصیلی پیش دبستانی، ابتدایی و استثنایی در نوبت صبح و عصر در شهر و روستا و در ️بخش بام و صفی آباد نیز مقاطع تحصیلی پیش دبستانی، ابتدایی و استثنایی در نوبت صبح تعطیل است. همچنین مقاطع متوسطه اول و دوم با یک ساعت تاخیر شروع می شود.


در ️شهرستان شیروان مقاطع تحصیلی پیش دبستانی، ابتدایی و استثنایی در نوبت صبح در مناطق شهری و روستایی و همه مقاطع تحصیلی در بخش سرحد، قوشخانه و دهستان سیوکانلو تعطیل است.


وضعیت تعطیلی مدارس استان کردستان یکشنبه 1 اسفند 95


به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کردستان، مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان گفت: به دلیل لغزندگی معابر، برودت شدید هوا و حجم وسیع برف در معابر عمومی و مسدود بودن برخی از مسیرهای روستایی، بنا به تصمیم و پیشنهاد فرمانداران و مدیران آموزش و پرورش فردا یکشنبه یکم اسفند ۹۵ کلیه مقاطع تحصیلی و مدارس شهرستانهای سقز، بانه و منطقه زیویه در سطح شهر و روستا در نوبت صبح تعطیل است.

هم چنین آغاز بکار کلیه مدارس سطح شهر و متوسطه اول و دوم روستایی مریوان ساعت ۹ صبح بوده و مدارس ابتدایی روستایی مریوان نیز در نوبت صبح تعطیل می باشد

 

به گزارش ایرنا ؛ در شهرستان بیجار و منطقه کرانی نیز مراکز پیش دبستان و مدارس ابتدایی سطح شهر و کلیه مدارس روستایی در نوبت صبح تعطیل اعلام می گردد.

وضعیت تعطیلی مدارس استان آذربایجان غربی (ارومیه)یکشنبه 1 اسفند 95


ارومیه – روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی اعلام کرد: به دلیل برودت هوا و کولاک برخی مدارس استان فردا یکشنبه اول اسفندماه تعطیل است.


به گزارش خبرگزاری مهر، در بخشی از این اطلاعیه آمده است، با توجه به برودت هوا، کولاک و مسدود یودن راههای ارتباطی بعضی از  روستاهای استان، مدارس برخی مناطق استان، فردا یکشنبه یک اسفند، در نوبت صبح به این شرح تعطیل اعلام می شود:

سیلوانا و صومای برادوست: تمامی مقاطع تحصیلی -تعطیل

نواحی ۱و ۲ ارومیه: فقط مدارس ابتدایی و متوسطه دوره اول روستایی- تعطیل

انزل، نارلو، سردشت : شروع کلاس های درس مدارس با یک ساعت تاخیر

بوکان:مدارس ابتدایی شهری و تمامی مقاطع تحصیلی روستایی تعطیل و متوسطه دوره اول و دوم با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد شد

چالدران : مدارس ابتدایی با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد شد.


وضعیت تعطیلی مدارس استان گلستانیکشنبه 1 اسفند 95


به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ مدیر آموزش و پرورش شهرستان آزادشهر گفت : به دلیل سرما و یخبندان، مدارس در همه مقاطع صبح و عصر روستاهای نراب، سیب چال، وامنان، کاشیدار، رحیم آباد و نرگس چال فردا یکشنبه اول اسفند ماه تعطیل است.


وضعیت تعطیلی مدارس استان خوزستان (اهواز)یکشنبه 1 اسفند 95


اهواز - بر اساس اعلام فرمانداری های شهرهای مختلف، مدارس نوبت صبح روز یکشنبه برخی شهرها تعطیل اعلام شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، به علت تداوم غلظت بالای گرد و غبار در شهرهای استان خوزستان برخی شهرهای خوزستان اقدام به تعطیلی مدارس در نوبت صبح روز یکشنبه کردند.

تاکنون مدارس در شهرهای اهواز، کارون، رامشیر، بهبهان، شوشتر، خرمشهر، ماهشهر، اندیمشک، دزفول، هندیجان، امیدیه، شادگان و گتوند مدارس خود را برای نوبت صبح روز یکشنبه تعطیل اعلام کرده اند.


به گزارش تسنیم؛ مدارس مدارس و مراکز آموشی در شهرستان شوش دانیال به علت غلظت گرد و خاک در فردا یکشنبه یکم اسفند ماه 1395 تعطیل اعلام شد.

 

* فرمانداری اهواز علاوه بر تعطیلی دانشگاه ها اعلام کرد که ادارات و بانک ها از ساعت ۸ تا ۱۲ فعال خواهند بود.

* بر اساس اعلام ستاد بحران خوزستان، کلیه مدارس و دانشگاه فردا یکشنبه به جز شهرهای باغملک، ایذه، اندیکا و لالی تعطیلدخواهد بود. همچنین ادارات تا ساعت ۱۲ فعال خواهند بود.

* در اهواز مدارس و دانشگاه ها در دو نوبت صبح و عصر تعطیل خواهد بود.


وضعیت تعطیلی مدارس استان اردبیلیکشنبه 1 اسفند 95


به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل، روز یکشنبه یکم اسفند ماه 1395به دلیل بارش برف و برودت هوا، تعطیلی دوره های تحصیلی در شهرها و مناطق استان به شرح ذیل اعلام می گردد:

سری قبل از ظهر :

اردبیل و نمین/ پیش دبستانی و ابتدایی/ تمامی مقاطع روستایی

سرعین و نیر/ پیش دبستانی و ابتدایی

هیر/ پش دبستانی، ابتدایی و متوسطه دوره اول

کوثر / پیش دبستانی/ ابتدایی روستایی

خلخال و ارشق/ پیش دبستانی و ابتدایی/متوسطه دوره اول و دوم ساعت 9 صبح شروع خواهند شد

مشگین شهر و لاهرود / پیش دبستانی / سایر مقاطع تحصیلی ساعت 9 صبح شروع خواهند شد


وضعیت تعطیلی مدارس استان آذربایجان شرقییکشنبه 1 اسفند 95


به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، بنا به اعلام روابط‌عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی، مدارس برخی مناطق استان، فردا یکشنبه، یکم اسفند، در نوبت صبح به سبب برودت هوا و مسدود بودن برخی راههای روستایی به این شرح تعطیل اعلام شد.

تمامی مقاطع تحصیلی سیلوانا و صومای برادوست، فقط مدارس ابتدایی و متوسطه دوره اول روستایی نواحی 1 و 2 ارومیه تعطیل است.

کلاس‌های درس مدارس انزل، نارلو  و سردشت با یک ساعت تأخیر شروع می‌شود.

مدارس ابتدایی شهری و تمامی مقاطع تحصیلی روستایی بوکان تعطیل و متوسطه دوره اول و دوم نیز با یک ساعت تأخیر آغاز می‌شود.

مدارس ابتدایی چالدران با یک ساعت تأخیر شروع می‌شود.


وضعیت تعطیلی مدارس استان زنجان یکشنبه 1 اسفند 95


زنجان- بنا به اعلام اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با توجه به بارش برف و برودت شدید هوا مدارس برخی نواحی و مناطق استان زنجان فردا(یکشنبه) تعطیل شد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، با توجه به بارش برف، کولاک شدید و برودت هوا مدارس مقطع ابتدایی ناحیه یک و دو زنجان، ایجرود، سجاس رود و بخش مرکزی خدابنده فردا یکشنبه یک اسفند تعطیل است.


وضعیت تعطیلی مدارس استان بوشهر یکشنبه 1 اسفند 95


به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ مجید اجرایی، روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت : تا کنون، تعطیلی مدارس بردخون به علت بارندگی اعلام شده است .

همچنین تمامی مدارس گناوه نیز به علت گردوخاک تعطیل اعلام شد.


وضعیت تعطیلی مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد یکشنبه 1 اسفند 95


به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد: به علت ورود گرد و غبار به شهرستان بهمئی و آلودگی 7 برابری بیشتر از حد مجاز هوا، تمامی مقاطع تحصیلی نوبت صبح این شهرستان فردا یکشنبه اول اسفند ماه 1395 تعطیل است.


انتهای پیام
/

 

تعطیلی مدارس دوشنبه 2 اسفند 95 | کدام مدارس 2 اسفند تعطیل است

 

منبع : nemonesoal.blog.ir

تاریخ انتشار : یکشنبه 01 اسفند 1395 ساعت: 19:15
برچسب ها : , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]